Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Łotrzyk | Bohaterowie w Hearthstone poradnik Hearthstone: Heroes of Warcraft

Łotrzyk

Bohater: Valeera Sanguinar - Łotrzyk | Bohaterowie w Hearthstone - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Bohater: Valeera Sanguinar

Moc specjalna: Zabójcze sztylety - Otrzymujesz sztylety 1/2

Wyjątkowy atut: Kombinacja

Klasa łotrzyka sprawdza się wyśmienicie w kwestiach eliminacji i kontroli pola walki. Jest również klasą stawiającą przede wszystkim na silną ofensywę i zadawanie wysokich obrażeń stronnikom przeciwnika. Co więcej, Łotrzyk jest w stanie wyprowadzić naprawdę duży burst za pomocą swoich trucizn i olejków wzmacniających broń. Gra Łotrzykiem nie jest łatwa i wymaga sporej praktyki.

Specjalną mocą łotrzyka, są Zabójcze sztylety. Po jej użyciu, gracz przywołuje broń z 1 pkt. Ataku i 2 pkt. Wytrzymałości. Zabójcze sztylety podlegają tym samym zasadom co inne bronie i znikają dopiero po ich wykorzystaniu lub zniszczeniu przez przeciwnika. Jest to zdolność szczególnie przydatna w początkowych turach, dając łotrzykowi możliwość wyeliminowania słabych jednostek oponenta i utrzymania kontroli nad stołem, płacąc jednak za to odrobiną życia bohatera. Możliwość przyzwania broni w dowolnej chwili, współgra też z kartami wzmacniającymi oręż lub czerpiącymi z nich korzyści w postaci zwiększonych statystyk. Przykładem może tu by karta Zabójcza Trucizna (1), dodająca posiadanej broni 2 pkt. Ataku. Kolejnym świetnym wzmocnieniem do broni jest Olejek Osełkowy (4), który użyty w kombinacji wzmocni zarówno broń Łotrzyka o 3 pkt. ataku, a także losowego stronnika. Dzięki takiemu zabiegowi Łotrzyk jest w stanie zadać bardzo duże obrażenia. Za pomocą wzmocnionej broni można również efektywnie wyczyścić stół za sprawą karty Nawałnica Ostrzy (2).

Kolejnym istotny atutem Łotrzyka, jest wyjątkowa zdolność Kombinacji. Dzięki temu, klasa może zadać bardzo wysokie obrażenia, używając kart z Kombinacją w odpowiedniej kolejności. Pozwala to nie tylko na wyeliminowanie silnych jednostek przeciwnika, ale również zadanie jego bohaterowi wysokich obrażeń i zniszczeniu go, gdy najmniej się tego spodziewa. Najpotężniejszymi kartami z Kombinacją są: Wypatroszenie (2), Agent WW:7 (3), Olejek Osełkowy (4), a także Edvin VanCleef (3). Jeżeli przez zagraniem którejś z tych kart skorzystasz z innej, te wymienione powyżej otrzymają dodatkowy efekt.

Zalety

Wady

+ Możliwość wyposażenia bohatera w broń

+ Wyjątkowa zdolność Kombinacji

+ Duże możliwości ofensywne

+ Dobra kontrola pola walki

+ Przy odpowiedniej kombinacji kart bardzo duży burst

- Słabe zdolności defensywne w porównaniu do pozostałych klas

- Mała ilość zaklęć obszarowych

Przykładowe karty: Cios w plecy (0), Wachlarz ostrzy (3), Cierpliwy skrytobójca (2).