Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Przedwieczni Bogowie - dodatek | Nowe dodatki w Hearthstone poradnik Hearthstone: Heroes of Warcraft

Karty z paczki Przedwieczni Bogowie - Przedwieczni Bogowie - dodatek | Nowe dodatki w Hearthstone - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki
Karty z paczki Przedwieczni Bogowie

Przedwieczni Bogowie to kolejne rozszerzenie do Hearthstone: Heroes of Warcraft. Dodatek skupia się przede wszystkim na pokaźnej ilości nowych kart, zarówno klasowych jak i neutralnych. Rozszerzenie jest w pełni darmowe i oferuje 134 nowe karty, które można pozyskać w ten sam sposób co normalne karty - za prawdziwą gotówkę lub złoto z gry, bądź poprzez zwycięstwa na Arenie. Nowe karty są dostosowane przede wszystkim do decków opartych na jednej z najnowszych kart legendarnych - C'thun. Spora ilość stronników wzmacnia tę kartę poprzez okrzyki bojowe. Jednak w dodatku znalazła się pokaźna ilość kart w ogóle nie związanych z C'thunem także na pewno każdy znajdzie w nich coś do swoich decków. Co więcej, dodatek wprowadził nową grywalną arenę oraz nowy system nagradzania za rozgrywki na Arenie i teraz gracz otrzymuje pakiet z dodatku Przedwieczni Bogowie. Dodatkowo ilość możliwych do stworzenia decków została zwiększona z 10 do 18.

Nowe formaty rozgrywek

W Przedwiecznych Bogach zmieniono trochę formaty rozgrywek, które zostały podzielone na Standard (Standardowa rozgrywka) i Wild (Dzicz). O ile w Dziczy wszystkie chwyty są dozwolone i można korzystać z wszelkich kart to rozgrywka Standardowa dopuszcza jedynie karty wydane w roku bieżącym i ubiegłym oraz karty podstawowe i klasyczne.

Nowa paczka kart

Nowa paczka kart - Przedwieczni Bogowie - dodatek | Nowe dodatki w Hearthstone - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki
Nowa paczka kart

Wraz z najnowszym dodatkiem do gry została wprowadzona kolejna paczka kart zawierająca jedynie karty z dodatku "Przedwieczni Bogowie". Cena nowej paczki kart jest taka sama, czyli 100 złota za paczkę lub 2,69 € za 2 paczki itd. W środku natrafić można na 5 kart z dodatku z czego co najmniej jedna karta będzie rzadka, a reszta w zależności od szczęścia. Dodatkowo, zestawy kart z dodatku zastąpiły klasyczne paczki jako nagrody w trybie Areny.