Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kapłan - dobra talia - Hearthstone Wejście Smoków poradnik Hearthstone: Heroes of Warcraft

Poniżej przedstawiono proponowane talie dostosowane do najnowszego rozszerzenia Wejście Smoków dla Kapłana - klasy postaci Hearthstone. Znajdziesz tutaj przeważnie talie kontrolne i combo, które pozwalają na kontrolowanie przebiegu pojedynku w Hearthstone. Opis każdej talii został dodatkowo wzbogacony o specjalny kod, który wystarczy skopiować znajdując się wewnątrz gry Hearthstone, w trakcie tworzenia nowej talii, a gra sama dobierze odpowiednie karty.

1 - Kapłan - dobra talia - Hearthstone Wejście Smoków - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Kapłan - Przewodnik Dusz

Przedstawiona poniżej talia dla klasy Kapłana z gry Hearthstone została specjalnie dopasowana do najnowszego rozszerzenia - Wejście Smoków - Kapłan - dobra talia - Hearthstone Wejście Smoków - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Przedstawiona poniżej talia dla klasy Kapłana z gry Hearthstone została specjalnie dopasowana do najnowszego rozszerzenia - Wejście Smoków. Talia zalicza się do kategorii combo dzięki czemu w jednej turze będziesz mógł wyrządzić ogromną ilość obrażeń na portret przeciwnika. Prezentowana talia bazuje na kartach z wcześniejszego dodatku, jak: Ranny Tol'Vir, Rytualista Nefersetów, Przewodnik Dusz, Wielki Kapłan Amet. Nie zabrakło jednak zupełnie nowego stronnika Nagrzewany Balon - który pojawił się w Hearthstone w najnowszym dodatku - Wejście Smoków.

Karty neutralne

Karty klasowe

(1)Strażniczka Światłości x2

(1)Entuzjastyczna Pomocniczka x2

(1)Nagrzewany Balon x2

(2)Ranny Tol'Vir x2

(2)Rytualista Nefersetów x2

(3)Akolita Bólu x1

(4)Ranny Mistrz Ostrzy x2

(0)Krąg Uzdrawiania x2

(0)Zakręcenie x1

(1)Gorliwa Kapłanka x2

(1)Słowo Mocy: Tarcza x2

(1)Wewnętrzny Żar x2

(2)Boski Duch x2

(2)Święta Fala x2

(3)Dodatkowe Ręce x1

(4)Przewodnik Dusz x2

(4)Wielki Kapłan Amet x1

Kod talii, który należy skopiować wewnątrz gry Hearthstone, w trakcie tworzenia nowego decku:

AAECAaCsAwT7DOX3AtD+AqmlAw34AuUE1QjRCtIK8gz3DK+lA9KlA9OlA/2nA4SoA+qwAwA=

Wielki Kapłan Amet - jak używać tego Legendarnego stronnika?

Wielki Kapłan Amet to unikatowy Legendarny stronnik Kapłana - Kapłan - dobra talia - Hearthstone Wejście Smoków - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Wielki Kapłan Amet to unikatowy Legendarny stronnik Kapłana. Stronnik ten dysponuje sporą ilością zdrowia przez co ciężko wyeliminować go w jednej turze. Co więcej, Wielki Kapłan Amet dysponuje bardzo ciekawą zdolnością.

  1. Zdolność Specjalna - Za każdym razem gdy zagrasz stronnika, ustawiasz jego zdrowie na równe zdrowiu Wielkiego Kapłana Ameta. Oznacza to, że zwiększając zdrowie Ameta do 14 punktów, każdy przyzwany stronnik również będzie posiadał tyle punktów zdrowia!
  2. Odrodzenie - Warto tutaj wspomnieć fakt, że zdolność Wielkiego Kapłana Ameta aktywuje się także po Odrodzeniu. Przykładowo, jeśli Ranny Tol'Vir zginie w momencie, gdy Wielki Kapłan Amet jest na planszy, odrodzi się z punktami zdrowia równymi legendarnemu stronnikowi.
  3. Kiedy zagrać - Zanim zagrasz Przewodnika Dusz upewnij się, że w danej rozgrywce zginął przynajmniej jeden sojuszniczy stronnik, aby nie zmarnować potencjału tej karty.
  4. Efekt przyzwania - Warto pamiętać, że stronnicy przyzwani przez Przewodnika Dusz pojawiają się z pełną pulą zdrowia. W przypadku, gdy na planszy znajduje się Wielki Kapłan Amet, zdrowie przyzwanego stronnika zostanie automatycznie ustawione na równi z legendarnym stronnikiem.

Przewodnik Dusz - jak i kiedy zagrywać tę kartę?

Przewodnik Dusz to unikatowa karta w zestawie Kapłana, która przy zagraniu przyzywa losowego przyjaznego stronnika, który zginął w tej grze i dodatkowo przydziela mu Odrodzenie - Kapłan - dobra talia - Hearthstone Wejście Smoków - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Przewodnik Dusz to unikatowa karta w zestawie Kapłana, która przy zagraniu przyzywa losowego przyjaznego stronnika, który zginął w tej grze i dodatkowo przydziela mu Odrodzenie.

Mulligan - odpowiednia selekcja kart

Każdy pojedynek zaczyna się fazą tzw - Kapłan - dobra talia - Hearthstone Wejście Smoków - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Każdy pojedynek zaczyna się fazą tzw. Mulliganu, czyli selekcji kart. W tym czasie możesz zadecydować, które karty zostawić na ręce, a które lepiej odrzucić w celu znalezienia innych. Tasowanie kart zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem, ale niekiedy trzeba je podjąć, aby mieć szansę na wygraną.

  1. Wysoki priorytet - Gorliwa Kapłank, Słowo Mocy: Tarcza, Akolita Bólu. Od samego początku pojedynku musisz dobierać dodatkowe karty, aby zbudować odpowiednie combo.
  2. Średni priorytet - Warto zastanowić się nad pozostawieniem na ręce Rannego Tol'Vira, jeśli posiadasz na ręce Przewodnika Dusz - ta kombinacja pozwoli Ci skutecznie zatrzymać talię agresywną na co najmniej kilka tur.

Defensywa

Defensywa nie jest najmocniejszą stroną tej talii dlatego na próżno szukać tutaj dużej ilości stronników z Prowokacją - Kapłan - dobra talia - Hearthstone Wejście Smoków - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Defensywa nie jest najmocniejszą stroną tej talii dlatego na próżno szukać tutaj dużej ilości stronników z Prowokacją. Do dyspozycji masz zaledwie 2 takich stronników, a z ewentualnymi problemami musisz radzić sobie używając pozostałych stronników lub zaklęć - Święta Fala.

  1. Stronnicy - Twoi stronnicy posiadają dużą pulę zdrowia więc będziesz w stanie wykonywać korzystne wymiany, a następnie przywrócić ich do pełni zdrowia.

Ofensywa

Rozgrywka prezentowaną talią Kapłana skupia się na stworzeniu stronnika z dużą pulą zdrowia, którą możesz dodatkowo zwiększyć przy użyciu kombinacji Boski Duch + Wewnętrzny Żar - Kapłan - dobra talia - Hearthstone Wejście Smoków - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Rozgrywka prezentowaną talią Kapłana skupia się na stworzeniu stronnika z dużą pulą zdrowia, którą możesz dodatkowo zwiększyć przy użyciu kombinacji Boski Duch + Wewnętrzny Żar. Za pomocą ten kombinacji możesz w jednej turze stworzyć stronnika, który jednym atakiem wykończy przeciwnika.

Uwaga na removale - Postaraj się zachować combo na ręce na odpowiednią chwilę. Twoim celem jest wykończenie przeciwnika w jednej turze. Ze względu na sporą ilość removali w grze, Twój stronnik może nie doczekać do następnej tury, a Ty stracisz swoją okazję na wygranie pojedynku.