Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lipca 2014, 10:44

autor: Meehow

Hearthstone: Klątwa Naxxramas - dodatek jest już dostępny

Dzisiaj swoją premierę ma Hearthstone: Klątwa Naxxramas. Już teraz można za darmo pobrać pierwszą część dodatku, Rewir Arachnidów, i zmierzyć się z czyhającymi tam niebezpieczeństwami. Znane są również nagrody, jakie można zdobyć w czasie wyprawy do nekropolii Naxxramas.

Hearthstone: Klątwa Naxxramas – Rewir Arachnidów jest już dostępny - Hearthstone: Klątwa  Naxxramas jest już dostępne - wiadomość - 2014-07-23
Hearthstone: Klątwa Naxxramas – Rewir Arachnidów jest już dostępny

Dzisiaj zadebiutowało rozszerzenie Klątwa Naxxramas do karcianki Hearthstone. Można za darmo pobrać pierwszą część dodatku, Rewir Arachnidów, i zmierzyć się z czyhającymi w nim wyzwaniami. Przypominamy, że pierwsze skrzydło Naxxramas jest darmowe dla osób, które przekroczą jego próg do miesiąca po premierze. Po upływie tego czasu, wszyscy nowi gracze będą musieli już wykupić do niego dostęp tak, jak ma to miejsce w przypadku pozostałych części owej nekropolii, które będą ukazywać się regularnie w tygodniowych odstępach. Na temat płatności szerzej pisaliśmy kilka dni temu w Serwisie Informacyjnym, dlatego tam właśnie odsyłam zainteresowanych.

W Rewirze Arachnidów, jak sama nazwa wskazuje, przyjdzie graczom zmierzyć się ze wszelkiego rodzaju pajęczakami oraz, opcjonalnie, swoją arachnofobią. W tej sekcji Naxxramas czai się troje bossów: Anub’Rekhan (jego pokonanie zapewnia dwie karty Upiorny pajęczak), Wielka Wdowa Ferlina (po jej ubiciu otrzymuje się dwie karty Władca nerub’arów) oraz Maexxna (zwycięstwo nad nią nagrodzone jest dwoma kartami Nierubiańskie jajo). Dodatkowo po uporaniu się z „szefostwem” Rewiru Arachnidów, gracze otrzymają legendarną kartę z Maexxną.

Ambitnych graczy zainteresuje też fakt, że po ukończeniu przygody w trybie normalnym, można sprawdzić się w dwóch wyzwaniach klasowych, których ukończenie nagrodzone jest otrzymaniem kart ekskluzywnych dla danych klas, a także spróbować ponownie ukończyć przygodę walcząc ze znacznie wzmocnionymi bossami w trybie heroicznym. Pomyślne ukończenie tego wyzwania nagrodzone jest otrzymaniem nowego rewersu kart.

Karty będące nagrodami za toczenie zwycięskich batalii w Klątwie Naxxramas można obejrzeć w albumie dostępnym na oficjalnym polskim profilu gry Hearthstone w serwisie Facebook. Udostępniono do przejrzenia również nowe rewersy.

Pozostałe skrzydła nekropolii Naxxramas to Rewir Zarazy, Rewir Zbrojnych, Rewir Konstruktów oraz Legowisko Żmija Mrozu. Otwarcie Rewiru Zarazy nastąpi już w przyszłym tygodniu.