Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kombinacja | Zdolności w Hearthstone poradnik Hearthstone: Heroes of Warcraft

Kombinacja

Kombinacja jest zdolnością w której dany efekt, zawarty w opisie karty, ulega aktywacji, jeśli karta z Kombinacją nie jest pierwszą zagraną kartą w danej turze - Kombinacja | Zdolności w Hearthstone - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Kombinacja jest zdolnością w której dany efekt, zawarty w opisie karty, ulega aktywacji, jeśli karta z Kombinacją nie jest pierwszą zagraną kartą w danej turze. Przykładem może być karta Wypatroszenie (2), która normalnie zadaje 2 pkt. obrażeń, ale jeśli zostanie użyta jako, przykładowo, druga karta w turze, aktywuje swoją zdolność Kombinacji i zada 4 pkt. obrażeń. Dodatkowo, na chwilę obecną, zdolność dostępna jest tylko dla klasy Łotra.

Zdolność ta może ulec wyciszeniu. Możliwe jest użycie kilku kart Kombinacji w jednej turze.

Porady:

  • Kombinacja może być aktywowana przez kartę Moneta (0). Dzięki temu można użyć kart z kosztem 2 już w pierwszej turze. Idealnym zagraniem jest Herszt kręgu Nieskornych (2), którego można przyzwać po użyciu monety, co aktywuje jego zdolność przyzwania Bandyty Nieskornych (1), zapewniając 2 jednostki w pierwszej turze.
  • Jeśli posiadasz dużo kart z tą zdolnością, możesz zagrać nimi w jednej chwili, używając najpierw najtańszej i najsłabszej karty, by potem aktywować potężne efekty mocniejszych kart. Warto też używać kart z zerowym kosztem do aktywacji, takich jak np. Cios w plecy (2).

Przykładowe karty: Zimna krew (1), Herszt kręgu Nieskornych (2), Agent WW:7 (3).