Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Hearthstone Popioły Rubieży: Wyrzutek - słowo kluczowe poradnik Hearthstone: Heroes of Warcraft

Z tego rozdziału poradnika do gry Hearthstone Gracz dowie się, jak działa słowo kluczowe Wyrzutek, które zostało wprowadzone do gry w rozszerzeniu Popioły Rubieży.

Wyrzutek to nowe słowo kluczowe w Hearthstone, które zostało dodane w rozszerzeniu Popioły Rubieży - Hearthstone Popioły Rubieży: Wyrzutek - słowo kluczowe - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Wyrzutek to nowe słowo kluczowe w Hearthstone, które zostało dodane w rozszerzeniu Popioły Rubieży. Karty posiadające słowo kluczowe Wyrzutek otrzymują potężne wzmocnienie w momencie, gdy zostają zagrne z lewego lub prawego skraju ręki. Przykładowo, prezentowana karta Łowcy Demonów Goniec Karmazynowego Znaku jest jednostką o statystykach 2/1 za 1 punkt Many, ale jeśli zagrasz ją z lewego lub prawego skraju ręki, dodatkowo dobierzesz jedną kartę.

Porady

  • Pamiętaj, że karty ze słowem kluczowym Wyrzutek aktywują swoją dodatkową zdolność wyłącznie w momencie, gdy są zagrywane z lewego lub prawego skraju ręki.
  • Niekiedy nie będziesz w stanie przesunąć karty Wyrzutek na lewy skraj ręki więc nie wahaj się użyć takiej karty bez dodatkowego efektu, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.
  • Jeśli posiadasz w talii dużo kart ze słowem kluczowym Wyrzutek pomyśl o ich potencjalnym zastosowaniu już w trakcie fazy Mulligan. Przykładowo, jeśli środkowa karta ma efekt Wyrzutek, a na lewym skraju ręki aktualnie widnieje karta za 9 punktów Many - przetasuj ją i poszukaj karty o niższym koszcie Many.