Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Hearthstone Popioły Rubieży: Uśpienie - słowo kluczowe poradnik Hearthstone: Heroes of Warcraft

Z tego rozdziału poradnika do gry Hearthstone Gracz dowie się, jak działa słowo kluczowe Uśpienie, które zostało wprowadzone do gry w rozszerzeniu Popioły Rubieży.

Uśpienie to nowe słowo kluczowe w Hearthstone, które zostało dodane w rozszerzeniu Popioły Rubieży - Hearthstone Popioły Rubieży: Uśpienie - słowo kluczowe - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Uśpienie to nowe słowo kluczowe w Hearthstone, które zostało dodane w rozszerzeniu Popioły Rubieży. Karty posiadające słowo kluczowe Uśpienie zagrywane są na planszę jako nieaktywne jednostki, które budzą się po spełnieniu odpowiedniego warunku - zazwyczaj jest to określona ilość tur. Przykładowo, karta Łowcy Uwięziona Spaczopaszcza pozostaje w stanie Uśpienia przez 2 tury po czym budzi się i atakuje losowego stronnika przeciwnika.

Porady

  • Karty posiadające zdolność Uśpienia są wolne, bo nie możesz z nich skorzystać w momencie zagrania na planszę. Jeśli przeciwnik posiada na planszy dużą przewagę, zagranie karty z Uśpieniem jeszcze pogorszy Twoją sytuację.
  • Jednostka z Uśpieniem budzi się na początku Twojej tury i aktywuje swój efekt, ale nie możesz wykorzystać jej do ataku, chyba że posiada inne słowo kluczowe, jak Szarża lub Zryw.
  • Pamiętaj, że z jednostkami przebywającymi w fazie Uśpienia nie można wejść w jakąkolwiek interakcję - nie da się ich wzmocnić lub zniszczyć.