Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Łotrzyk w Hearthstone - dobra talia - Wyjście z Cienia poradnik Hearthstone: Heroes of Warcraft

Poniżej przedstawiono proponowane talie dostosowaną do dodatku Wyjście z cienia dla Łotrzyka - klasy postaci Hearthstone - Łotrzyk w Hearthstone - dobra talia - Wyjście z Cienia - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Poniżej przedstawiono proponowane talie dostosowaną do dodatku Wyjście z cienia dla Łotrzyka - klasy postaci Hearthstone. Znajdziesz tutaj przeważnie talie agresywne i combo, które pozwalają na wyrządzanie ogromnych obrażeń w pojedynku w Hearthstone. Opis każdej talii został dodatkowo wzbogacony o specjalny kod, który wystarczy skopiować znajdując się wewnątrz gry Hearthstone, w trakcie tworzenia nowej talii, a gra sama dobierze odpowiednie karty.

Łotrzyk - Valeera, agentka Ligi Z.Ł.A.

Przedstawiona poniżej talia dla klasy Łotrzyka z gry Hearthstone została specjalnie dopasowana do najnowszego rozszerzenia - Wyjście z Cienia - Łotrzyk w Hearthstone - dobra talia - Wyjście z Cienia - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Przedstawiona poniżej talia dla klasy Łotrzyka z gry Hearthstone została specjalnie dopasowana do najnowszego rozszerzenia - Wyjście z Cienia. Talia zalicza się do kategorii aggro z elementami combo dzięki czemu w krótkim czasie będziesz mógł wyrządzić ogromną ilość obrażeń na portret przeciwnika. Ze względu na kartę Wyprawa Łupieżcza w niniejszej talii znalazło się kilku Pirackich stronników oraz nowa broń - Trzęsikilof. Prezentowana talia Łotrzyka wytwarza bardzo duże tempo i pozwala na szybkie zagrywanie dodatkowych jednostek na planszę. Nie zabrakło także kart ze zdolnością Kombinacji.

Karty neutralne

Karty klasowe

(2)Żrący Bagienny Szlam x1

(4)Straszliwy Korsarz x2

(5)Kapitan Zielonoskóry x1

(6)Leeroy Jenkins x1

(0)Cios w Plecy x2

(0)Krok w Cień x2

(0)Przygotowanie x2

(2)Paserka z Podbrzusza x2

(2)Wypatroszenie x2

(3)Agent WW:7 x2

(3)Błyskolis x2

(3)Edwin VanCleef x1

(3)Szubrawiec Ligi Z.Ł.A. x2

(4)Wyprawa Łupieżcza x2

(4)Trzęsikilof x2

(4)Wendeta x2

(4)Włamywaczka Klanu Pochołów x2

Kod talii, który należy skopiować wewnątrz gry Hearthstone, w trakcie tworzenia nowego decku:

AAECAYO6AgSyAsgDrwSKBw20Ae0C7gaIB90IhgnH+ALVjAOPlwOQlwP7mgP+mgOJmwMA

Trzęsikilof - jak i kiedy zagrywać tę kartę?

Trzęsikilof to unikatowa broń Łotrzyka za pomocą której będziesz w stanie stworzyć ogromne zagrożenie na planszy - Łotrzyk w Hearthstone - dobra talia - Wyjście z Cienia - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Trzęsikilof to unikatowa broń Łotrzyka za pomocą której będziesz w stanie stworzyć ogromne zagrożenie na planszy. Trzęsikilof ma kilka zastosowań i warto wiedzieć, jak go używać.

 1. Zasady działania - Po zniszczeniu broni, Trzęsikilof cofa losowego stronnika do Twojej ręki. Warto o tym pamiętać i zawczasu odpowiednio przygotować planszę, aby dostać z powrotem odpowiednią kartę. Im więcej jednostek na planszy tym trudniej wycofać tą odpowiednią.
 2. Ofensywa - Trzęsikilof jest niezwykle przydatny w przygotowywaniu kończącego combo. W pierwszej kolejności musisz pozbyć się jednego ładunku broni. W kolejnej turze możesz np. wprowadzić do gry Leeroya Jenkinsa i zaatakować nim na portret przeciwnika. W następnej kolejności użyj ładunku broni, a Leeroy wróci do Twojej ręki i będzie mógł być użyty jeszcze raz za 4 kryształy many!
 3. Defensywa - Jeśli zostałeś zepchnięty do defensywy i musisz walczyć o przetrwanie, Trzęsikilof może zostać zagrany w celu ponownego użycia Agenta WW:7 lub Straszliwego Korsarza w celu odnowienia jego punktów zdrowia. Innym możliwym zagraniem jest wycofanie Szubrawca Ligi Z.Ł.A. lub Włamywaczki Klanu Pachołów. Losowe karty, które z nich uzyskasz, mogą uratować sytuację na planszy.

Kombinacja - zasady działa

W talii Łotrzyka znajdziesz kilka kart z Kombinacją, które należy wykonywać, aby odpowiednio wykorzystać potencjał przedstawionej talii - Łotrzyk w Hearthstone - dobra talia - Wyjście z Cienia - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

W talii Łotrzyka znajdziesz kilka kart z Kombinacją, które należy wykonywać, aby odpowiednio wykorzystać potencjał przedstawionej talii. Przypominamy, że do aktywacji zdolności Kombinacji należy w pierwszej kolejności zagrać jakąś kartę, a następnie kartę z Kombinacją.

 1. Agent WW:7 - Kultowa jednostka Łotrzyka. Za 3 punkty many otrzymujesz stronnika o statystykach 3/3. Gdy zagrasz Agenta WW:7 w Kombinacji, możesz natychmiast wyrządzić 2 punkty obrażeń wybranemu celowi.
 2. Edwin VanCleef - Niezwykle silny Legendarny stronnik, który może dysponować ogromnymi statystykami.
 3. Wypatroszenie - Zaklęcie, które w podstawowej wersji wyrządza 2 punkty obrażeń. Przy użyciu Kombinacji podwajasz obrażenia tego zaklęcia.
 4. Wyprawa Łupieżcza - Zaklęcie, które zagrane w Kombinacji pozwala dobrać 2 Piratów i jedną broń z talii.
 5. Szubrawiec Ligi Z.Ł.A. - Stronnik, który zagrany w Kombinacji dodaje do Twojej ręki 2 karty Sługusów.

Edvin VanCleef - jak używać tego Legendarnego stronnika?

Edwin VanCleef to unikatowy Legendarny stronnik Łotrzyka - Łotrzyk w Hearthstone - dobra talia - Wyjście z Cienia - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Edwin VanCleef to unikatowy Legendarny stronnik Łotrzyka. Jego początkowe statystyki nie powalają, ale posiada bardzo mocną zdolność Kombinacji.

 1. Kombinacja - Każda karta, która zostanie zagrana przed wprowadzeniem Edwina VanCleef'a na planszę, wzmacnia go o +2/+2.
 2. Zagrywanie jednostki - W prezentowanej talii Łotrzyka znalazło się wiele tanich zaklęć i jednostek, które mogą wzmocnić Edwina VanCleef'a do olbrzymich rozmiarów. Równie pomocne będą dodatkowe karty uzyskane po zagraniu Szubrawca Ligi Z.Ł.A. ponieważ będą kosztować zaledwie 1 punkt many.

Mulligan - odpowiednia selekcja kart

Każdy pojedynek zaczyna się fazą tzw - Łotrzyk w Hearthstone - dobra talia - Wyjście z Cienia - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Każdy pojedynek zaczyna się fazą tzw. Mulliganu, czyli selekcji kart. W tym czasie możesz zadecydować, które karty zostawić na ręce, a które lepiej odrzucić w celu znalezienia innych. Tasowanie kart zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem, ale niekiedy trzeba je podjąć, aby mieć szansę na wygraną.

 1. Wysoki priorytet - Szubrawiec Ligi Z.Ł.A., Wyprawa Łupieżcza (jeśli dysponujesz Monetą lub Przygotowaniem). Na początku może przydać się także Błyskolis i Paserka z Podbrzusza.
 2. Średni priorytet - Warto zastanowić się nad pozostawieniem na ręce Kroku w Cień, jeśli od samego początku dysponujesz Szubrawcem Ligi Z.Ł.A. lub Włamywaczką Klanu Pachołów. Jeśli zaczynasz z Monetą możesz pokusić się o pozostawienie Edwina VanCleef'a.
 3. Piraci - Zawsze wtasuj niektórych Piratów z powrotem do talii, jak np. Straszliwy Korsarz lub Kapitan Zielonoskóry. Pamiętaj, aby dysponować Piratami w talii przed zagraniem Wyprawy Łupieżczej.

Defensywa

Defensywa nie jest najmocniejszą stroną tej talii dlatego na próżno szukać tutaj dużej ilości stronników z Prowokacją - Łotrzyk w Hearthstone - dobra talia - Wyjście z Cienia - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Defensywa nie jest najmocniejszą stroną tej talii dlatego na próżno szukać tutaj dużej ilości stronników z Prowokacją. Do dyspozycji masz zaledwie 2 takich stronników, a z ewentualnymi problemami musisz radzić sobie używając zaklęć lub Trzęsikilofa.

 1. Wendeta - Zaklęcie, które może wyrządzić 4 punkty obrażeń wybranej jednostce. Co ciekawe, jeśli na ręce posiadasz kartę z innej klasy, koszt tego zaklęcia zostaje obniżony do zera! Do zdobycia dodatkowej karty z innej klasy możesz wykorzystać np. Błyskolisa lub Włamywaczki Klanu Pachołów.
 2. Straszliwy Korsarz - Stronnik 3/3 z Prowokacją. Postaw za nim inne jednostki, które będą mogły zaatakować na portret przeciwnika w następnej turze.

Ofensywa

Ofensywa to bez wątpienia najmocniejsza strona tej talii - Łotrzyk w Hearthstone - dobra talia - Wyjście z Cienia - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Ofensywa to bez wątpienia najmocniejsza strona tej talii. Gdy uda Ci się zagrać Leeroy'a Jenkinsa, możesz zagrać go ponownie korzystając z pomocy Kroku w Cień.

 1. Stronnicy - Jeśli masz ku temu okazję, używaj własnych stronników w celu wyrządzenia dodatkowych szkód portretowi przeciwnika. W innym przypadku staraj się wyprowadzać korzystne wymiany z jednostkami przeciwnika.
 2. Leeroy Jenkins - Stronnik 6/2 z Szarżą. Leeroy może być wycofany do ręki przy użyciu Trzęsikilofa lub Kroku w Cień w celu wyrządzenia ogromnej ilości obrażeń.
 3. Trzęsikilof - Broń, która wyrządza aż 4 punkty obrażeń.
 4. Wypatroszenie - Zaklęcie, które zagrane w Kombinacji może wyrządzić 4 punkty bezpośrednich obrażeń na portret przeciwnika.