Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Łotrzyk w Hearthstone - dobra talia - Wybawcy Uldum poradnik Hearthstone: Heroes of Warcraft

Poniżej przedstawiono proponowane talie dostosowane do najnowszego rozszerzenia Wybawcy Uldum dla Łotrzyka - klasy postaci Hearthstone - Łotrzyk w Hearthstone - dobra talia - Wybawcy Uldum - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Poniżej przedstawiono proponowane talie dostosowane do najnowszego rozszerzenia Wybawcy Uldum dla Łotrzyka - klasy postaci Hearthstone. Znajdziesz tutaj przeważnie talie agresywne i combo, które pozwalają na wyrządzanie ogromnych obrażeń w pojedynku w Hearthstone. Opis każdej talii został dodatkowo wzbogacony o specjalny kod, który wystarczy skopiować znajdując się wewnątrz gry Hearthstone, w trakcie tworzenia nowej talii, a gra sama dobierze odpowiednie karty.

Łotrzyk - Valeera Odrodzona

Przedstawiona poniżej talia dla klasy Łotrzyka z gry Hearthstone została specjalnie dopasowana do najnowszego rozszerzenia - Wybawcy Uldum - Łotrzyk w Hearthstone - dobra talia - Wybawcy Uldum - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Przedstawiona poniżej talia dla klasy Łotrzyka z gry Hearthstone została specjalnie dopasowana do najnowszego rozszerzenia - Wybawcy Uldum. Talia zalicza się do kategorii aggro z elementami combo dzięki czemu w krótkim czasie będziesz mógł wyrządzić ogromną ilość obrażeń na portret przeciwnika. W prezentowanej talii można znaleźć nowe karty (Faraoński Kot, Zakrzywiony Sejmitar), które pojawiły się w Hearthstone w najnowszym dodatku - Wybawcy Uldum. Prezentowana talia Łotrzyka wytwarza bardzo duże tempo i pozwala na szybkie zagrywanie dodatkowych jednostek na planszę. Nie zabrakło także kart ze zdolnością Kombinacji.

Karty neutralne

Karty klasowe

(1)Majtek z Południowych Mórz x2

(2)Baśniowy Smok x2

(3)Straszliwy Korsarz x2

(3)Życiopijca x2

(5)Kapitan Zielonoskóry x1

(6)Leeroy Jenkins x1

(0)Cios w Plecy x2

(1)Faraoński Kot x2

(1)Zabójcza Trucizna x2

(2)Ogłuszenie x2

(2)Wypatroszenie x2

(3)Agent WW:7 x2

(3)Edwin VanCleef x1

(3)Szubrawiec Ligi Z.Ł.A. x2

(3)Zakrzywiony Sejmitar x2

(4)Trzęsikilof x2

(5)Niestabilny Pierwiastek Miry x1

Kod talii, który należy skopiować wewnątrz gry Hearthstone, w trakcie tworzenia nowego decku:

AAECAYO6AgSyAsgDrwTn+gINtAHLA80D4QTUBe4GiAfdCO/xAo+XA4mbA/+lA/WnAwA=

Trzęsikilof - jak i kiedy zagrywać tę kartę?

Trzęsikilof to unikatowa broń Łotrzyka za pomocą której będziesz w stanie stworzyć ogromne zagrożenie na planszy - Łotrzyk w Hearthstone - dobra talia - Wybawcy Uldum - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Trzęsikilof to unikatowa broń Łotrzyka za pomocą której będziesz w stanie stworzyć ogromne zagrożenie na planszy. Trzęsikilof ma kilka zastosowań i warto wiedzieć, jak go używać.

 1. Zasady działania - Po zniszczeniu broni, Trzęsikilof cofa losowego stronnika do Twojej ręki. Warto o tym pamiętać i zawczasu odpowiednio przygotować planszę, aby dostać z powrotem odpowiednią kartę. Im więcej jednostek na planszy tym trudniej wycofać tą odpowiednią.
 2. Ofensywa - Trzęsikilof jest niezwykle przydatny w przygotowywaniu kończącego combo. W pierwszej kolejności musisz pozbyć się jednego ładunku broni. W kolejnej turze możesz np. wprowadzić do gry Leeroya Jenkinsa i zaatakować nim na portret przeciwnika. W następnej kolejności użyj ładunku broni, a Leeroy wróci do Twojej ręki i będzie mógł być użyty jeszcze raz za 4 kryształy many!
 3. Defensywa - Jeśli zostałeś zepchnięty do defensywy i musisz walczyć o przetrwanie, Trzęsikilof może zostać zagrany w celu ponownego użycia Agenta WW:7 lub Straszliwego Korsarza w celu odnowienia jego punktów zdrowia. Innym możliwym zagraniem jest wycofanie Szubrawca Ligi Z.Ł.A. lub Życiopijcy.

Kombinacja - zasady działa

W talii Łotrzyka znajdziesz kilka kart z Kombinacją, które należy wykonywać, aby odpowiednio wykorzystać potencjał przedstawionej talii - Łotrzyk w Hearthstone - dobra talia - Wybawcy Uldum - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

W talii Łotrzyka znajdziesz kilka kart z Kombinacją, które należy wykonywać, aby odpowiednio wykorzystać potencjał przedstawionej talii. Przypominamy, że do aktywacji zdolności Kombinacji należy w pierwszej kolejności zagrać jakąś kartę, a następnie kartę z Kombinacją.

 1. Agent WW:7 - Kultowa jednostka Łotrzyka. Za 3 punkty many otrzymujesz stronnika o statystykach 3/3. Gdy zagrasz Agenta WW:7 w Kombinacji, możesz natychmiast wyrządzić 2 punkty obrażeń wybranemu celowi.
 2. Edwin VanCleef - Niezwykle silny Legendarny stronnik, który może dysponować ogromnymi statystykami.
 3. Wypatroszenie - Zaklęcie, które w podstawowej wersji wyrządza 2 punkty obrażeń. Przy użyciu Kombinacji podwajasz obrażenia tego zaklęcia.
 4. Szubrawiec Ligi Z.Ł.A. - Stronnik, który zagrany w Kombinacji dodaje do Twojej ręki 2 karty Sługusów.

Edvin VanCleef - jak używać tego Legendarnego stronnika?

Edwin VanCleef to unikatowy Legendarny stronnik Łotrzyka - Łotrzyk w Hearthstone - dobra talia - Wybawcy Uldum - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Edwin VanCleef to unikatowy Legendarny stronnik Łotrzyka. Jego początkowe statystyki nie powalają, ale posiada bardzo mocną zdolność Kombinacji.

 1. Kombinacja - Każda karta, która zostanie zagrana przed wprowadzeniem Edwina VanCleef'a na planszę, wzmacnia go o +2/+2.
 2. Zagrywanie jednostki - W prezentowanej talii Łotrzyka znalazło się wiele tanich zaklęć i jednostek, które mogą wzmocnić Edwina VanCleef'a do olbrzymich rozmiarów. Równie pomocne będą dodatkowe karty uzyskane po zagraniu Szubrawca Ligi Z.Ł.A. ponieważ będą kosztować zaledwie 1 punkt many.

Niestabilny Pierwiastek Miry - jak i kiedy użyć tej karty?

Niestabilny Pierwiastek Miry to unikatowa Legendarna karta Łotrzyka - Łotrzyk w Hearthstone - dobra talia - Wybawcy Uldum - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Niestabilny Pierwiastek Miry to unikatowa Legendarna karta Łotrzyka. Za jej pomocą możesz dobrać resztę kart ze swojej talii. Pamiętaj jednak, że możesz posiadać maksymalnie 10 kart na ręce, a reszta decku przepadnie.

 1. Zagrywanie karty - Niestabilny Pierwiastek Miry to bardzo sytuacyjna karta. Możesz jej użyć w momencie, gdy chcesz dobrać karty, które pozwolą Ci wykończyć przeciwnika lub w momencie, gdy jesteś zepchnięty do mocnej defensywy. Niezależnie od sytuacji, zawsze musisz liczyć się z tym, że zagranie tej karty wiąże się z przejściem do fazy fatygi.

Mulligan - odpowiednia selekcja kart

Każdy pojedynek zaczyna się fazą tzw - Łotrzyk w Hearthstone - dobra talia - Wybawcy Uldum - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Każdy pojedynek zaczyna się fazą tzw. Mulliganu, czyli selekcji kart. W tym czasie możesz zadecydować, które karty zostawić na ręce, a które lepiej odrzucić w celu znalezienia innych. Tasowanie kart zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem, ale niekiedy trzeba je podjąć, aby mieć szansę na wygraną.

 1. Wysoki priorytet - Szubrawiec Ligi Z.Ł.A. (jeśli dysponujesz Monetą), Faraoński Kot, Baśniowy Smok. Na początku może przydać się także Cios w Plecy i Agent WW:7.
 2. Średni priorytet - Warto zastanowić się nad pozostawieniem na ręce Straszliwego Korsarza, jeśli od samego początku dysponujesz dodatkową bronią, jak Zakrzywiony Sejmitar lub Trzęsikilof. Jeśli zaczynasz z Monetą możesz pokusić się o pozostawienie Edwina VanCleef'a.

Defensywa

Defensywa nie jest najmocniejszą stroną tej talii dlatego na próżno szukać tutaj dużej ilości stronników z Prowokacją - Łotrzyk w Hearthstone - dobra talia - Wybawcy Uldum - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Defensywa nie jest najmocniejszą stroną tej talii dlatego na próżno szukać tutaj dużej ilości stronników z Prowokacją. Do dyspozycji masz zaledwie 2 takich stronników, a z ewentualnymi problemami musisz radzić sobie używając zaklęć lub Trzęsikilofa.

 1. Ogłuszenie - Zaklęcie, które za zaledwie 2 punkty many pozwala odesłać niewygodnego stronnika z powrotem do ręki przeciwnika. Ogłuszenie może otworzyć Ci drogę do portretu przeciwnika, aby wyrządzić dużo obrażeń w jednej turze.
 2. Straszliwy Korsarz - Stronnik 3/3 z Prowokacją. Postaw za nim inne jednostki, które będą mogły zaatakować na portret przeciwnika w następnej turze.

Ofensywa

Ofensywa to bez wątpienia najmocniejsza strona tej talii - Łotrzyk w Hearthstone - dobra talia - Wybawcy Uldum - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Ofensywa to bez wątpienia najmocniejsza strona tej talii. Gdy uda Ci się zagrać Leeroy'a Jenkinsa, możesz zagrać go ponownie korzystając z pomocy Kroku w Cień.

 1. Stronnicy - Jeśli masz ku temu okazję, używaj własnych stronników w celu wyrządzenia dodatkowych szkód portretowi przeciwnika. W innym przypadku staraj się wyprowadzać korzystne wymiany z jednostkami przeciwnika.
 2. Leeroy Jenkins - Stronnik 6/2 z Szarżą. Leeroy może być wycofany do ręki przy użyciu Trzęsikilofa.
 3. Trzęsikilof - Broń, która wyrządza aż 4 punkty obrażeń.
 4. Zakrzywiony Sejmitar - Broń o statystykach 2/2, która otrzymuje +2 punkty obrażeń po Kombinacji.
 5. Wypatroszenie - Zaklęcie, które zagrane w Kombinacji może wyrządzić 4 punkty bezpośrednich obrażeń na portret przeciwnika.