Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 lipca 2014, 11:45

autor: Sarge

Wieści ze świata (Trials Fusion, Super Time Force Ultra) 3/7/14

Dziś piszemy m.in. o zapowiedzi gry Super Time Force Ultra na PC, dodatkach DLC do Trials Fusion, domenie echelonsoftruth.com, a także o kontrowersjach związanych z fińskim turniejem w Hearthstone: Heroes of Warcraft. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Sacred 2 Gold

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Sacred 2 Gold. Dzieło studia Ascaron można aktualnie nabyć 80% taniej. Produkcja kosztuje obecnie 3,99 euro (ok. 17 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

Echelons of Truth

Firma Electronic Arts zarejestrowała pod koniec czerwca domenę echelonsoftruth.com. Być może Echelons of Truth to tytuł niezapowiedzianej jeszcze gry amerykańskiego wydawcy. Z drugiej strony warto przypomnieć, że dopiero co mieliśmy do czynienia z targami E3, gdzie taka produkcja nie została ujawniona. Być może zostanie to nadrobione wkrótce.

Trials Fusion

29 czerwca w cyfrowej dystrybucji zadebiutuje pierwszy z planowanych sześciu dodatków DLC do gry Trials Fusion. Rozszerzenie o nazwie Riders of the Rustlands wprowadzi dziesięć nowych tras, osiemnaście wyzwań, pięć Trofeów oraz kolejne obiekty do edytora torów. DLC będzie można nabyć za 3,99 funtów (ok. 20 zł). Alternatywą jest wykupienie przepustki Season Pass za 15,99 funtów (ok. 83 zł), uprawniającej do pobrania w przyszłości wszystkich dodatków. Latem do sprzedaży trafi DLC Empire of the Sky o podobnej zawartości do poprzedniego. Szczegóły znajdziecie na poniższej grafice, gdzie potwierdzono również tytuły kolejnych rozszerzeń.

Tytuły i zawartość nadchodzących dodatków DLC do gry Trials Fusion - Wieści ze świata (Trials Fusion, Super Time Force Ultra) 3/7/14 - wiadomość - 2014-07-03
Tytuły i zawartość nadchodzących dodatków DLC do gry Trials Fusion

Super Time Force Ultra

Studio Capybara Games ogłosiło, że latem tego roku na Steamie zadebiutuje Super Time Force Ultra. Jest to usprawniona wersja gry Super Time Force wydanej w maju w cyfrowej dystrybucji na Xboksie One oraz Xboksie 360. Pecetowa edycja zostanie wzbogacona o dodatkową zawartość, ale szczegóły na jej temat nie są jeszcze znane. Przy okazji deweloper ujawnił, że w sieci pojawiła się ścieżka dźwiękowa Super Time Force to kupienia za co najmniej 7,99 dolarów (ok. 24 zł).

International e-Sports Federation

Ostatnio w sieci spore poruszenie wywołało ogłoszenie organizacji International e-Sports Federation, że na fiński turniej w grze Hearthstone: Heroes of Warcraft zaproszeni są tylko gracze płci męskiej. Tłumaczono to chęcią upodobnienia e-sportu do prawdziwych dyscyplin sportowych, gdzie kobiety i mężczyźni często rywalizują ze sobą w osobnych grupach. Pomysł nie spodobał się jednak graczom i pod naporem sugestii organizatorzy zdecydowali się zmienić zasady. W związku z tym turnieje w Hearthstone: Heroes of Warcraft i kilka innych gier ostatecznie są otwarte dla wszystkich. Pozostawiono jednak rozgrywki tylko dla kobiet w Tekken Tag Tournament 2 oraz StarCraft II.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Grass Simulator 2014
 2. Project CARS
 3. Tales of Hearts
 4. Transformers Universe
 5. Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Revolution
 6. Spoiler Alert
 7. A Golden Wake

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. Munin – trailer
 2. Dreamfall: Chapters – trailer #2
 3. Escape Dead Island – trailer
 4. Call of Duty: Advanced Warfare – kulisy produkcji – animacja i kierunek artystyczny (PL)

Ostatnia aktualizacja: 2014-07-03

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.