Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePCSwitchPS4
Okładka FutureGrind (PC)
OkładkaFutureGrind (PC)

FutureGrind

Futurystyczna gra zręcznościowa od kanadyjskiego studia Milkbag Games, przypominająca nieco serie Trials i OlliOlli. W FutureGrind poruszamy się specyficznym jednośladem o nazwie grinder, wyposażonym w dwa koła, mogące zarówno jeździć po podłożu, jak i przyczepiać się do szyn.

Zręcznościowe | science fiction | indie | 2.5D

Kolekcja gier
Obserwuj grę

FutureGrind Premiera

22sty2019

PC PS4 Switch

Gry podobne do FutureGrind

Trine 2

Trials Fusion

Olliolli

FutureGrind to futurystyczna gra zręcznościowa, przypominająca w swych założeniach takie produkcje jak iStunt, OlliOlli czy Trials. Za stworzenie tytułu odpowiada dwuosobowe kanadyjskie studio Milkbag Games.

W grze poruszamy się specyficznym, przypominającym motocykl pojazdem o nazwie grinder, wyposażonym w dwa koła - jedno w kolorze niebieskim, drugie w różowym. Rozgrywka polega na pokonywaniu kolejnych umieszczonych nad ziemią tras, złożonych z trzech rodzajów szyn (niebieskiej, różowej i białej). Cała trudność polega na tym, że przejazd po kolorowych szynach, możliwy jest tylko kołem o tym samej barwie, a nieodpowiednie dopasowanie skutkuje krótkim spięciem, powodującym określone konsekwencje.

W trakcie jazdy możemy (a nawet powinniśmy) wykonywać rozmaite kaskaderskie ewolucje, takie jak skoki i obroty. Wszystkie te triki są oczywiście odpowiednio punktowane, a dodatkowo bezbłędne pokonywanie szyn nabija nam mnożnik bonusa. Celem zabawy jest oczywiście uzyskanie możliwie jak najlepszego wyniku na poszczególnych etapach. Twórcy przygotowali szereg zróżnicowanych tras, osadzonych w odmiennych sceneriach, a także kilka modeli grinderów, które odblokowujemy w zamian za zdobyte punkty wraz z postępami rozgrywki.

FutureGrind charakteryzuje się efektowną, trójwymiarową oprawą graficzną z dynamicznie zmieniającą się kamerą. Zabawie towarzyszy zaś oryginalna, elektroniczna ścieżka dźwiękowa, opracowana przez znanego w branży twórcę o pseudonimie bignic.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

FutureGrind cena w dniu premiery: 71,99 PLN

Klasyfikacja PEGI FutureGrind

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

FutureGrind Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Dual Core 1.4 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki Intel HD lub lepsza
  • 500 MB HDD
  • Windows 7 64-bit
PC
PS4
Switch