Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wojownik w Hearthstone | Gotowe talie poradnik Hearthstone: Heroes of Warcraft

Wojownik w Hearthstone to nieszczególnie lubiana klasa postaci, choć potrafi namieszać. Przedstawiamy poniże talię zaktualizowaną do standardu Roku Kruka oraz dodatku Wiedźmi Las.

Standard - Rok Kruka

Wojownik Ognistej Smugi

Talia dla klasy Wojownika w grze Hearthstone bazuje na karcie zadania Serce Ognistej Smugi - Wojownik w Hearthstone | Gotowe talie - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Talia dla klasy Wojownika w grze Hearthstone bazuje na karcie zadania Serce Ognistej Smugi. Karta ta zostaje zagrana w 1 turze i tworzy zadanie, które zostanie zrealizowane w momencie, gdy Gracz zagra 7 stronników z Prowokacją. W tali znalazło się aż 12 jednostek posiadających Prowokację, a Upiorna Straż może być zagrywana nawet 3 krotnie w ciągu jednej tury (pod warunkiem, że dysponujesz 9 kryształami many). Dzięki takiemu zestawieniu jednostek, wykonanie zadania Serca Ognistej Smugi nie powinno być trudne. Co więcej, w talii znalazły się karty, które zapewnią nieco przeżywalności, jak Płatnerz Suchowąsów lub Blok Tarczą. Nie zabrakło także kart za pomocą których możesz natychmiast wyeliminować niewygodnego stronnika lub wyrządzić obrażenia obszarowe: Egzekucja, Ścieżka Wojenna, Krwawa Brzytwa, Koboldzia Brawua. Biorąc pod uwagę fakt, że zdecydowana większość Graczy wybiera do pojedynku talie agresywne, w tali Wojownika znalazła się Bójka.

Kod talii, który należy skopiować wewnątrz gry Hearthstone, w trakcie tworzenia nowego decku: GlAAECAQcGkQb7DNPDAsLOAsrnAsXzAgxL/weyCJvCAsrDAtPFAsnHApvLAszNAs/nAqrsApvzAgA=

Karta

Opis

Serce Ognistej Smugi - Wojownik w Hearthstone | Gotowe talie - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Serce Ognistej Smugi

Karta tworzy specjalne zadanie, które polega na zagraniu 7 stronników z Prowokacją. Nagrodą jest Sulfuras, broń mająca statystyki 4/2. Dodatkowo zmienia się moc specjalna Wojownika na: zadaj 8 obrażeń losowemu przeciwnikowi. Po wykonaniu zadania będziesz w stanie zadawać 8 obrażeń za 2 many co może być fatalne w skutkach dla przeciwnika.

Płatnerz Suchowąsów - Wojownik w Hearthstone | Gotowe talie - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Płatnerz Suchowąsów

Jednostka za 2 punkty many, która posiada statystyki 2/2. Dodatkowo, za każdego wrogiego stronnika Twój Bohater otrzymuje aż 2 punkty pancerza. W starciu z agresywnymi taliami, które szybko zapełniają planszę stronnikami, Płatnerz Suchowąsów będzie nieocenionym pomocnikiem.

Egzekucja - Wojownik w Hearthstone | Gotowe talie - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Egzekucja

Karta, która pozwoli na całkowitą eliminację zranionej jednostki. Niezwykle mocne zagranie, szczególnie w środkowej i końcowej fazie rozgrywki gdy na stole pojawiają się stronnicy z dużą ilością punktów ataku i zdrowia. Egzekucja przydatny jest także przy przebijaniu się przez stronników z Prowokacją.

Łomot - Wojownik w Hearthstone | Gotowe talie - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Łomot

Nie dość, że zadaje 2 punkty obrażeń to dodatkowo pozwala na dobranie karty, jeśli trafiona jednostka nie została zlikwidowana. Karta ta przydaje się do osłabiania wrogich jednostek, aby przygotować je do korzystnych wymian z własnymi stronnikami lub do odpowiedniego wykorzystania broni. Jeśli na planszy pojawiło się naprawdę duże zagrożenie możesz użyć tej karty do osłabienia wrogiej jednostki, dobrania karty po czym skorzystać z Egzekucji.

Ścieżka Wojenna - Wojownik w Hearthstone | Gotowe talie - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Ścieżka Wojenna

Karta za pomocą której wyrządzisz 1 punkt obrażeń wszystkim stronnikom znajdującym się na planszy. Warto pamiętać o tym, że Ścieżka Wojenna posiada efekt Echo dzięki czemu karta ta może zostać zagrana ponownie, aby wywołać ten sam efekt. Ścieżka Wojenna przydaje się przede wszystkim w starciu z taliami agresywnymi ponieważ w większości przypadków dysponują one stronnikami o małej puli zdrowia.

Akolita Bólu - Wojownik w Hearthstone | Gotowe talie - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Akolita Bólu

Akolita Bólu zapewni dodatkowy dobór kart. Posiada 3 punkty zdrowia więc jeśli będziesz wyprowadzać umiejętne wymiany to dobierzesz nawet 3 karty. Akolita Bólu często wykorzystywany jest w kombinacji z bronią Krwawa Brzytwa.

Żarłoczny Szlam - Wojownik w Hearthstone | Gotowe talie - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Żarłoczny Szlam

Za 3 punkty many otrzymujesz solidnego stronnika o statystykach 3/3. Dodatkowo, Żarłoczny Szlam natychmiast niszczy broń przeciwnika, a Twój Bohater zyskuje pewną ilość pancerza odpowiadającą wartości ataku zniszczonej broni.

Upiorna Straż - Wojownik w Hearthstone | Gotowe talie - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Upiorna Straż

Za 3 punkty many wystawiasz na planszę stronnika o statystykach 2/4 z Prowokacją. Co więcej, Upiorna Straż posiada efekt Echo dzięki czemu możesz zagrać tę kartę ponownie, jeśli tylko posiadasz odpowiednią ilość kryształów many. Upiorna Straż przydaje się do ukończenia zadania Serca Ognistej Smugi, ale jest także niezwykle mocną kartą w starciu z agresywnymi taliami.

Koboldzia Brawura - Wojownik w Hearthstone | Gotowe talie - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Koboldzia Brawura

Za pomocą tej karty możesz przekształcić posiadany pancerz na punkty obrażeń, które wyrządzisz wszystkim stronnikom znajdującym się na planszy. Koboldzia Brawura przydaje się m.in. w momencie, gdy przeciwnik posiada znaczną przewagę na planszy, a Ty możesz poświęcić jednego lub dwóch stronników, aby przygotować planszę pod następną rundę.

Blok Tarczą - Wojownik w Hearthstone | Gotowe talie - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Blok Tarczą

Karta za pomocą której zyskasz 5 punktów pancerza, a dodatkowo dobierzesz kolejną kartę. Blok Tarczą może być zagrany w kombinacji z Koboldzią Brawurą, aby wyrządzić minimum 5 szkód wszystkim stronnikom.

Obrońca Skałkogórza - Wojownik w Hearthstone | Gotowe talie - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Obrońca Skałkogórza

Stronnik z Prowokacją o statystykach 1/4. Może statystyki tego stronnika nie powalają, ale jest on w stanie zatrzymać jednostki przeciwnika na początku rozgrywki, a dodatkowo pozwala na wylosowanie 3 kart stronników z Prowokacją i dobrania jednej z nich na rękę. Wszystko to sprawia, że Obrońca Skałkogórza jest doskonałym wyborem do talii Wojownika.

Pełzający w Smole - Wojownik w Hearthstone | Gotowe talie - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Pełzający w Smole

Kolejny stronnik z Prowokacją. W trakcie Twojej tury posiada statystyki 1/5, a w turze przeciwnika zmienia się w stronnika 3/5. Pełzający w Smole bardziej wykorzystywany jest do powstrzymywania jednostek przeciwnika niż wyprowadzania wymian, chyba że z jednostkami posiadającymi małą ilość punktów ataku i 1 punkt zdrowia.

Krwawa Brzytwa - Wojownik w Hearthstone | Gotowe talie - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Krwawa Brzytwa

Za 4 punkty many otrzymujesz broń o statystykach 2/2. Co więcej, po założeniu i zniszczeniu broni wywołujesz efekt młyńca, który zadaje wszystkim jednostkom po 1 punkcie obrażeń.

Zostało jeszcze 63% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie