Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePCANDiOS
Okładka Hearthstone: Curse of Naxxramas (PC)

Hearthstone: Klątwa Naxxramas

Hearthstone: Curse of Naxxramas

Pierwszy dodatek DLC o gry Hearthstone: Heroes of Warcraft, wzbogacający sieciową karciankę studia Blizzard o rozbudowaną kampanię fabularną, przeznaczoną do rozgrywki jednoosobowej.

To jest dodatek do gry Hearthstone.

Logiczne | fantasy | zagraj za darmo | karciane | sieciowe | na 2 osoby | MMO

Okładka Hearthstone: Curse of Naxxramas (PC)

data premiery gry:

23lip2014

PC iOS

17gru2014

AND

Klątwa Naxxramas to pierwsze DLC skupiające się na rozgrywce dla jednego gracza, stworzone z myślą o popularnej sieciowej grze karcianej Hearthstone: Heroes of Warcraft, której akcja osadzona została w uniwersum kultowej serii Warcraft, autorstwa studia Blizzard Entertainment. Hearthstone zadebiutowało oficjalnie w połowie marca 2014 roku. Popularność tytułu była ogromna jeszcze w trakcie jego wielomiesięcznych beta-testów. Świetne przyjęcie produkcji sprawiło więc, że w kwietniu tego samego roku deweloperzy zapowiedzieli wprowadzenie trybu rozgrywki single player, którym jestKlątwa Naxxramas.

W trakcie zabawy z Klątwą Naxxramas gracze mogą przemierzyć pięć fragmentów nekropolii Naxxramas, znanej z gry World of Warcraft. Są to kolejno Rewir Arachnidów, Rewir Zarazy, Rewir Zbrojnych, Rewir Konstruktorów oraz Leże Żmija Mrozu. Dostęp do poszczególnych części budowli otrzymujemy, wykorzystując złoto zdobyte w grze, bądź płacąc prawdziwymi pieniędzmi za pomocą systemu mikrotransakcji. Podczas rozgrywki stajemy naprzeciw wielu bossów, dysponujących specjalnymi zdolnościami. Pokonamy między innymi olbrzymią pajęczycę Maexxnę czy nieumarłe monstrum nazwane Ohydziarzem. W sumie zdobędziemy 30 nowych kart z unikalnymi umiejętnościami oraz grafikami. Po pobiciu wszystkich głównych przeciwników w danym rewirze odblokowujemy jego tryb heroiczny, który oferuje znacznie większe wyzwanie oraz nagrodę w postaci nowego rewersu kart do kolekcji. Walki w kampanii odbywają się na przygotowywanej z myślą o dodatku interaktywnej planszy. Ze wszystkich kart w DLC skorzystamy także w rozgrywkach sieciowych na Arenie, po uprzednim otwarciu kolejnych skrzydeł Naxxramas.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 6,9 / 10 na podstawie 78 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Hearthstone: Klątwa Naxxramas

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra może przestraszyć młodsze dzieci. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Hearthstone: Klątwa Naxxramas

PC Windows

PC Windows

 • Minimalne:
 • Intel Pentium D 2 GHz/AMD Athlon 64 X2 2 GHz
 • 2 GB RAM
 • karta grafiki 256 MB GeForce 6800/Radeon X1600 Pro lub lepsza
 • 3 GB HDD
 • Windows XP/Vista/7/8
 • Rekomendowane:
 • Intel Core 2 Duo E6600 2.2 GHz/AMD Athlon 64 X2 2.6 GHz
 • 4 GB RAM
 • karta grafiki 512 MB GeForce 8800 GT/Radeon HD 4950 lub lepsza
 • 3 GB HDD
 • Windows 7/8
Hearthstone: Klątwa Naxxramas - dodatek jest już dostępny
Hearthstone: Klątwa Naxxramas - dodatek jest już dostępny

wiadomość23 lipca 2014

Dzisiaj swoją premierę ma Hearthstone: Klątwa Naxxramas. Już teraz można za darmo pobrać pierwszą część dodatku, Rewir Arachnidów, i zmierzyć się z czyhającymi tam niebezpieczeństwami. Znane są również nagrody, jakie można zdobyć w czasie wyprawy do nekropolii Naxxramas.

Hearthstone: Klątwa Naxxramas zadebiutuje 23 lipca
Hearthstone: Klątwa Naxxramas zadebiutuje 23 lipca

wiadomość18 lipca 2014

Dodatek do popularnej gry karcianej Hearthstone – Klątwa Naxxramas – zadebiutuje 23 lipca. Jest to przygoda podzielona na pięć części. Gracze, którzy w ciągu miesiąca udadzą się do pierwszego rewiru cytadeli Naxxramas, Rewiru Arachnidów, otrzymają do niego stały dostęp za darmo. Pozostałe rewiry należy odblokować za złoto zdobyte w grze bądź za prawdziwe pieniądze.

Hearthstone: Heroes of Warcraft – znamy cenę dodatku Klątwa Naxxramas
Hearthstone: Heroes of Warcraft – znamy cenę dodatku Klątwa Naxxramas

wiadomość9 lipca 2014

Firma Blizzard Entertainment ujawniła ceny dodatku Klątwa Naxxramas do sieciowej karcianki Hearthstone: Heroes of Warcraft. Rozszerzenie będzie składać się z pięciu skrzydeł tytułowego Naxxramas, które otrzymamy po jednym w tygodniowych odstępach. Każde skrzydło będzie można przejść ponownie w znacznie trudniejszym trybie heroicznym.

Hearthstone: Heroes of Warcraft – dodatek Klątwa Naxxramas zadebiutje w lipcu
Hearthstone: Heroes of Warcraft – dodatek Klątwa Naxxramas zadebiutje w lipcu

wiadomość27 czerwca 2014

Klątwa Naxxramas to zapowiedziany kilka miesięcy temu dodatek dla sieciowej karcianki Hearthstone: Heroes of Warcraft. Przedstawiciel dewelopera potwierdził, że jego premiera nastąpi najpewniej w lipcu. W przyszłym tygodniu powinniśmy poznać także szczegóły związane z systemem płatności w rozszerzeniu.

Hearthstone: Heroes of Warcraft – nieoficjalne screeny z dodatku Klątwa Naxxramas
Hearthstone: Heroes of Warcraft – nieoficjalne screeny z dodatku Klątwa Naxxramas

wiadomość24 czerwca 2014

Do sieci trafiły nieoficjalne screeny z Klątwy Naxxramas, a więc przygotowywanego przez Blizzard dodatku do sieciowej karcianki Hearthstone: Heroes of Warcraft. Na zdjęciach wykonanych przez jednego z użytkowników forum Reddit zobaczymy między innymi nowe karty do gry.

PC
iOS
AND