Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Gobliny vs Gnomy - dodatek w Hearthstone poradnik Hearthstone: Heroes of Warcraft

Gobliny vs Gnomy to pierwsze rozszerzenie do Hearthstone: Heroes of Warcraft - Gobliny vs Gnomy - dodatek w Hearthstone - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Gobliny vs Gnomy to pierwsze rozszerzenie do Hearthstone: Heroes of Warcraft. Dodatek skupia się przede wszystkim na pokaźniej ilości nowych kart, zarówno klasowych jak i neutralnych, pomijając przy tym wyzwania i zawartość dla pojedynczych graczy, jak miało to miejsce w dodatku Klątwa Naxxramas. Rozszerzenie jest w pełni darmowe i oferuje ponad 130 nowych kart, które można pozyskać w ten sam sposób co normalne karty - za prawdziwą gotówkę lub złoto z gry. Karty te skupiają w głównej mierze na nowej grupie minionów - Mech - oraz wprowadzają do gry kilka nowych mechanik, jak np. natychmiastowy efekt po wyciągnięciu danej karty lub 50% szans na trafienie wybranego celu. Same Mechy stanowią sporą część nowych kart i posiadają wiele ciekawych kombinacji zarezerwowanych tylko dla tego rodzaju stronników.

Za wyjątkiem nowych kart, dodatek wniósł też kilka wygodnych funkcji oraz zmian w podstawowym zestawie kart. Zaimplementowano m.in. tryb widza, który pozwala obserwować pojedynki znajomych, niektóre ze starych kart przydzielono do grupy Mechów oraz zmieniono nagrody w trybie Areny, by bardziej odpowiadały nowemu rozszerzeniu.