Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wojownik - dobra talia - Wejście Smoków poradnik Hearthstone: Heroes of Warcraft

Poniżej przedstawiono proponowane talie dostosowane do najnowszego rozszerzenia Wejście Smoków dla Wojownika - klasy postaci Hearthstone. Znajdziesz tutaj przeważnie talie kontrolne, które pozwalają na znakomite kontrolowanie pojedynku w Hearthstone. Opis każdej talii został dodatkowo wzbogacony o specjalny kod, który wystarczy skopiować znajdując się wewnątrz gry Hearthstone, w trakcie tworzenia nowej talii, a gra sama dobierze odpowiednie karty.

1 - Wojownik - dobra talia - Wejście Smoków - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Wojownik - Dziedzic Spustoszenia

Przedstawiona poniżej talia dla klasy Wojownika z gry Hearthstone została specjalnie dopasowana do najnowszego rozszerzenia - Wejście Smoków - Wojownik - dobra talia - Wejście Smoków - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Przedstawiona poniżej talia dla klasy Wojownika z gry Hearthstone została specjalnie dopasowana do najnowszego rozszerzenia - Wejście Smoków. Deck zalicza się do kategorii kontrolnej, który będzie w stanie przetrwać bardzo wiele tur i sukcesywnie uderzać na portret przeciwnika. Wśród wyselekcjonowanych kart nie zabrakło potężnego, dodatkowego Bohatera - Galakronda. W prezentowanej talii znalazły się także inne nowe karty, jak np.: Rytualny Topór, Dziedzic Spustoszenia, Żarliwy Fanatyk. Poniżej zamieszczamy wykaz potrzebnych kart, specjalny kod do szybkiego zbudowania talii oraz garść porad, które pomogą w trakcie rozgrywki.

Karty neutralne

Karty klasowe

(2)Hodowca Smoków x2

(3)C14CH-C14CH x1

(4)Żarliwy Fanatyk x2

(5)Baristka Lynchen x1

(5)Beztwarzowa Skazicielka x2

(5)Egida Galakronda x2

(5)Zilliax x1

(6)Kronk Smocze Kopyto x1

(1)Łazik z Eternium x2

(1)Miejski Herold x2

(2)Płatnerz x2

(2)Rytualny Topór x2

(3)Dziedzic Spustoszenia x2

(3)Powstań x2

(5)Bójka x2

(5)Dynamitron x2

(7)Galakrond Niezniszczalny x1

(8)Śmiercioskrzydły, Szalony Aspekt x1

Kod talii, który należy skopiować wewnątrz gry Hearthstone, w trakcie tworzenia nowego decku:

AAECAaPLAwaggAO9mQPfrQPjtAOftwPFwAMMS9QEnfACnvsCs/wC2K0D2q0D/q4Dqq8D0q8D/LADgrEDAA==

Śmiercioskrzydły, Szalony Aspekt - jak używać tego stronnika?

Śmiercioskrzydły, Szalony Aspekt to nowa Legendarna karta Wojownika, która została dodana do Hearthstone w rozszerzeniu Wejście Smoków - Wojownik - dobra talia - Wejście Smoków - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Śmiercioskrzydły, Szalony Aspekt to nowa Legendarna karta Wojownika, która została dodana do Hearthstone w rozszerzeniu Wejście Smoków. Stronnik kosztuje 8 punktów many i dysponuje statystykami 12/12 oraz Okrzykiem Bojowym. Jak wykorzystywać go w trakcie pojedynku?

 1. Okrzyk Bojowy - Śmiercioskrzydły, Szalony Aspekt natychmiast atakuje WSZYSTKICH stronników na planszy w losowej kolejności. Oznacza to, że zagrożone są także Twoje jednostki.
 2. Synergia - Po zagraniu karty Śmiercioskrzydły, Szalony Aspekt możesz dodać do swojej ręki jeszcze jednego stronnika tego typu przy użyciu Hodowcy Smoków.

Baristka Lynchen - jak i kiedy używać tego Legendarnego stronnika?

Baristka Lynchen to karta, która przy zagraniu kopiuje wszystkich przyjaznych stronników z Okrzykiem Bojowym znajdujących się na planszy i dodaje ich do Twojej ręki - Wojownik - dobra talia - Wejście Smoków - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Baristka Lynchen to karta, która przy zagraniu kopiuje wszystkich przyjaznych stronników z Okrzykiem Bojowym znajdujących się na planszy i dodaje ich do Twojej ręki.

 1. Wyczekaj moment - Baristka Lynchen to niezwykle mocna karta, która zagrana w odpowiednim momencie może otworzyć Ci drogę do wygrania całego pojedynku. Zanim zagrasz tę kartę zastanów się, czy znajdujący się na planszy stronnicy będą Ci potrzebni i czy posiadasz odpowiednią ilość miejsca na ręce. Pamiętaj, że nadmiarowe karty zostaną spalone. Najlepszym momentem do zagrania Baristki Lynchen jest chwila w której możesz zyskać dodatkowych stronników, jak np. Dziedzic Spustoszenia.

Mulligan - odpowiednia selekcja kart

Każdy pojedynek zaczyna się fazą tzw - Wojownik - dobra talia - Wejście Smoków - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Każdy pojedynek zaczyna się fazą tzw. Mulliganu, czyli selekcji kart. W tym czasie możesz zadecydować, które karty zostawić na ręce, a które lepiej odrzucić w celu znalezienia innych. Tasowanie kart zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem, ale niekiedy trzeba je podjąć, aby mieć szansę na wygraną.

 1. Wysoki priorytet - Łazik z Eternium, Miejski Herold, Rytualny Topór i/lub Żarliwy Fanatyk. Twoim celem jest neutralizowanie stronników przeciwnika oraz szybkie Inwokowanie do Galakronda, aby móc skorzystać z Okrzyku Bojowego Dziedzica Spustoszenia.
 2. Średni priorytet - Warto zastanowić się nad pozostawieniem na ręce Bójki, jeśli masz do czynienia z talią agresywną lub talią typu Zoo.

Defensywa

Defensywa to bardzo mocna strona prezentowanej talii Wojownika - Wojownik - dobra talia - Wejście Smoków - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Defensywa to bardzo mocna strona prezentowanej talii Wojownika. W decku znalazło się wiele kart pozwalających na zbudowanie ogromnej puli pancerza. Co więcej, znajdziesz tutaj wiele solidnych stronników i zaklęć pozwalających na kontrolowanie przebiegu meczu.

 1. Pancerz - Jeśli uda Ci się zdobyć dużą ilość pancerza, Twój przeciwnik może nie dysponować odpowiednimi mechanizmami, aby się przez to przebić.
 2. Płatnerz - Stronnik za 2 punkty many, którego ciężko wyeliminować we wczesnej fazie pojedynku. Za każdym razem, gdy któryś z Twoich stronników zostanie zaatakowany, Płatnerz przydzieli 1 punkt pancerza Twojemu Bohaterowi.
 3. Łazik z Elektrum - Kolejny stronnik, który może zostać wykorzystany do zbudowania sporej puli pancerza. Za każdym razem, gdy Łazik z Elektrum otrzyma obrażenia, Twój Bohater zyska 2 punkty pancerza.
 4. Bójka - Jeśli przeciwnik wprowadził do gry wiele jednostek - użyj Bójki. W najgorszym przypadku na stole zostanie tylko jeden stronnik przeciwnika.
 5. Egida Galakronda - Stronnik o statystykach 4/5, który posiada zdolność Prowokacji. Co więcej, po zagraniu Inwokuje do Galakronda.
 6. Beztwarzowa Skazicielka - Stronnik o statystykach 4/4, który może zamienić wybranego sojuszniczego stronnika w swoją kopię. Możesz dzięki temu zamienić jednostkę 1/1 na 4/4.

Ofensywa

W prezentowanej talii, poza bronią i punktami ataku zyskanymi dzięki Inowakcji do Galakronda, nie znajdziesz mechanizmów pozwalających na natychmiastowe wyrządzanie bezpośrednich obrażeń na portret przeciwnika - Wojownik - dobra talia - Wejście Smoków - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

W prezentowanej talii, poza bronią i punktami ataku zyskanymi dzięki Inowakcji do Galakronda, nie znajdziesz mechanizmów pozwalających na natychmiastowe wyrządzanie bezpośrednich obrażeń na portret przeciwnika. Rozgrywka talią kontrolną jest zazwyczaj wolna i metodyczna.