Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Porady dla nowych graczy | Podstawy Hearthstone Heroes of Warcraft poradnik Hearthstone: Heroes of Warcraft

Porady dla nowych graczy

 • Po zakończeniu treningu wprowadzającego do gry, warto spędzić trochę czasu w trybie Treningu. Wygrywając potyczki z poszczególnymi klasami, odblokowujemy do nich dostęp w trybie Pojedynku. Natomiast odblokowanie wszystkich 9 klas, daje dostęp do trybu Areny.
 • Warto skupić się na zwiększaniu poziomów ulubionych klas, co pozwoli uzyskać specjalne karty.
 • Na chwile obecną, istnieją tylko dwa sposoby na zdobycie złota (Waluty w grze): Poprzez granie na Arenie lub wykonywanie codziennych zadań. Arena wymaga jednak zapłaty za wstęp, a zadania można wykonać w darmowym trybie Pojedynków.
 • Arena zostaje odblokowana po uzyskaniu dostępu do wszystkich klas w trybie Treningu. Pierwsze wejście na Arenę jest darmowe, ale warto trochę się z tym wstrzymać i najpierw zdobyć doświadczenie w trybie Pojedynków.
 • W trybie rzemiosła, możliwe jest odczarowywanie kart, by uzyskać tajemny pył. Podczas pierwszego odczarowania, gracz uzyskuje 95 pyłu. Opłaca się jednak poczekać i korzystać z trybu rzemiosła dopiero w dalszym etapie gry, gdy wybierze się konkretną klasę.
 • Jeśli zamierzasz stworzyć kartę legendarną to najpierw skup się na tych, które mogą zostać wykorzystane do wielu talii i przez wszystkie dostępne klasy. W pierwszej kolejności warto posiadać takie karty, jak: Sylvanas Windrunner, Harrison Jones, Dr. Boom.
 • Na początku warto skupić się na 1-2 klasach i opanować je w dobrym stopniu. Pozwoli to nie tylko na szybsze wygrane, ale i na głębsze zrozumienie zasad gry i konkretnych strategii.
 • Istnieją trzy sposoby na pozyskanie paczek kart: Kupowanie w sklepie lub z walk w trybie Areny. Pierwsza opcja kosztuje 100 złota za paczkę. Druga wymaga wpłacenia wejściówki w wysokości 150 złota, ale gwarantuje, poza samą paczką kart, dodatkowe nagrody jak tajemny pył czy złoto. Możesz także zdobyć paczkę kart za wykonanie dziennego zdania "Patrz i ucz się!". Aby je wykonać musisz obejrzeć wygrany pojedynek znajomego.
 • Warto wykonywać dzienne zadania ponieważ uzyskujesz za nie złoto. Możesz trochę pobawić się w ich przetasowanie, aby spróbować uzyskać lepsze, lepiej nagradzane zadanie. Jeśli trafiła się tzw. Czterdziestka (czyli zadanie za 40 złota) możesz śmiało je odrzucić ponieważ mniejszej nagrody na pewno nie otrzymasz, a jest szansa na 60 złota, 100 złota, a nawet paczkę kart!
 • Granie na Arenie opłaca się bardziej niż kupowanie paczek w sklepie za 100 złota. Pomimo tego, że dopłacasz 50 złota to masz szansę na zarobienie znacznie więcej, a dodatkowo możesz zyskać tajemny pył, a także dodatkowe nagrody w postaci zwykłych lub złotych kart (nawet legendarnych!).
 • Gra jest w pełni darmowa i wszystkie karty można zdobyć z paczek nabywanych za złoto.