Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Hearthstone (PC)

Dodatki do Hearthstone

Hearthstone: Finałowe starcie na Bezludziu
Hearthstone: Finałowe starcie na Bezludziu

dodatek do gry14 listopada 2023

Hearthstone: Finałowe starcie na Bezludziu to 25. dodatek do gry karcianej z bohaterami serii Warcraft. Tym razem gracze dołączą do konfliktu między skorumpowaną spółką górniczą a szlachetnymi banitami.

Hearthstone: Tytani
Hearthstone: Tytani

dodatek do gry1 sierpnia 2023

Hearthstone: Tytani, 24. rozszerzenie do gry karcianej Hearthstone, wprowadza do gry potężnych Tytanów oraz stworzonych przez nich strażników, a do tego pozwala na wykuwanie potężniejszych kart.

Hearthstone: Festiwal Legend
Hearthstone: Festiwal Legend

dodatek do gry11 kwietnia 2023

Hearthstone: Festiwal Legend to 23. dodatek do darmowej gry karcianej firmy Blizzard Entertainment. Po Pochodzie Króla Lisza twórcy zabierają nas na tytułowy festiwali muzyki, zorganizowany przez legendarnego E.T.C.

Hearthstone: Pochód Króla Lisza
Hearthstone: Pochód Króla Lisza

dodatek do gry6 grudnia 2022

Pochód Króla Lisza to rozszerzenie do gry karcianej Hearthstone. Dodatek wprowadza nową klasę postaci – rycerza śmierci, którego siła opiera się na wykorzystaniu armii nieżywych. W produkcji debiutuje ponad 200 kart oraz nowy rodzaj stronnika, czyli Nieumarły.

Hearthstone: Morderstwo w twierdzy Nathria
Hearthstone: Morderstwo w twierdzy Nathria

dodatek do gry2 sierpnia 2022

Kolejny dodatek do słynnej karcianki skupiający się na rozszerzeniu jej zawartości. Hearthstone: Morderstwo w twierdzy Nathria wprowadza nowe karty i mechaniki, a celem gracza jest znaleźć mordercę Sir Denatriusa.

Hearthstone: Wyprawa do Zatopionego Miasta
Hearthstone: Wyprawa do Zatopionego Miasta

dodatek do gry12 kwietnia 2022

Dwudzieste czwarte rozszerzenie słynnej, sieciowej karcianki Hearthstone autorstwa Blizzard Entertainment. Hearthstone: Wyprawa do Zatopionego Miasta wprowadza do rozgrywki nowy zestaw 135 kart, jednocześnie przenosząc nas do podwodnego, starożytnego miasta Zin-Azshari.

Hearthstone: Rozbici w Dolinie Alterak
Hearthstone: Rozbici w Dolinie Alterak

dodatek do gry7 grudnia 2021

Kolejne rozszerzenie do słynnej karcianki, ostatnie wydane w Roku Gryfa. Hearthstone: Rozbici w Dolinie Alterak wprowadza 135 nowych kart i skupia się na starciu sił Przymierza oraz Hordy w ikonicznej dolinie z World of Warcraft.

Hearthstone: Zjednoczeni w Wichrogrodzie
Hearthstone: Zjednoczeni w Wichrogrodzie

dodatek do gry3 sierpnia 2021

Dwudzieste drugie rozszerzenie do gry karcianej Hearthstone od firmy Blizzard. Po wizycie na Pustkowiach Zjednoczeni w Wichrogrodzie zabiera nas do tytułowego miasta Przymierza, a do gry wprowadza 135 nowych kart.

Hearthstone: Zahartowani przez Pustkowia
Hearthstone: Zahartowani przez Pustkowia

dodatek do gry30 marca 2021

Dwudzieste pierwsze rozszerzenie do gry karcianej Hearthstone. Dodatek Hearthstone: Forged in the Barrens wprowadza 135 nowych kart, kilka pomniejszych mechanik oraz 10 elitarnych stronników Hordy i Przymierza.

Hearthstone: Obłędny Festyn Lunomroku
Hearthstone: Obłędny Festyn Lunomroku

dodatek do gry17 listopada 2020

Dwudziesty dodatek do gry karcianej Hearthstone. Rozszerzenie Hearthstone: Madness at the Darkmoon Faire wprowadza 135 kart rodem z karnawału z udziałem Przedwiecznych bogów, a także nową mechanikę i kolejnego bohatera.

Hearthstone: Scholomancjum
Hearthstone: Scholomancjum

dodatek do gry6 sierpnia 2020

Dziewiętnasty dodatek do karcianki Hearthstone od studia Blizzard Entertainment. DLC wprowadza karty powiązane tematycznie ze Scholomancjum – szkołą magii założoną przez słynnego licza Kel’Thuzada. Rozszerzenie oferuje 135 nowych kart i kilka mechanik.

Hearthstone: Popioły Rubieży
Hearthstone: Popioły Rubieży

dodatek do gry7 kwietnia 2020

Osiemnaste rozszerzenie do gry karcianej Hearthstone od studia Blizzard Entertainment. Wątek fabularny Ashes of Outland koncentruje się na tytułowym wymiarze i postaci Illidana Stormrage’a. Rozszerzenie wprowadza ponad sto nowych kart i kilka mechanik.

Hearthstone: Wejście smoków
Hearthstone: Wejście smoków

dodatek do gry10 grudnia 2019

Siedemnaste rozszerzenie do gry karcianej Hearthstone od studia Blizzard Entertainment. Descent of Dragons wprowadza ostatni rozdział kampanii fabularnej Roku Smoka, w którym jesteśmy świadkami finałowego starcia Ligi Z.Ł.A. z Ligą Odkrywców. Prócz tego znajdziemy tu nowe karty oraz mechaniki rozgrywki.

Hearthstone: Wybawcy Uldum
Hearthstone: Wybawcy Uldum

dodatek do gry6 sierpnia 2019

Szesnaste rozszerzenie do karcianki Hearthstone autorstwa studia Blizzard Entertainment. Fabuła dodatku obraca się wokół Ligi Odkrywców i miejsca znanego jako Uldum. DLC wprowadza 135 nowych kart i kilka mechanik.

Hearthstone: Wyjście z cienia
Hearthstone: Wyjście z cienia

dodatek do gry9 kwietnia 2019

Piętnasty dodatek do karcianki Hearthstone stworzonej przez studio Blizzard Entertainment. Motywem przewodnim Wyjścia z cienia jest powrót złoczyńców znanych z poprzednich DLC. Dzięki rozszerzeniu do gry trafiło 135 nowych kart i kilka mechanik.

Hearthstone: Rozróba Rastakana
Hearthstone: Rozróba Rastakana

dodatek do gry4 grudnia 2018

Czternasty dodatek do przebojowej karcianki Hearthstone od firmy Blizzard. Wprowadza on do gry 135 nowych kart, tematycznie związanych z trollami. Rozszerzenie uzupełnia tytuł o nowe typy stronników, kolejny tryb singlowy oraz niespotykaną dotąd mechanikę o nazwie Rzeź.

Hearthstone: Projekt Hukatomba
Hearthstone: Projekt Hukatomba

dodatek do gry7 sierpnia 2018

The Boomsday Project to kolejny dodatek do Hearthstone – darmowej karcianki osadzonej w popularnym świecie Warcrafta. Tym razem Motywem przewodnim nowych kart i mechanik są goblińska nauka i technologia.

Hearthstone: Wiedźmi Las
Hearthstone: Wiedźmi Las

dodatek do gry12 kwietnia 2018

Kolejny dodatek do Hearthstone – osadzonej w popularnym świecie Warcrafta, cyfrowej gry karcianej rozwijanej przez Blizzard Entertainment. Rozszerzenie skupia się na krainie Gilneas i wprowadza 135 nowych kart oraz kilka niespotykanych wcześniej zasad.

Hearthstone: Koboldy i katakumby
Hearthstone: Koboldy i katakumby

dodatek do gry7 grudnia 2017

Jedenaste rozszerzenie do popularnej gry karcianej firmy Blizzard. Gracze otrzymują zestaw 135 kart inspirowanych koboldami i zamieszkiwanymi przez nie katakumbami, pełnych potworów i skarbów. Dodatek wprowadza też nowy tryb gry jednoosobowej.

Hearthstone: Rycerze Mroźnego Tronu
Hearthstone: Rycerze Mroźnego Tronu

dodatek do gry10 sierpnia 2017

Szóste duże rozszerzenie do darmowej gry karcianej Hearthstone studia Blizzard Entertainment. Tym razem trafiamy do lodowej krainy Northrend, rządzonej przez nieumarłego Króla Lisza, który zdołał przemienić legendarnych bohaterów Azeroth w posłusznych mu Rycerzy Śmierci. Hearthstone: Rycerze Mroźnego Tronu wprowadza zestaw 135 kart inspirowanych wojskami Plagi, w tym licznych stronników ze zdolnością Agonii. Pojawiają się też karty bohaterskie, pozwalające przemienić wybraną postać w Rycerza Śmierci, dzięki czemu zyskuje nowy portret, zdolność, okrzyk bojowy oraz pancerz. Nowe karty możemy sprawdzić w potyczkach z innymi graczami bądź w ramach ośmiu misji single player, pozwalających na zmierzenie się nie tylko ze sługami Króla Lisza, ale także z samym nieumarłym władcą. Rozszerzenie wprowadza także nowe pole gry oraz rewers kart.

Hearthstone: Podróż do wnętrza Un'Goro
Hearthstone: Podróż do wnętrza Un'Goro

dodatek do gry6 kwietnia 2017

Kolejne oficjalne rozszerzenie do darmowej gry karcianej Hearthstone: Heroes of Warcraft studia Blizzard Entertainment. Tym razem autorzy postanowili wysłać nas w niezbadane knieje krateru Un’Goro. Dzikie ostępy dżungli, która zarasta tytułowy krater, pełne są intrygujących, ale często też bardzo niebezpiecznych okazów fauny i flory. Postępując śladami drużyny badawczej, dowodzonej przez Elizę Astrowidzącą, mamy okazję spotkać potężne dinozaury, dzikie żywiołaki, wrogo nastawione rośliny oraz całą masę innych fascynujących organizmów. Rozszerzenie wprowadziło 135 nowych kart, nowe słowo kluczowe (umiejętność) o nazwie Adaptacja, nowy typ karty – Zadanie, a także utrzymane w klimacie tytułowego krateru Un’Goro pole bitwy oraz rewers Skamielina. Autorzy utworzyli też nową grupę stronników, gromadzącą w swoich szeregach Żywiołaki. Do tej kategorii trafiły nie tylko magiczne istoty z dodatku, ale też pewna część starych kart.

Hearthstone: Ciemne zaułki Gadżetonu
Hearthstone: Ciemne zaułki Gadżetonu

dodatek do gry1 grudnia 2016

Kolejny dodatek fabularny do niezwykle popularnej karcianki free-to-play Hearthstone: Heroes of Warcraft firmy Blizzard Entertainment. Fabuła rozszerzenia zatytułowanego Ciemne Zaułki Gadżetonu koncentruje się na walkach gangów, toczących się w tytułowym Gadżetonie, który na skutek szybko rozwijającego się handlu przemienił się w tętniącą życiem metropolię. Rozwój miasta, prócz kupców, sprowadził też na jego ulice zastępy rzezimieszków, a po wielu bitwach tamtejszych rodzin przestępczych na placu boju zostały tylko trzy najsilniejsze. Sama rozgrywka różni się nieco od tego, co mogliśmy znaleźć w podstawce oraz poprzednich DLC. Twórcy wprowadzili bowiem nowe karty, które mogą być używane nie przez jedną, ale trzy różne klasy. Ponadto w grze pojawiły się trzy zupełnie nowe frakcje (Posępne Zbiry, Konfraternia oraz Czarnoksiężnicy), a w każdej z nich znajdują się trzy klasy bohaterów.

Hearthstone: Pewnej nocy w Karazhanie
Hearthstone: Pewnej nocy w Karazhanie

dodatek do gry11 sierpnia 2016

Kolejne rozszerzenie do przebojowej karcianki Hearthstone: Heroes of Warcraft firmy Blizzard. Dodatek zatytułowany Pewnej nocy w Karazhanie (ang. One Night in Karazhan) wprowadza do produkcji nową przygodę, w której trafiamy na wielką imprezę, organizowaną przez czarodzieja Medivha w tytułowej wieży. Tu poznajemy rozmaite osobistości, w tym m.in. majordomusa Moriosa, z którymi jak łatwo się domyśleć musimy stoczyć pojedynek. A wszystko po to, by odnaleźć gospodarza, który już na początku balangi zaginął bez śladu. Rozszerzenie nie wprowadza żadnych rewolucyjnych zmian do sprawdzonej formuły rozgrywki, oferując przede wszystkim pakiet 45 zupełnie nowych kart. W grze pojawiła się niewidziana wcześniej plansza w postaci tytułowej wieży Karazhan oraz urozmaicające rozgrywkę portale, zakrzywiające strukturę czasu i przestrzeni, dzięki czemu podczas bitwy da się przywoływać losowych stronników. Całość uzupełniają nowe wyzwania klasowe, pozwalające zdobyć specjalne karty.

Hearthstone: Przedwieczni Bogowie
Hearthstone: Przedwieczni Bogowie

dodatek do gry26 kwietnia 2016

Kolejny oficjalny dodatek DLC do święcącej triumfy gry karcianej Hearthstone: Heroes of Warcraft studia Blizzard. Fabuła rozszerzenia zatytułowanego Przedwieczni Bogowie koncentruje się wokół tytułowych istot, przebudzonych po trwającym długie tysiąclecia śnie, i wprowadza do rozgrywki znane z MMO World of Warcraft postaci Yogg-Sarona, Y’Shaarja, N’Zotha oraz C’Thuna. Oprócz tych bohaterów, którzy sami w sobie są już niezwykle potężni, w zestawie znajdziemy także liczne karty wspomagające przedstawiające kultystów, na różne sposoby wzmacniających ich statystyki. Integralną częścią dodatku jest także aktualizacja, wprowadzająca spore zmiany w grze macierzystej poprzez podzielenie dotychczasowego modelu rozgrywki na dwa formaty: Standard oraz Dzicz. Ten drugi to klasyczny tryb rozgrywki, zaś Standard ogranicza możliwość tworzenia talii wyłącznie do kart, jakie ukazały się w bieżącym lub uprzednim roku kalendarzowym; bez ograniczeń pozostają karty klasyczne i podstawowe.

Hearthstone: Liga Odkrywców
Hearthstone: Liga Odkrywców

dodatek do gry13 listopada 2015

Kolejne z oficjalnych rozszerzeń do gry Hearthstone: Heroes of Warcraft, opracowane – podobnie jak gra podstawowa – przez studio Blizzard Entertainment. Fabuła dodatku osnuta jest wokół tytułowej Ligi Odkrywców, czyli organizacji powołanej przez króla Magniego Miedziobrodego celem badania korzeni rasy krasnoludów. Akcja rozpoczyna się w chwili odkrycia przez Ligę śladów potężnego artefaktu, który wpadając w niepowołane ręce wyrządzić może nieopisane szkody. Zadaniem graczy jest odnalezienie wszystkich części legendarnego artefaktu, ukrytego w trzech różnych miejscach. Podobnie jak w przypadku poprzednich rozszerzeń, cała przygoda podzielona została na 4 skrzydła, a w każdym z nich stawiamy czoła różnorodnym przeciwnikom oraz czekającym na końcu każdego etapu potężnym bossom. W Hearthstone: Liga Odkrywców znajdziemy także zestaw nowych lokacji, 45 nowych kart, 9 wyzwań klasowych oraz nowe słowo kluczowe „odkryj”. Dla weteranów gry przewidziano również heroiczny poziom trudności.

Hearthstone: Wielki Turniej
Hearthstone: Wielki Turniej

dodatek do gry24 sierpnia 2015

Czwarty większy dodatek DLC do niezwykle popularnej karcianki Hearthstone: Heroes of Warcraft studia Blizzard. Opracowane przez twórców gry podstawowej rozszerzenie koncentruje się wokół tytułowego rycerskiego turnieju, organizowanego cyklicznie przez członków Krucjaty Argentu dla najodważniejszych rycerzy świata Azeroth. Dodatek wzbogaca rozgrywkę o 132 nowe karty, wraz z którymi gracze zyskują m.in. nową broń i zaklęcia oraz dodatkowych bohaterów (np. Pani Jeziora, Smokowiec z Mrozzary czy Lodowy Olbrzym). W samej rozgrywce wprowadzono zupełnie nową mechanikę inspiracji; polega ona na tym, że jeśli przy stole znajduje się stronnik ze wspomnianą zdolnością, użycie mocy specjalnej spowoduje wywołanie dodatkowego efektu. Wielki Turniej to także całkiem nowa, wzbogacona o dodatkowe obiekty plansza, nowy rewers kart oraz nowe nagrody, dostępne z poziomu areny. Rozszerzenie można nabyć zarówno za realną gotówkę, jak i wirtualną walutę obowiązującą w grze.

Hearthstone: Czarna Góra
Hearthstone: Czarna Góra

dodatek do gry2 kwietnia 2015

Kolejne płatne rozszerzenie do gry Hearthstone – sieciowej karcianki studia Blizzard, osadzonej w popularnym uniwersum cyklu Warcraft. Dodatek nawiązuje do tytułowej lokacji Blackrock Mountain, znanej z MMO World of Warcraft i podzielony jest na 5 mniejszych rozdziałów (tzw. „skrzydeł”), które możemy nabywać za zdobytą podczas zabawy wirtualną walutę bądź za prawdziwe pieniądze. Każdy z rozdziałów gry odblokowuje dostęp do kolejnych z łącznej liczby 17 bossów oraz 31 zupełnie nowych kart, otrzymywanych za pokonywanie kolejnych przeciwników. Ponadto w rozszerzeniu znajdziemy 9 nowych wyzwań klasowych, związanych z konkretnymi rodzajami postaci, a ich zaliczenie nagradzane jest niedostępnymi wcześniej kartami klasowymi. Całości dopełnia zupełnie nowy, bardzo trudny tryb heroiczny, który odblokowujemy po wygraniu wszystkich pojedynków z bossami w danym rozdziale. Wszystkie bitwy toczą się na specjalnie przygotowanej mapie, która finalnie pojawiła się także w podstawowej wersji gry.

Hearthstone: Gobliny vs Gnomy
Hearthstone: Gobliny vs Gnomy

dodatek do gry8 grudnia 2014

Drugie oficjalne rozszerzenie do osadzonej w uniwersum cyklu Warcraft sieciowej gry karcianej, wydanej wiosną 2014 roku przez firmę Blizzard. W odróżnieniu od pierwszego DLC, które koncentrowało się na warstwie fabularnej, kolejny dodatek wprowadza przede wszystkim zupełnie nowe zestawy kart, związane tematycznie z odwieczną rywalizacją dwóch tytułowych ras - goblinów i gnomów. Zestaw obejmuje 120 kart przedstawiających rozmaite szalone wynalazki oraz jednostki, związane z obiema zwalczającymi się frakcjami. Nowość stanowi także nieobecny wcześniej typ stronnika, czyli mechy, które pojawiają się zarówno w wersji neutralnej, jak i dedykowanej konkretnym klasom postaci. Dostępne w ramach dodatku karty można nabyć za wirtualną lub realną walutę za pośrednictwem wewnętrznego sklepu gry. Zostały one udostępnione dla wszystkich graczy na Arenie, niezależnie od tego, czy posiadają je w swej kolekcji.

Hearthstone: Klątwa Naxxramas
Hearthstone: Klątwa Naxxramas

dodatek do gry23 lipca 2014

Pierwszy dodatek DLC o gry Hearthstone: Heroes of Warcraft, wzbogacający sieciową karciankę studia Blizzard o rozbudowaną kampanię fabularną, przeznaczoną do rozgrywki jednoosobowej. Akcja gry toczy się na przygotowanej specjalnie interaktywnej planszy, a jej fabuła przenosi nas do tytułowej nekropolii Naxxramas, znanej z gry World of Warcraft. Przemierzając pięć rewirów miasta, stajemy do rywalizacji z całkiem nowymi bossami, takimi jak pajęczyca Maexxna czy nieumarłe monstrum zwane Ohydziarzem. W pokonaniu dysponujących potężnymi zdolnościami specjalnymi antagonistów pomaga nam zestaw zupełnie nowych kart, reprezentujący m.in. niedostępne wcześniej umiejętności. Co warto zauważyć, zdobyte podczas kampanii karty będziemy mogli wykorzystać także w potyczkach sieciowych na Arenie. Dla najlepszych graczy przewidziano także specjalny tryb heroiczny, oferujący znacznie większe wyzwanie oraz nagrodę w postaci nowego rewersu kart do kolekcji.