Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Druid w Hearthstone - dobra talia - Wybawcy Uldum poradnik Hearthstone: Heroes of Warcraft

Poniżej przedstawiono proponowane talie dostosowane do najnowszego rozszerzenia Wybawcy Uldum dla Druida - klasy postaci Hearthstone - Druid w Hearthstone - dobra talia - Wybawcy Uldum - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Poniżej przedstawiono proponowane talie dostosowane do najnowszego rozszerzenia Wybawcy Uldum dla Druida - klasy postaci Hearthstone. Znajdziesz tutaj przeważnie talie ofensywno - kontrolne, które pozwolą Ci odnieść szybkie zwycięstwo w pojedynku Hearthstone. Opis każdej talii został dodatkowo wzbogacony o specjalny kod, który wystarczy skopiować znajdując się wewnątrz gry Hearthstone, w trakcie tworzenia nowej talii, a gra sama dobierze odpowiednie karty.

Druid - Malfurion z Lasu Ogników

Przedstawiona poniżej talia dla klasy Druida z gry Hearthstone została specjalnie dopasowana do najnowszego rozszerzenia - Wybawcy Uldum - Druid w Hearthstone - dobra talia - Wybawcy Uldum - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Przedstawiona poniżej talia dla klasy Druida z gry Hearthstone została specjalnie dopasowana do najnowszego rozszerzenia - Wybawcy Uldum. Deck zalicza się do kategorii aggro. W prezentowanej talii znajdziesz wiele kart o niskim koszcie many, które generują dużą ilość stronników na planszy. Wszystkich pomniejszych stronników wzmocnisz przy użyciu kilku wyselekcjonowanych zaklęć. W decku nie zabrakło także zupełnie nowych kart, jak np. PSZCZOŁY!!!, czy Przelanie. Poniżej zamieszczamy wykaz potrzebnych kart, specjalny kod do szybkiego zbudowania talii oraz garść porad, które pomogą w trakcie rozgrywki.

Karty neutralne

Karty klasowe

(3)C1ACH-C1ACH x1

(1)Zbieraczka Żołędzi x2

(2)Gniew x2

(2)Moc Dziczy x2

(2)Strażniczki Ścieżki Snów x2

(3)Dar Pradrzewców x2

(3)Dziki Ryk x2

(3)PSZCZOŁY!!! x2

(4)Dusza Kniei x2

(4)Gnomka Ogrodowa x1

(4)Las Ogników x2

(4)Zamaszysty Cios x2

(5)Anubisal Obrońca x2

(5)Siła Natury x2

(7)Przelanie x2

(8)Leśna Odsiecz x2

Kod talii, który należy skopiować wewnątrz gry Hearthstone, w trakcie tworzenia nowego decku:

AAECAaa4AwLtogOftwMOQP0C7QP3A+YFxAbX7wLDlAPOlAPKnAPTnAOvogPvogPbpQMA

Anubis Obrońca - jak i kiedy zagrywać tę kartę?

Anubis Obrońca to karta, która może stworzyć niesamowite tempo i postawić przeciwnika w niewygodnej sytuacji, jeśli oczywiście odpowiednio z niej skorzystasz - Druid w Hearthstone - dobra talia - Wybawcy Uldum - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Anubis Obrońca to karta, która może stworzyć niesamowite tempo i postawić przeciwnika w niewygodnej sytuacji, jeśli oczywiście odpowiednio z niej skorzystasz.

  1. Wyczekaj moment - Anubis Obrońca, poza Prowokacją, posiada statystyki 3/5, które nie są adekwatne do jego kosztu many. Dlatego też zawsze staraj się zagrać Anubisa Obrońcę w momencie, gdy skorzystałeś z czaru o koszcie co najmniej 5 punktów, jak Siła Natury, Przelanie lub Leśna Odsiecz. W ten sposób zyskasz efekt zaklęcia oraz darmową jednostkę na planszy.

Mulligan - odpowiednia selekcja kart

Każdy pojedynek zaczyna się fazą tzw - Druid w Hearthstone - dobra talia - Wybawcy Uldum - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Każdy pojedynek zaczyna się fazą tzw. Mulliganu, czyli selekcji kart. W tym czasie możesz zadecydować, które karty zostawić na ręce, a które lepiej odrzucić w celu znalezienia innych. Tasowanie kart zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem, ale niekiedy trzeba je podjąć, aby mieć szansę na wygraną.

  1. Wysoki priorytet - Zbieraczka Żołędzi, Dar Pradrzewców i/lub Las Ogników. Twoim celem jest zagrywanie stronników na planszę od samego początku pojedynku.
  2. Średni priorytet - Warto zastanowić się nad pozostawieniem na ręce PSZCZOŁY!!!, aby móc w 4 turze zlikwidować stronnika przeciwnika i ewentualnie wygenerować dodatkowe jednostki na planszy.

Defensywa

Niestety, defensywa nie jest najmocniejszą stroną prezentowanej talii Druida - Druid w Hearthstone - dobra talia - Wybawcy Uldum - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Niestety, defensywa nie jest najmocniejszą stroną prezentowanej talii Druida. Aby przetrwać na polu walki będziesz musiał używać wszelkich dostępnych środków - stronników i zaklęć.

  1. PSZCZOŁY!!! - Niezwykle silne zaklęcie, które tworzy 4 Pszczoły 1/1 i posyła je w kierunku wybranego stronnika. Warto tutaj zaznaczyć fakt, że Pszczoły omijają stronników z Prowokacją! Co ciekawe, czar zawsze tworzy 4 Pszczoły, a jeśli stronnik przeciwnika ma tylko 1 punkt zdrowia, 3 Pszczoły zostaną na planszy.
  2. Dusza Knieni - Przydatne zaklęcie, które sprawia, że na miejsce każdego zniszczonego własnego stronnika pojawi się Drzewiec o statystykach 2/2. Dzięki takiemu zagraniu przeciwnik będzie musiał użyć znacznie więcej środków do wyczyszczenia planszy.

Ofensywa

Największą siłą ofensywną prezentowanej talii dla Druida są tokeny tworzone przez zaklęcia - Las Ogników, Siła Natury, Leśna Odsiecz - Druid w Hearthstone - dobra talia - Wybawcy Uldum - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Największą siłą ofensywną prezentowanej talii dla Druida są tokeny tworzone przez zaklęcia - Las Ogników, Siła Natury, Leśna Odsiecz. Tak stworzonych stronników możesz dodatkowo wzmocnić przy użyciu Mocy Dziczy lub Daru Pradrzewców.