Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak grać przeciwko innym taliom | Podstawy | Hearthstone poradnik Hearthstone: Heroes of Warcraft

Handlock

Grając na handlocka staraj sie polować na dwie karty : zły urok oraz wstrząs ziemi. Urok jest fantastyczna kontra na giganty a wstrząs ziemi od razu zniszczy Smokowca zmierzchu. W pierwszych turach możesz w miarę spokojnie zagrywać stronników. Zagrożenie pojawia sie w okolicach 4 tury : wtedy spodziewaj sie pierwszych smoków , górskich olbrzymów oraz zaklęcia piekielny ogień. Zadając obrażenia bohaterowi pamiętaj: posiada ogniste olbrzymy dlatego upewnij sie czy masz na ręce karty które sie z nimi rozprawią.

Aggro Warlock

Grając na agresywnego warlocka powinieneś polować na zaklęcia niszczące , najlepiej błyskawicę oraz burze z piorunami. W pierwszych turach Będziesz się bronić ściągając i blokując wrogie miniony. Za każdym razem gdy to możliwe przyzywaj totemy które dodatkowo Będziesz mógł wzmocnić totemem ognistego języka bądź obrońcą argusa. Burza z piorunami jest tutaj kluczową karta , rzucona w odpowiednim momencie usunie cale zagrożenie ze stołu.

Shaman

Tak zwany mirror match. Kluczowa role odgrywa tutaj burza z piorunami , zywiolak ognia oraz dziki duch. Zawsze przywołuj totemy jeżeli posiadasz mane I koniecznie niszcz te przeciwnika. Burzę z piorunami trzymaj do momentu pojawienia się wrogiego dzikiego ducha lub dużej przewagi minionów na stole. Zły Urok trzymaj na żywiołaki ognia.

Miracle Rogue

Jeden z trudniejszych pojedynków. Tutaj najprzydatniejsze będą karty ze stronnikami. Staraj się ciągle wytwarzać presje na przeciwniku I niszcz miniony które wystawi. Nie posiada ich dużo - przeważnie są to agenci WW:7, widzący z kręgu ziemi, Edwin VanCleef oraz licytator z Gadżetonu. Błyskawicami zniszcz agentów lub widzącego z kręgu ziemi, wstrząs ziemi lepiej trzymaj na Edwina. Gdy tylko na stole pojawi sie licytator z Gadżetonu pozbądź się go w pierwszej kolejności.

Control Warrior

Najpopularniejszy deck warriora. Staraj się w miarę szybko wyeliminować płatnerza który najprawdopodobniej pojawi się jako pierwszy stronnik. Wstrząsy ziemi zachowaj i użyj na Akolitów bólu by uniemożliwić dobieranie kart przeciwnikowi. Uważaj na piątą turę - wtedy może zostać zagrane zaklęcie Bójka , wiec lepiej nie przesadzać z ilością stronnik ów na stole. Zły urok zachowaj na dużych stronników : Ragnarosa , Alekstraze oraz Grommasza.

Aggro Mage

Dosyć nieprzyjemny mecz. Bardzo przydatne będzie zaklęcie Burza z piorunami. Staraj się regularnie Niszczyc każdego wrogiego stronnika : w pierwszych turach zaklęciami ; w kolejnych stronnikami. Zły urok zachowaj i użyj na żywiołaka wody. Uważaj na turę 7 - wtedy może zostać zagrana Fala płomieni.

Control Hunter

Hunter posiada bardzo mocne zaklęcie Spuścić psy, dlatego przywołuj totemy jeżeli naprawdę są Ci potrzebne. Staraj się utrzymywać na stole głównie dwóch stronników. Uważaj na zaklęcie Znak łowcy które zmniejsza ilość punktów życia twojego miniona do 1. W turze czwartej Hunter ma możliwość zagrania Tresera ogarów dlatego upewnij się że na stole nie znajduje się żadna bestia. W turze szóstej może pojawić się Lew bujnogrzywy - pozbądź się go rzucając Zły urok.