Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 kwietnia 2014, 07:25

autor: Ender

Klątwa Naxxramas to tytuł pierwszej kampanii singleplayer dla gry Hearthstone: Heroes of Warcraft

Sieciowa karcianka Hearthstone: Heroes of Warcraft wzbogaci się o tryb single player, a także kilkadziesiąt nowych kart. W kampanii zatytułowanej Klątwa Naxxramas gracze wezmą udział w pojedynkach z bossami, zyskując szansę zdobycia kilkudziesięciu nowych kart do gry.

W przyszłości doczekamy się prawdopodobnie kolejnych kampanii przygodowych - Klątwa Naxxramas to tytuł pierwszej kampanii singleplayer dla gry Hearthstone: Heroes of Warcraft - wiadomość - 2014-04-12
W przyszłości doczekamy się prawdopodobnie kolejnych kampanii przygodowych

Pełna wersja sieciowej karcianki Hearthstone: Heroes of Warcraft została udostępniona po długich testach w połowie marca. Tytuł cieszy się niesłabnącą popularnością, która zaskoczyła nawet samych twórców ze studia Blizzard. Na trwającym konwencie PAX East, zorganizowanym w Bostonie, deweloperzy zapowiedzieli wprowadzenie nowego trybu rozgrywki, przeznaczonego dla pojedynczego gracza. Przyjmie on formę kampanii przygodowej, zatytułowanej Klątwa Naxxramas.

Gracze będą mieli okazję przemierzyć skrzydła nekropolii Naxxramas, będącej siedzibą licza lKel’Thuzada. W trakcie zabawy zmierzymy się z wieloma bossami, dysponującymi specjalnymi i unikalnymi zdolnościami. Pokonamy między innymi olbrzymią pajęczycę Maexxnę czy nieumarłe monstrum nazwane Ohydziarzem. W nagrodę otrzymamy w sumie 30 nowych kart. Walki w kampanii będą odbywać się na wcześniej niewidzianej interaktywnej planszy. Twórcy wprowadzą też 9 dodatkowych wyzwań klasowych.

Za darmo oczyścimy tylko jedno skrzydło nekropolii. Osoby, które chciałyby zdobyć wszystkie karty będą musiały zapłacić za wstęp do kolejnych komnat wirtualnym złotem lub prawdziwymi pieniędzmi. Ze wszystkich kart z dodatku skorzystamy na Arenie, po uprzednim odblokowaniu skrzydeł Naxxramas.

Dokładna data debiutu rozszerzenia nie jest jeszcze znana. W przeciągu pięciu tygodni od premiery Blizzard ma stopniowo udostępniać kolejne fragmenty nekropolii i związane z nimi karty. Pierwszym będzie darmowy Rewir Arachnidów. Za wstęp do pozostałych czterech zapłacimy.

Kilka przykładowych nowych kart do gry - Klątwa Naxxramas to tytuł pierwszej kampanii singleplayer dla gry Hearthstone: Heroes of Warcraft - wiadomość - 2014-04-12
Kilka przykładowych nowych kart do gry
  1. Recenzja gry Hearthstone: Heroes of WarCraft – darmowa karcianka dla mas
  2. Hearthstone: Heroes of Warcraft - poradnik do gry
  3. Oficjalna strona Hearthstone: Heroes of Warcraft

Ostatnia aktualizacja: 2014-04-12

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.