Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Poplecznicy - nowe zaklęcie w Hearthstone Wyjście z cienia poradnik Hearthstone: Heroes of Warcraft

Poplecznicy to nowy rodzaj stronnika w Hearthstone, który został dodany w rozszerzeniu Wyjście z Cienia - Poplecznicy - nowe zaklęcie w Hearthstone Wyjście z cienia - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Poplecznicy to nowy rodzaj stronnika w Hearthstone, który został dodany w rozszerzeniu Wyjście z Cienia. W grze Hearthstone znajdziesz kilku Popleczników Zła, a każdy z nich przywołuje określoną ilość Sługusów. Przykładowo, prezentowana karta dla klasy Łotrzyka przywołuje dwóch losowych Sługusów w ramach Kombinacji.

Porady

  • Każdy z Popleczników przywołuje określoną liczbę Sługusów. Zanim zagrasz taką kartę upewnij się, że na ręce masz odpowiednią ilość miejsca.
  • Umiejętność Popleczników aktywuje się w różny sposób - poprzez wyrządzanie obrażeń, likwidację własnego stronnika, efekt Agonii, Kombinacji lub Okrzyku Bojowego. Zanim zagrasz daną kartę, przeczytaj najpierw jej opis.
  • Każdy Sługus dysponuje własną unikalną zdolnością, jak np. Odkrywa zaklęcie, wyrządza 2 punkty obrażeń lub przywołuje losowego stronnika o koszcie many 2.