Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Łotrzyk - dobra talia - Hearthstone Wejście Smoków poradnik Hearthstone: Heroes of Warcraft

Poniżej przedstawiono proponowane talie dostosowane do najnowszego rozszerzenia Wejście Smoków dla Łotrzyka - klasy postaci Hearthstone. Znajdziesz tutaj przeważnie talie agresywne i combo, które pozwalają na wyrządzanie ogromnych obrażeń w pojedynku w Hearthstone. Opis każdej talii został dodatkowo wzbogacony o specjalny kod, który wystarczy skopiować znajdując się wewnątrz gry Hearthstone, w trakcie tworzenia nowej talii, a gra sama dobierze odpowiednie karty.

1 - Łotrzyk - dobra talia - Hearthstone Wejście Smoków - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Łotrzyk - Valeera z Nekrium

Przedstawiona poniżej talia dla klasy Łotrzyka z gry Hearthstone została specjalnie dopasowana do najnowszego rozszerzenia - Wejście Smoków - Łotrzyk - dobra talia - Hearthstone Wejście Smoków - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Przedstawiona poniżej talia dla klasy Łotrzyka z gry Hearthstone została specjalnie dopasowana do najnowszego rozszerzenia - Wejście Smoków. Talia zalicza się do kategorii combo z elementami kontrolnymi. W prezentowanej talii można znaleźć nowe karty (Chwalmy Galakronda, Lotniczka Kwawych Żagli, Ekspert od Nekrium, Galakrond Złowieszczy), które pojawiły się w Hearthstone w najnowszym dodatku - Wejście Smoków. Prezentowana talia Łotrzyka wytwarza bardzo duże tempo i pozwala na szybkie zagrywanie dodatkowych jednostek na planszę. Nie zabrakło także kart ze zdolnością Agonii.

Karty neutralne

Karty klasowe

(5)Beztwarzowa Skazicielka x2

(6)Kronk Smocze Kopyto x2

(6)Mechaniczne Pisklę x2

(0)Cios w Plecy x2

(0)Krok w Cień x2

(0)Ognik x1

(1)Chwalmy Galakronda x2

(1)Faraoński Kot x2

(1)Lotniczka Krwawych Żagli x2

(2)Ogłuszenie x2

(3)Edwin VanCleef x1

(3)Ostrze z Nekrium x2

(3)Przypieczętowany Los x2

(3)Szubrawiec Ligi Z.Ł.A. x2

(4)Ekspert od Nekrium x2

(6)Trzęsibrzuch, Król Kradziejów x1

(7)Galakrond Złowieszczy x1

Kod talii, który należy skopiować wewnątrz gry Hearthstone, w trakcie tworzenia nowego decku:

AAECAYO6AgazAbICoIADkpcD47QDy8ADDLQB7QLNA7T2At76Ao+XA/WnA7muA7uuA7+uA86vA4KxAwA=

Ostrze z Nekrium - jak i kiedy zagrywać tę kartę?

Ostrze z Nekrium to unikatowa broń Łotrzyka za pomocą której będziesz w stanie stworzyć ogromne zagrożenie na planszy - Łotrzyk - dobra talia - Hearthstone Wejście Smoków - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Ostrze z Nekrium to unikatowa broń Łotrzyka za pomocą której będziesz w stanie stworzyć ogromne zagrożenie na planszy. Ostrze z Nekrium ma kilka zastosowań i warto wiedzieć, jak go używać.

 1. Zasady działania - Po zniszczeniu broni, Ostrze z Nekrium aktywuje Agonię losowego sojuszniczego stronnika na planszy.
 2. Ofensywa - Ostrze z Nekrium jest niezwykle przydatny w przygotowywaniu kończącego combo. W pierwszej kolejności musisz pozbyć się jednego ładunku broni. W kolejnej turze możesz np. wprowadzić do gry Mechaniczne Pisklę i zaatakować bronią, aby przywołać dodatkowego stronnika 7/7.
 3. Defensywa - Jeśli zostałeś zepchnięty do defensywy i musisz walczyć o przetrwanie, Ostrze z Nekrium może zostać zagrany w celu zlikwidowania stronników przeciwnika.

Mechy - zasady działa

Mechy to jeden z typów stronników występujących w grze Hearthstone - Łotrzyk - dobra talia - Hearthstone Wejście Smoków - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Mechy to jeden z typów stronników występujących w grze Hearthstone. W odróżnieniu od innych jednostek, Mechy posiadają zdolność Magnetyzmu, która pozwala im na łączenie się w jednego robota posiadającego wysokie statystyki i wiele zdolności.

 1. Aktywacja Magnetyzmu - Jeśli Twoje jednostka posiada zdolność Magnetyzmu, możesz połączyć ją z innym robotem. Aby tego dokonać, Mecha z Magnetyzmem musisz zagrać z lewej strony innego Mecha. Jeśli jednostka zostanie zagrana z prawej strony, fuzja nie zadziała.
 2. Zdolności - W trakcie łączenia Mechów, wszystkie posiadane przez nich zdolności zostają zachowane.
 3. Ryzyko - Przy łączeniu Mechów musisz mieć na uwadze fakt, że jedną potężną jednostkę łatwiej jest zlikwidować, niż kilka mniejszych. Każda klasa w grze Hearthstone posiada jakiegoś rodzaju removal, który pozwoli mu na natychmiastowe zneutralizowanie zagrożenia.

Edvin VanCleef - jak używać tego Legendarnego stronnika?

Edwin VanCleef to unikatowy Legendarny stronnik Łotrzyka - Łotrzyk - dobra talia - Hearthstone Wejście Smoków - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Edwin VanCleef to unikatowy Legendarny stronnik Łotrzyka. Jego początkowe statystyki nie powalają, ale posiada bardzo mocną zdolność Kombinacji.

 1. Kombinacja - Każda karta, która zostanie zagrana przed wprowadzeniem Edwina VanCleef'a na planszę, wzmacnia go o +2/+2.
 2. Zagrywanie jednostki - W prezentowanej talii Łotrzyka znalazło się wiele tanich zaklęć i jednostek, które mogą wzmocnić Edwina VanCleef'a do olbrzymich rozmiarów. Równie pomocne będą dodatkowe karty uzyskane po zagraniu Szubrawca Ligi Z.Ł.A. ponieważ będą kosztować zaledwie 1 punkt many.

Mulligan - odpowiednia selekcja kart

Każdy pojedynek zaczyna się fazą tzw - Łotrzyk - dobra talia - Hearthstone Wejście Smoków - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Każdy pojedynek zaczyna się fazą tzw. Mulliganu, czyli selekcji kart. W tym czasie możesz zadecydować, które karty zostawić na ręce, a które lepiej odrzucić w celu znalezienia innych. Tasowanie kart zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem, ale niekiedy trzeba je podjąć, aby mieć szansę na wygraną.

 1. Wysoki priorytet - Szubrawiec Ligi Z.Ł.A. (jeśli dysponujesz Monetą), Faraoński Kot, Lotniczka Krwawych Żagli. Na początku może przydać się także Cios w Plecy.
 2. Średni priorytet - Warto także zastanowić się nad pozostawieniem na ręce Eksperta od Nekrium przy wolniejszym matchupie. Jeśli zaczynasz z Monetą, możesz pokusić się o pozostawienie Edwina VanCleef'a.

Defensywa

Defensywa nie jest najmocniejszą stroną tej talii dlatego na próżno szukać tutaj dużej ilości stronników z Prowokacją - Łotrzyk - dobra talia - Hearthstone Wejście Smoków - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Defensywa nie jest najmocniejszą stroną tej talii dlatego na próżno szukać tutaj dużej ilości stronników z Prowokacją. Do dyspozycji masz zaledwie 1 takiego stronnika, a z ewentualnymi problemami musisz radzić sobie używając zaklęć, pozostałych stronników lub Ostrza z Nekrium.

 1. Ogłuszenie - Zaklęcie, które za zaledwie 2 punkty many pozwala odesłać niewygodnego stronnika z powrotem do ręki przeciwnika. Ogłuszenie może otworzyć Ci drogę do portretu przeciwnika, aby wyrządzić dużo obrażeń w jednej turze.
 2. Beztwarzowa Skazicielka - Stronnik o statystykach 5/4, który może zamienić wybranego sojuszniczego stronnika w swoją kopię. Możesz dzięki temu zamienić jednostkę 1/1 na 5/4.
 3. Ostrze z Nekrium - Broń 3/2, która może przydać się do eliminowania wrogich jednostek.

Ofensywa

Ofensywa to bez wątpienia najmocniejsza strona tej talii - Łotrzyk - dobra talia - Hearthstone Wejście Smoków - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Ofensywa to bez wątpienia najmocniejsza strona tej talii. Gdy uda Ci się zagrać Mechaniczne Pisklę, możesz szybko aktywować jego zdolność przy użyciu Ostrza z Nekrium. Poza tym, ataki na portret przeciwnika możesz wykonywać przy użyciu pozostałych stronników.

 1. Stronnicy - Jeśli masz ku temu okazję, używaj własnych stronników w celu wyrządzenia dodatkowych szkód portretowi przeciwnika. W innym przypadku staraj się wyprowadzać korzystne wymiany z jednostkami przeciwnika.
 2. Mechaniczne Pisklę - Stronnik 2/2 z Agonią. Po aktywacji, przyzywasz stronnika 7/7.
 3. Ostrze z Nekrium - Broń, która wyrządza 3 punkty obrażeń.