Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePCXONEPS4X360
Okładka Trials Fusion (PC)
OkładkaTrials Fusion (PC)

Trials Fusion

Piąta odsłona cyklu zręcznościowych platformówek z motocyklami enduro w roli głównej. Trials Fusion jest efektem współpracy studiów RedLynx oraz Ubisoft Shanghai i Ubisoft Ukraine.

Zręcznościowe | motocyklowe | motocross | PS Plus Premium | PS Plus Extra

Trials Fusion Premiera

16kwi2014

X360 PS4 XONE

24kwi2014

PC

producent: RedLynx Ltd wydawca: Ubisoft wydawca PL: Ubisoft GmbH Strona oficjalna

Trials Fusion to czwarta, pełnoprawna część cyklu zręcznościówek z motocyklami enduro w roli głównej. Deweloperzy z fińskiego studia RedLynx sięgnęli po sprawdzone rozwiązania, które wzbogacili o kilka nowych elementów oraz efektowną oprawę audiowizualną.

Podobnie jak we wcześniejszych grach z serii, gracz kieruje poczynaniami kaskadera specjalizującego się w widowiskowych akrobacjach na motocyklu. Tym razem jednak akcja osadzona została w świecie z przyszłości, a przed bohaterem postawiono wyzwanie w postaci szeregu futurystycznych torów przeszkód, na których nie trudno o bolesny upadek.

Rozgrywka toczy się zgodnie ze sprawdzoną formułą - zadaniem gracza jest operowanie postacią głównego bohatera w taki sposób, by dotarł do mety, wykonując przy tym punktowane ewolucje i unikając wywrotki. Zależnie od wybranego trybu zabawy należy przy tym zmieścić się w limicie czasowym lub osiągnąć odpowiednio wysoki rezultat punktowy.

Twórcy Trials Fusion postarali się, by dostępne w grze tory przeszkód odznaczały się dużym zróżnicowaniem oraz wieloma elementami, które mogą zaskoczyć graczy (np. rozmaite przeszkadzajki). W grze zaimplementowano również funkcje pozwalające na interakcję ze smartfonową wersją tytułu – Trials Frontier.

Ostatnia modyfikacja 21 listopada 2014

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 5,9 / 10 na podstawie 476 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8,1 / 10 na podstawie 38 głosów czytelników.

Trials Fusion cena w dniu premiery: 69,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Trials Fusion

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Trials Fusion Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core i5 2.5 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 560 Ti lub lepsza)
  • 8 GB HDD
  • Windows Vista(SP2)/7(SP1)/8/8.1
PC
X360
XONE
PS4