Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Łowca Demonów | Bohaterowie w Hearthstone poradnik Hearthstone: Heroes of Warcraft

Z niniejszego rozdziału poradnika do gry Hearthstone Gracz dowie się, kim jest Illidan Burzogniewny, czyli zupełnie nowy Bohater Łowca Demonów dodany do gry w najnowszym rozszerzeniu Popioły Rubieży.

Bohater: Illidan Burzogniewny - Łowca Demonów | Bohaterowie w Hearthstone - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Bohater: Illidan Burzogniewny

Moc specjalna: Demoniczne Szpony - koszt Many 1; +1 do ataku w tej turze

Wyjątkowy atut: potężne karty ze słowem kluczowym Wyrzutek i Uśpienie

Illidan Burzogniewny to najnowszy Bohater dostępny w Hearthstone, który został wprowadzony do gry zupełnie za darmo w rozszerzeniu Popioły Rubieży. Aby zdobyć dostęp do Bohatera Łowcy Demonów w grze Hearthstone Gracz musi ukończyć specjalnie przygotowaną linię fabularną opowiadającą historię Illidana Burzogniewnego. Po ukończeniu wszystkich misji fabularnych Gracz nie tylko odblokuje Łowcę Demonów, ale także 30 kart przyporządkowanych do tej klasy co pozwoli na stworzenie talii startowej.

Łowca Demonów prezentuje niezwykle agresywny styl gry. Za pomocą Demonicznych Szponów już od pierwszej tury może wywierać presję na przeciwniku lub likwidować słabe jednostki z 1 punktem zdrowia. W późniejszej fazie rozgrywki Łowca Demonów może korzystać z potężnych broni, które posiadają dodatkowe efekty, jak np. Kradzież Życia lub możliwość wielokrotnego zaatakowania stronników przeciwnika.

Cechą charakterystyczną Łowcy Demonów jest dostęp do kart z dodatkowym słowem kluczowym Wyrzutek. Karty tego typu otrzymują potężne wzmocnienie w momencie, gdy zostają zagrane z lewego lub prawego skraju ręki. Przykładowo, Czaszka Gul'dana (6) to zaklęcie, które pozwala na dobranie 3 kart. Jeśli zagrasz tę kartę z lewego lub prawego skraju ręki dodatkowo zmniejszysz koszt dobranych kart aż o 3 punkty Many!

Klasa Łowcy Demonów posiada także wiele kart wzmacniających obrażenia broni (Wewnętrzny Demon (8), Uderzenie Chaosu (2)) dzięki czemu przy wykorzystaniu odpowiednich kombinacji kart, Illidan Burzogniewny jest w stanie w przeciągu jednej tury wyrządzić nawet ponad 30 bezpośrednich obrażeń na portret przeciwnika! Dodatkowym atutem tej klasy są stronnicy, którzy zyskują dodatkowe statystyki lub umiejętności w momencie, gdy Bohater zaatakuje w danej turze. Przykładem takich kart są Biesun Bojowy (1) oraz Wściekły Spaczopłetw (2).

Zalety

Wady

+ Duże możliwości ofensywne

+ Przyzwoita obrona

+ Karty z potężnymi efektami Wyrzutek

+ Przy odpowiedniej kombinacji kart bardzo duży burst

- Brak kart uzdrawiających

- Aktywacja słowa kluczowego Wyrzutek jest niekiedy niezwykle trudna

Przykładowe karty: Goniec Karmazynowego Zakonu (1), Widmowa Wizja (2), Altruis Wyrzutek (3).