Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Okrzyk bojowy | Zdolności w Hearthstone poradnik Hearthstone: Heroes of Warcraft

Okrzyk bojowy

Okrzyk bojowy jest zdolnością aktywowaną od razu po wystawieniu danej karty na stół - Okrzyk bojowy | Zdolności w Hearthstone - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Okrzyk bojowy jest zdolnością aktywowaną od razu po wystawieniu danej karty na stół. Efekty mogą być bardzo różne w zależności od opisu i sytuacji na stole.

Przy używaniu tej zdolności, trzeba mieć na uwadze kilka rzeczy:

  • Zdolność aktywowana jest w chwili wystawienia karty na stół, a nie w dalszej części gry. Wyciszenie karty nie wpływa na zdolność Okrzyku bojowego.
  • Aby użyć konkretnej zdolności Okrzyku bojowego, na stole musza zaistnieć odpowiednie warunki np. wystawione wrogie karty do zadania obrażeń lub własne karty do zwiększenia statystyk. Jeśli taka sytuacja nie istnieje, karta dalej może być wystawiona, ale jej zdolność przepada.
  • Okrzyk bojowy nie jest aktywowany, jeśli kartą z tą zdolnością zostanie wystawiona na stół przez efekt innej karty. Zdolność jest odpalana tylko przy bezpośrednim wystawieniu.

Porady:

  • Niektóre karty posiadające negatywne efekty Okrzyku bojowego wpływające na własne jednostki, mogą być wystawione na puste pole, dzięki czemu ich zdolność nie zostanie aktywowana.
  • Dobrym zagraniem jest wystawienie karty z Okrzykiem bojowym, a następnie cofnięcie jej do ręki przy użyciu karty Dziarski gorzelnik (2) czy Prastary gorzelnik (2). Dzięki temu, możliwe będzie ponowne wystawienie jednostki i aktywowanie specjalnej zdolności.

Przykładowe karty: Dziarski gorzelnik (2), Młodsza inżynier (2), Ostrze Nocy (5).