Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Łowca | Bohaterowie w Hearthstone poradnik Hearthstone: Heroes of Warcraft

Łowca

Bohater: Rexxar - Łowca | Bohaterowie w Hearthstone - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Bohater: Rexxar

Moc specjalna: Pewny strzał - Zadaj 2 pkt. obrażeń wrogiemu bohaterowi

Wyjątkowy atut: Bestie

Łowca jest kolejną klasą z dobrymi umiejętnościami ofensywnymi i czerpiącym korzyści z dużej ilości jednostek na polu walki. Podobnie jak klasa Czarnoksiężnika, Łowca posiada wiele zdolności współgrających z konkretną grupą minionów, w tym wypadku z bestiami. Natomiast w kwestiach szybkiej eliminacji i zadawania dużych, skoncentrowanych obrażeń, klasa ta nie ma sobie równych.

Specjalna mocą Łowcy jest Pewny strzał. Jest to najmocniejsza zdolność ofensywna wśród wszystkich bohaterów. Pozwala graczowi zadać 2 pkt. obrażeń bohaterowi przeciwnika. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy na stole znajduje się Snajper Palochlebców (2), który sprawia, że moc specjalna Łowcy może być stosowana wobec stronników. Fakt, że można użyć tej mocy w niemal każdej chwili, czyni z niej idealny środek na powolne osłabianie wrogiego bohatera lub wykończenie go w połączeniu z innymi atakami. Warto tutaj zaznaczyć fakt, że przed tymi obrażeniami przeciwnik nie zasłoni się stonnikami z Prowokacją.

Zostało jeszcze 49% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie