Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Prowokacja | Zdolności w Hearthstone poradnik Hearthstone: Heroes of Warcraft

Prowokacja

Zdolność Prowokacja jest bardzo przydatnym efektem, działającym na zasadzie absorbującej obrażenia tarczy - Prowokacja | Zdolności w Hearthstone - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Zdolność Prowokacja jest bardzo przydatnym efektem, działającym na zasadzie absorbującej obrażenia tarczy. Po wystawieniu takiej karty na stół, obrasta ona symbolem tarczy i uniemożliwia minionom przeciwnika atakowania innych kart i postaci bohatera. Aby odblokować możliwość atakowania innych kart, należy zniszczyć lub wyciszyć wszystkie karty ze zdolnością Prowokacji. Jeśli na stole znajduje się kilka kart ze wspomnianą zdolnością, mogą być one atakowane w dowolnej kolejności.

Porady:

  • Podstawą wzmacniania kart z Prowokacją, jest ich życie. Im większe życie ma taka jednostka, tym dłużej zajmie przeciwnikowi przebicie się przez nią.
  • Prowokacja nie powstrzymuje kart zaklęć, dlatego zawsze warto trzymać jedną w ręce, by pozbyć się jednostek chronionych przez tę zdolność.
  • Przed wystawieniem potężnej jednostki lub użyciem wzmocnień, warto wystawić jednostki z Prowokacją, by upewnić się, że cenna karta nie zostanie natychmiast wyeliminowana.

Przykładowe karty: Stróż Mogu'szanu (4), Gobliński ochroniarz (5), Władca Areny (6).