Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wojownik w Hearthstone - dobra talia po nerfie - Wybawcy Uldum poradnik Hearthstone: Heroes of Warcraft

Poniżej przedstawiono proponowane talie dostosowane do najnowszego rozszerzenia Wybawcy Uldum dla Wojownika - klasy postaci Hearthstone - Wojownik w Hearthstone - dobra talia po nerfie - Wybawcy Uldum - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Poniżej przedstawiono proponowane talie dostosowane do najnowszego rozszerzenia Wybawcy Uldum dla Wojownika - klasy postaci Hearthstone. Znajdziesz tutaj przeważnie talie kontrolne, które pozwalają na znakomite kontrolowanie pojedynku w Hearthstone. Opis każdej talii został dodatkowo wzbogacony o specjalny kod, który wystarczy skopiować znajdując się wewnątrz gry Hearthstone, w trakcie tworzenia nowej talii, a gra sama dobierze odpowiednie karty.

Wojownik - Strażnik Grobowca

Przedstawiona poniżej talia dla klasy Wojownika z gry Hearthstone została specjalnie dopasowana do najnowszego rozszerzenia - Wybawcy Uldum - Wojownik w Hearthstone - dobra talia po nerfie - Wybawcy Uldum - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Przedstawiona poniżej talia dla klasy Wojownika z gry Hearthstone została specjalnie dopasowana do najnowszego rozszerzenia - Wybawcy Uldum. Deck zalicza się do kategorii kontrolnej, który będzie w stanie przetrwać bardzo wiele tur i pozwoli na powolne wykrwawianie przeciwnika w trakcie trwania fazy fatygi. Wśród wyselekcjonowanych kart nie zabrakło potężnego, dodatkowego Bohatera - Doktora Huka, Szalonego Geniusza. Nie zabrakło także zupełnie nowych kart, jak np. Przerażony Pomagier, czy Panzernik. W prezentowanej talii znajdziesz mechanizmy pozwalające na szybki dobór kart, karty pozwalające na wyrządzanie obszarowych obrażeń, a także wiele możliwości likwidowania jednostek przeciwnika. Poniżej zamieszczamy wykaz potrzebnych kart, specjalny kod do szybkiego zbudowania talii oraz garść porad, które pomogą w trakcie rozgrywki.

Karty neutralne

Karty klasowe

(5)Zilliax x1

(8)Archiwistka Elizjana x1

(1)Grzmotnięcie Tarczą x2

(1)Łazik z Eternium x2

(1)Montaż Omega x2

(1)Miejski Herold x2

(2)Przerażony Pomagier x2

(2)Ścieżka Wojenna x2

(3)Blok Tarczą x1

(3)C1ACH-C1ACH x1

(4)Dowódczyni Straży x1

(4)Niespokojna Mumia x2

(4)Niszczyciel Omega x2

(5)Bójka x2

(5)Dynamitron x2

(5)Plaga Gniewu x1

(6)Panzernik x1

(8)Strażnik Grobowca x2

(9)Doktor Huk, Szalony Geniusz x1

Kod talii, który należy skopiować wewnątrz gry Hearthstone, w trakcie tworzenia nowego decku:

AAECAQcI/wfR9QKS+AKggAOGnQOopAPyqAOftwMLS6IEnfACm/MCg/sCnvsCs/wCkp8Dn6EDn6QDgqgDAA==

Doktor Huk, Szalony Geniusz - jak używać dodatkowego Bohatera?

Doktor Huk, Szalony Geniusz to dodatkowy grywalny Bohater dla klasy Wojownika, który w trakcie pojedynku daje ogromną przewagę nad przeciwnikiem - Wojownik w Hearthstone - dobra talia po nerfie - Wybawcy Uldum - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Doktor Huk, Szalony Geniusz to dodatkowy grywalny Bohater dla klasy Wojownika, który w trakcie pojedynku daje ogromną przewagę nad przeciwnikiem. Po zagraniu, otrzymujesz 7 punktów pancerza. Co więcej, zmieni się także moc specjalna Bohatera i wszystkie zagrywane przez Ciebie Mechy będą posiadać zdolność Zrywu.

 1. Zryw - Dzięki tej zdolności, wszystkie zagrane przez Ciebie Mechy, będą mogły od razu wyprowadzić atak na stronnika przeciwnika. Pamiętaj, że Zryw nie pozwala na natychmiastowe zaatakowanie portretu przeciwnika.
 2. Moc Specjalna - Co turę, Twój Bohater będzie otrzymywał jedną z kilku możliwych zdolności specjalnych - w sposób losowy. Możesz dzięki temu odkryć kolejnego Mecha, zyskać 7 punktów pancerza, przyzwać 3 małe roboty ze Zrywem lub wyrządzić 1 punkt obrażeń wszystkim wrogim celom.

Archiwistka Elizjana - jak i kiedy zagrywać tę kartę?

Archiwistka Elizjana to neutralny Legendarny stronnik dodany w rozszerzeniu Wyjście z Cienia - Wojownik w Hearthstone - dobra talia po nerfie - Wybawcy Uldum - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Archiwistka Elizjana to neutralny Legendarny stronnik dodany w rozszerzeniu Wyjście z Cienia. Posiada statystyki 7/7 i dysponuje bardzo ciekawą i niezwykle przydatną zdolnością specjalną.

 1. Kiedy zagrać tę kartę - Najlepszym momentem na zagranie Archiwistki Elizjany jest chwila w której skończyły Ci się karty. Archiwistka Elizjana może też zneutralizować bomby, które zostały na samym dnie Twojej talii.
 2. Efekt - Po zagraniu Archiwistki Elizjany będziesz mógł pięciokrotnie wybrać jedną z 3 losowych kart. Twoja talia zostanie uzupełniona 10 kartami - po 2 kopie dla każdej wybranej karty. Dzięki takiemu zagraniu omijasz etap fatygi i przedłużasz rozgrywkę przez co Twój przeciwnik może po prostu się wykrwawić.

Panzernik - jak i kiedy zagrywać tę kartę?

Panzernik to jedna z unikatowych Legendarnych kart Wojownika - Wojownik w Hearthstone - dobra talia po nerfie - Wybawcy Uldum - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Panzernik to jedna z unikatowych Legendarnych kart Wojownika. Poza solidnymi statystykami 4/7, Panzernik posiada zdolność Prowokacji oraz dodatkowy efekt, który na koniec Twojej tury przydziela +2/+2 każdemu stronnikowi z Prowokacją, który znajduje się w Twojej ręce.

 1. Wyczekaj moment - Najlepszym momentem na zagranie Panzernika jest chwila w której na Twojej ręce znajdują się jacyś stronnicy z Prowokacją. Najlepszym możliwym scenariuszem jest posiadanie na ręce Strażnika Grobowca.

Mulligan - odpowiednia selekcja kart

Każdy pojedynek zaczyna się fazą tzw - Wojownik w Hearthstone - dobra talia po nerfie - Wybawcy Uldum - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Każdy pojedynek zaczyna się fazą tzw. Mulliganu, czyli selekcji kart. W tym czasie możesz zadecydować, które karty zostawić na ręce, a które lepiej odrzucić w celu znalezienia innych. Tasowanie kart zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem, ale niekiedy trzeba je podjąć, aby mieć szansę na wygraną.

 1. Wysoki priorytet - Łazik z Eternium, Miejski Herold, Przerażony Pomagier. Twoim celem jest zagrywanie stronników od samego początku pojedynku.
 2. Średni priorytet - Warto zastanowić się nad pozostawieniem na ręce Ścieżki Wojennej lub Bójki, jeśli masz do czynienia z talią agresywną lub typu Zoo. Innymi kartami, które mogą przydać się we wczesnej fazie rozgrywki są: Blok Tarczą i Grzmotnięcie Tarczą. Jeśli uda Ci się wylosować Doktora Huka - zostaw go na ręce.

Defensywa

Defensywa to bardzo mocna strona prezentowanej talii Wojownika - Wojownik w Hearthstone - dobra talia po nerfie - Wybawcy Uldum - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

Defensywa to bardzo mocna strona prezentowanej talii Wojownika. W decku znalazło się wiele kart pozwalających na zbudowanie ogromnej puli pancerza i ustawienie solidnej linii obronnej. Co więcej, znajdziesz tutaj wiele solidnych stronników i zaklęć pozwalających na kontrolowanie przebiegu meczu.

 1. Pancerz - Jeśli uda Ci się zdobyć dużą ilość pancerza, Twój przeciwnik może nie dysponować odpowiednimi mechanizmami, aby się przez to przebić.
 2. Grzmotnięcie Tarczą - Za 1 punkt many możesz zlikwidować wybrany cel. Grzmotnięcie Tarczą wyrządza 1 punkt obrażeń na każdy punkt pancerza.
 3. Bójka - Jeśli przeciwnik wprowadził do gry wiele jednostek - użyj Bójki. W najgorszym przypadku na stole zostanie tylko jeden stronnik przeciwnika.
 4. Ścieżka Wojenna - Zaklęcie za pomocą którego możesz wyczyścić całą planszę, nawet we wczesnej fazie rozgrywki.
 5. Plaga Gniewu - Zaklęcie, które natychmiast likwiduje wszystkich rannych stronników znajdujących się na planszy (również sojuszniczych).
 6. Niszczyciel Omega - Jeśli posiadasz 10 kryształów many, ta jednostka może natychmiast wyrządzić aż 10 punktów obrażeń wybranemu stronnikowi.

Ofensywa

W prezentowanej talii nie znajdziesz mechanizmów pozwalających na natychmiastowe wyrządzanie bezpośrednich obrażeń na portret przeciwnika - Wojownik w Hearthstone - dobra talia po nerfie - Wybawcy Uldum - Hearthstone: Heroes of Warcraft - porady i polecane decki

W prezentowanej talii nie znajdziesz mechanizmów pozwalających na natychmiastowe wyrządzanie bezpośrednich obrażeń na portret przeciwnika. Rozgrywka talią kontrolną polega na sprowadzenie pojedynku do fazy fatygi i wykrwawienia przeciwnika.