Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 lipca 2014, 11:26

autor: Artur "Orbech" Raciborski

Hearthstone: Heroes of Warcraft – znamy cenę dodatku Klątwa Naxxramas

Firma Blizzard Entertainment ujawniła ceny dodatku Klątwa Naxxramas do sieciowej karcianki Hearthstone: Heroes of Warcraft. Rozszerzenie będzie składać się z pięciu skrzydeł tytułowego Naxxramas, które otrzymamy po jednym w tygodniowych odstępach. Każde skrzydło będzie można przejść ponownie w znacznie trudniejszym trybie heroicznym.

Klątwa Naxxramas to pierwszy dodatek do gry Hearthstone: Heroes of Warcraft. Rozszerzenie wprowadzi tryb single player.

Firma Blizzard Entertainment ujawniła ceny dodatku Klątwa Naxxramas do darmowej sieciowej karcianki Hearthstone: Heroes of Warcraft. DLC będzie składać się z pięciu skrzydeł - fragmentów tytułowej nekropolii Naxxramas. Pierwszym udostępnionym obszarem ma zostać Rewir Arachnidów. Będzie on darmowy, o ile udacie się do niego podczas miesiąca premierowego. Za dostęp do reszty lochów, czyli Rewiru Zarazy, Rewiru Zbrojnych, Rewiru Konstruktorów oraz Leża Żmija Mrozu będzie trzeba zapłacić prawdziwymi pieniędzmi lub wirtualnym złotem. Pojedyncze skrzydło kosztować ma 700 sztuk złota lub 5,99 euro. Zakup całego dodatku to wydatek 22 euro, czyli około 90 złotych. Jednakże Blizzard przygotował specjalne pakiety, dzięki którym każdy będzie mógł trochę zaoszczędzić.

Ceny pakietów Klątwy Naxxramas.

Jeżeli odwiedzicie pierwsze skrzydło podczas miesiąca premierowego, to za kolejne zapłacicie już tylko 17,99 euro (albo 2800 wirtualnego złota). Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by łączyć ze sobą różne formy płatności. Według zapowiedzi premiera rozszerzenia nastąpi w tym miesięcu, lecz Blizzard nie ujawnił jeszcze dokładnej daty wydania dodatku.

Poza tym Blizzard poinformował, że po pokonaniu po raz pierwszy wszystkich bossów w danym lochu odblokujemy jego wersję w trybie heroicznym, który cechuje znacznie wyższy poziom trudności przeciwników. Nagrodą za ponowny tryumf nad bossami w Naxxramas w trybie heroicznym będzie nowy rewers kart do kolekcji.

Hearthstone: Heroes of Warcraft to darmowa karcianka, w której toczymy pojedynki online z innymi graczami za pośrednictwem serwisu Battle.net.

Rozgrywka przypomina inne znane gry karciane, takie jak popularny Magic: The Gathering. Akcja Hearthstone: Heroes of Warcraft rozgrywa się w świecie Azeroth znanym z serii Warcraft oraz MMORPG World of Warcraft.

W naszej recenzji gra otrzymała wysoką notę 8,5/10 i jest obowiązką pozycją do sprawdzenia dla fanów karcianek.

Hearthstone: Heroes of Warcraft dostępny jest na komputerach PC oraz urządzeniach mobilnych.