Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lipca 2014, 14:17

autor: Meehow

Hearthstone: Klątwa Naxxramas zadebiutuje 23 lipca

Dodatek do popularnej gry karcianej Hearthstone – Klątwa Naxxramas – zadebiutuje 23 lipca. Jest to przygoda podzielona na pięć części. Gracze, którzy w ciągu miesiąca udadzą się do pierwszego rewiru cytadeli Naxxramas, Rewiru Arachnidów, otrzymają do niego stały dostęp za darmo. Pozostałe rewiry należy odblokować za złoto zdobyte w grze bądź za prawdziwe pieniądze.

Hearthstone: Klątwa Naxxramas - Hearthstone: Klątwa Naxxramas zadebiutuje 23 lipca - wiadomość - 2014-07-18
Hearthstone: Klątwa Naxxramas

Klątwa Naxxramas, dodatek do popularnej gry karcianej Hearthstone osadzonej w uniwersum kultowej serii Warcraft autorstwa studia Blizzard Entertainment, zadebiutuje 23 lipca na komputerach osobistych z systemami Windows i Mac OS X, a także na iPadach. Przygoda składać się będzie z pięciu części stanowiących poszczególne rejony nekropolii Naxxramas. Są to kolejno Rewir Arachnidów, Rewir Zarazy, Rewir Zbrojnych, Rewir Konstruktorów oraz Leże Żmija Mrozu. Pierwsze skrzydło będzie dostępne za darmo przez miesiąc, tj. gracze, którzy przekroczą jego próg w ciągu 30 dni od daty premiery, otrzymają do niego stały dostęp bez żadnej opłaty. Pozostałe części należy odblokować za złoto zdobyte w grze (700 sztuk), bądź za prawdziwe pieniądze. W przypadku drugiej opcji twórcy przygotowali korzystniejsze cenowo pakiety, z którymi zapoznać można się na poniższej grafice. Trzeba także pamiętać, że wcześniejsze wykupienie dostępu nie sprawia, że do danego rewiru można dostać się wcześniej; kolejne części przygody debiutować będą mniej więcej co tydzień.

Pakiety dostępu do kolejnych sekcji Cytadeli Naxxramas - Hearthstone: Klątwa Naxxramas zadebiutuje 23 lipca - wiadomość - 2014-07-18
Pakiety dostępu do kolejnych sekcji Cytadeli Naxxramas

W Rewirze Arachnidów, z pewnością nie najprzyjemniejszym miejscu dla arachnofobów, gracze mają zmierzyć się z, jak to określają twórcy, namiastką niebezpieczeństw Naxxramas, a mianowicie bossami w postaci Anub’Rekhana, Wielkiej Wdowy Ferliny oraz Maexxny. Po pokonaniu wszystkich głównych przeciwników w danym rewirze, odblokowany zostaje jego tryb heroiczny, który oferuje znacznie większe wyzwanie, a po jego ukończeniu nagrodę: nowy rewers kart do kolekcji.