Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Koboldy i Katakumby - dodatek w Hearthstone poradnik Hearthstone: Heroes of Warcraft

Podziemne wyprawy, kamienie mocy, legendarne bronie i rekrutacja.

W tym rozdziale znajdziesz dokładny opis nowości wprowadzonych w dodatku Koboldy i Katakumby.

Kamienie Mocy

Kamienie Mocy pozwalają na uzyskanie dodatkowych, bardzo ciekawych efektów - Koboldy i Katakumby - dodatek w Hearthstone - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Kamienie Mocy pozwalają na uzyskanie dodatkowych, bardzo ciekawych efektów. Przykładowo, Czarnoksiężnik może zadać 3 punkty obrażeń i uleczyć się o taką samą wartość punktów. Kapłan natomiast jest w stanie wskrzesić 2 różne jednostki.

Porady:

 1. Kamienie Mocy mogą zostać wzmocnione po wykonaniu odpowiednich akcji, jak np. zagrania odpowiedniej ilości czarów.
 2. Kamienie Mocy mogą zostać zniwelowane poprzez sekret Kontr-zaklęcie - uważaj na sekrety w starciu z Magami.

Legendarne bronie

Legendarne bronie pozwalają na wyposarzenie każdego Bohatera w broń, a więc takie klasy, jak np - Koboldy i Katakumby - dodatek w Hearthstone - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Legendarne bronie pozwalają na wyposarzenie każdego Bohatera w broń, a więc takie klasy, jak np. Mag lub Druid także mogą dzierżyć oręż w swojej dłoni. Należy tutaj zaznaczyć fakt, że Legendarne bronie dla takich klas, jak Czarnoksiężnik, Mag i Kapłan nie posiadają punktów ataku. Bronie, które posiadają dodatkową zdolność, jak np. w przypadku Czarnoksiężnika, nie będą tracić wytrzymałości po aktywacji swojej zdolności.

Porady:

 1. Nie staraj się na siłę umieszczać Legendarnych broni w każdej talii. Twój wybór musi być przemyślany, a karty odpowiednio dobrane.
 2. Gdy Legendarne bronie staną się popularnym dodatkiem w większości talii na pewno można spodziewać się kontry w postaci takich kart, jak Żrący Bagienny Szlam lub Harrison Jones.

Podziemne Wyprawy

Podziemne Wyprawy to w pełni darmowy tryb do którego Gracz może przystąpić z menu Przygód dla jednego gracza - Koboldy i Katakumby - dodatek w Hearthstone - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Podziemne Wyprawy to w pełni darmowy tryb do którego Gracz może przystąpić z menu Przygód dla jednego gracza. Przed przystąpieniem do rozgrywki Gracz musi wybrać klasę Bohatera, którym będzie starał się wygrać 8 pojedynków z rzędu. Raz wybranej klasy nie można zmienić przez całą Podziemną Wyprawę także dobrze się zastanów przed dokonaniem wyboru. Po wybraniu Bohatera Gracz otrzyma talię składającą się z 10 kart, którą będzie w stanie rozbudowywać po wygraniu pojedynków z Bossami.

Po pokonaniu 1,3,5 i 7 Bossa, Gracz ma do wyboru jeden z 3 potężnych Skarbów - Koboldy i Katakumby - dodatek w Hearthstone - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Po pokonaniu 1,3,5 i 7 Bossa, Gracz ma do wyboru jeden z 3 potężnych Skarbów. Skarby zapewniają dodatkową umiejętność pasywną, np. Zwiększają pulę many z którą Bohater zaczyna pojedynek bądź sprawiają, że moc specjalna Bohatera kosztuje zaledwie 1 punkt many. Innym przykładem Skarbu może być potężna karta, którą Gracz będzie w stanie zagrać z ręki.

Po każdym Bossie, Gracz ma także możliwość wyboru dodatkowych 3 kart do swojego decka - Koboldy i Katakumby - dodatek w Hearthstone - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Po każdym Bossie, Gracz ma także możliwość wyboru dodatkowych 3 kart do swojego decka. W ten sposób rozwijasz talię i dostosowujesz ją do własnych potrzeb. Dodatkowe karty zawsze występują w określonych zestawieniach, a daną paczkę możesz otrzymać tylko jeden raz.

Celem Podziemnej Wyprawy jest pokonanie 8 losowych Bossów każdym dostępnym Bohaterem, aby otrzymać dodatkowy rewers kart - Koboldy i Katakumby - dodatek w Hearthstone - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Celem Podziemnej Wyprawy jest pokonanie 8 losowych Bossów każdym dostępnym Bohaterem, aby otrzymać dodatkowy rewers kart. Należy także zaznaczyć fakt, że o ile 1 Boss nie sprawi żadnych problemów to ostatni potrafi nieźle narozrabiać.

Porady:

 1. Dobierając Skarby i dodatkowe karty do swojej talii zawsze staraj się wybrać najbardziej optymalne zestawienie z którego Twoja talia będzie czerpać korzyści.
 2. Pamiętaj, że gdy wybierzesz permanentne ukrycie dla swoich stronników, zdolności takie jak Prowokacja przestaną spełniać swoje zadanie.
 3. Staraj się zbalansować ilość zaklęć i stronników we własnej talii.
 4. Występowanie Bossów w Podziemnej Wyprawie jest losowe więc za każdym razem gdy przystąpisz do rozgrywki możesz walczyć z innymi przeciwnikami.
 5. Wraz ze wzrostem trudności Bossów wzrasta także pula zdrowia Twojego Bohatera.
 6. Niektóre Skarby mogą okazać się bardzo pomocne, jak np. Gloves of Mugging. Dzięki karcie za 1 punkt many możesz od razu ukraść przeciwnikowi 3 karty z ręki i znacznie opóźnić jego start w danym pojedynku.
 7. Przed przystąpieniem do pojedynku zawsze sprawdź z jakim przeciwnikiem przyjdzie Ci walczyć i jaką mocą specjalną dysponuje. Swoją taktykę dostosowuj do aktualnej sytuacji na planszy.

Rekrutacja

Karty posiadające zdolność Rekrutacji sprawią, że po ich zagraniu Gracz będzie mógł uzyskać dwa efekty - Koboldy i Katakumby - dodatek w Hearthstone - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Karty posiadające zdolność Rekrutacji sprawią, że po ich zagraniu Gracz będzie mógł uzyskać dwa efekty. Przykładowo, karta druida zapewni 6 punktów Pancerza i dodatkowo sprawi, że Gracz będzie miał możliwość zrekrutowania z Twojej talii dodatkowego stronnika o koszcie many 4 lub mniejszym.

Porady:

 1. Karty z Rekrutacją mogą być wielce pomocne w wielu taliach. Najsilniejsze są te, które po zagraniu stronnika pozwalają na przyzwanie kolejnego, a nawet dodatkowych dwóch stronników.
 2. Pamiętaj, że Rekrutacja odbywa się z Twojej talii, a nie z losowych stronników.