Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak dużo czasu zajmuje przejście gry Hearthstone? poradnik Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ta strona poradnika informuje ile czasu potrzeba na przejście gry Hearthstone. Podaliśmy kilka różnych wartości jak czas rozgrywki jednego pojedynku czy chociażby ukończenie ekspedycji w danym czasie.

  1. Hearthstone to dynamiczna gra karciana, w której czas rozgrywki różni się od tego, jakim deckiem grasz zarówno ty, jak i twój przeciwnik. Zwykle pojedynki trwają nie dłużej niż kilkanaście minut, jednak mogą skończyć się o wiele szybciej, jeśli gra się agresywniejszymi deckami.
  2. Hearthstone oferuje również różnego rodzaju ekspedycje płatne za prawdziwe pieniądze, bądź walutę w grze, które potrafią starczyć do rozgrywki solowej do około 2-3 godzin. Kupując ekspedycje, gracz może zyskać nowe karty, które są dostępne do odblokowania tylko tam po uprzednim ich zakupieniu i ukończeniu danego skrzydła ekspedycji.
  3. Przy samym Hearthstone można bawić się przez naprawdę długi okres czasu, jest to gra multiplayer w której jest masa kart do odblokowania, a jeśli nie chcemy wydawać pieniędzy na paczki, to grind golda zajmuje sporo czasu.