Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2017, 09:24

Wystartowała Szalona Wyprzedaż oraz darmowy weekend z produkcjami Ubisoftu

Rozpoczęła się Szalona Wyprzedaż w oficjalnym sklepie firmy Ubisoft, w ramach której możemy zakupić pecetowe wydania gier francuskiego koncernu po obniżonych cenach. Jednocześnie ruszył darmowy weekend ze Steep, Trials Fusion oraz Tom Clancy's The Division na PC.

Tegoroczne targi E3 zbliżają się wielkimi krokami, a producenci i wydawcy dbają o podtrzymanie entuzjazmu graczy kolejnymi informacjami. W nieco innym kierunku poszła firma Ubisoft, która do obietnicy ujawnienia nowego tytułu oraz kolejnego Assassin’s Creed w trakcie imprezy dołożyła Szaloną Wyprzedaż w sklepie Uplay. Do 18 czerwca do godziny 20:00 czasu polskiego można zakupić pecetowe wydania tytułów francuskiego koncernu po obniżonych cenach, w tym Tom Clancy’s The Division za 67,97 złotych, Assassin’s Creed III za 29,95 złotych i The Crew: Ultimate Edition za 67,94 złotych. Ponadto od godziny 18:00 9 czerwca do godziny 21:00 12 czerwca gracze mogą zapoznać się za darmo z trzema produkcjami: Steep, Trials Fusion oraz wspomnianym już The Division. W tym celu należy zarejestrować się na oficjalnej stronie akcji, a następnie zalogować się na swoje konto Uplay. Pełną listę ofert znajdziecie na oficjalnej stronie promocji. Przy okazji przypominamy, że konferencja Ubisoftu rozpoczyna się w poniedziałek 12 czerwca o godzinie 22:00.

Darmowy weekend oraz promocje na wybrane produkcje Ubisoftu mają umilić nam czas pozostały do tegorocznych E3. - Wystartowała Szalona Wyprzedaż oraz darmowy weekend z produkcjami Ubisoftu - wiadomość - 2017-06-09
Darmowy weekend oraz promocje na wybrane produkcje Ubisoftu mają umilić nam czas pozostały do tegorocznych E3.

Jakub Błażewicz

Jakub Błażewicz

Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat, ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z GOL-em rozpoczął w 2015 roku, pisząc w newsroomie growym, a następnie również filmowym i – o zgrozo! – technologicznym (nie zabrakło też udziału w encyklopedii gier). Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Nie pytać o kwestie związane z grafiką – po kilku godzinach autor potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

więcej