Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sekret | Zdolności w Hearthstone poradnik Hearthstone: Heroes of Warcraft

Sekret

Sekret jest specjalną zdolnością kart zaklęć - Sekret | Zdolności w Hearthstone - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Sekret jest specjalną zdolnością kart zaklęć. Po użyciu, zostaje odłożona na bok, a na portrecie bohatera pojawia się symbol ze znakiem zapytania. Oponent zostaje poinformowany o użyciu zdolności Sekret, ale nie o konkretnej karcie i jej efektach. Te efekty aktywują się, gdy zostanie spełniony odpowiedni warunek, jak np. wystawienie przez przeciwnika karty, czy atak na postać bohatera. Jedynymi klasami posiadającymi karty z tą zdolnością, są obecnie Mag, Łowca i Paladyn.

Zdolność działa jak natychmiastowe zaklęcie, dlatego nie może zostać wyciszona. Możliwe jest posiadanie kilku aktywnych Sekretów w danej chwili, ale tylko po jednym z każdej karty.

Porady:

  • Karty Sekretu posiadają wiele przydatnych efektów, jednak najistotniejszym jest możliwość kontroli przebiegu walki. Przeciwnik nie wie jaki Sekret został użyty, dlatego będzie grał ostrożnie, ograniczając tym samym swoje ruchy.
  • Nie ma ograniczeń na ilość aktywnych Sekretów. Warto to wykorzystać, by zapewnić sobie kilka warstw ochrony.

Przykładowe karty: Kontr-zaklęcie (3), Wyparowanie (3), Wybuchowa pułapka (2).