Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 czerwca 2014, 17:45

autor: Ender

Hearthstone: Heroes of Warcraft – dodatek Klątwa Naxxramas zadebiutje w lipcu

Klątwa Naxxramas to zapowiedziany kilka miesięcy temu dodatek dla sieciowej karcianki Hearthstone: Heroes of Warcraft. Przedstawiciel dewelopera potwierdził, że jego premiera nastąpi najpewniej w lipcu. W przyszłym tygodniu powinniśmy poznać także szczegóły związane z systemem płatności w rozszerzeniu.

Hearthstone dostępny jest na PC oraz urządzeniach mobilnych - Hearthstone: Heroes of Warcraft – dodatek Klątwa Naxxramas zadebiutje w lipcu - wiadomość - 2014-06-27
Hearthstone dostępny jest na PC oraz urządzeniach mobilnych

Wszystko wskazuje na to, że Klątwa Naxxramas, a więc rozszerzenie singleplayer dla sieciowej karcianki Hearthstone: Heroes of Warcraft zostanie udostępnione graczom w przyszłym miesiącu. Najprawdopodobniej pierwszego lipca powinniśmy natomiast poznać najważniejsze detale dotyczące cen nowych kart oraz modelu płatności, który Blizzard zastosuje w rozszerzeniu. Informacjami tymi podzielił się Aratil, manager społeczności Hearthstone na oficjalnym forum gry. Reprezentant dewelopera stwierdził również, że lipcowa data premiery nie jest jeszcze w 100% pewna, bowiem producenci muszą naprawić i wyeliminować sporo bugów oraz przeprowadzić niezbędne testy stabilności.

W trakcie zabawy z Klątwą Naxxramas gracze będą mieli okazję przemierzyć kolejne fragmenty nekropolii Naxxramas, znanej z gry World of Warcraft. Podczas rozgrywki zmierzymy się z wieloma bossami, dysponującymi specjalnymi i unikalnymi zdolnościami. Pokonamy między innymi olbrzymią pajęczycę Maexxnę czy nieumarłe monstrum nazwane Ohydziarzem. W nagrodę otrzymamy w sumie 30 nowych kart. Walki w kampanii będą odbywać się na nowej interaktywnej planszy.

Nekropolia zostanie podzielona na kilka części. Pierwsza będzie dostępna bez przeszkód dla wszystkich grających. Osoby, które chciałyby zdobyć wszystkie karty będą musiały jednak zapłacić za wstęp do kolejnych komnat wirtualnym złotem lub prawdziwymi pieniędzmi. Ze wszystkich kart z dodatku skorzystamy na Arenie, po uprzednim odblokowaniu kolejnych skrzydeł Naxxramas.

  1. Recenzja gry Hearthstone: Heroes of WarCraft – darmowa karcianka dla mas
  2. Hearthstone: Heroes of Warcraft - poradnik do gry
  3. Oficjalna strona Hearthstone: Heroes of Warcraft