Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 kwietnia 2014, 08:20

autor: Góral

World of Tanks obchodzi trzecią rocznicę istnienia w Europie. Przygotowano rożne promocje i bonusy

Dziś mijają trzy lata od momentu pojawienia się gry free-to-play World of Tanks w Europie. W związku z tym firma Wargaming przygotowała specjalne promocje, bonusy oraz nowe misje. Urodzinowa zabawa potrwa do godziny 7:00 we wtorek, 15 kwietnia.

Dokładnie dziś, 12 kwietnia 2014 roku, jedna z najpopularniejszych gier free-to-play World of Tanks obchodzi trzecie urodziny od momentu pojawienia się w Europie. W związku z tym firma Wargaming, w ramach podziękowania dla fanów „czołgów”, przygotowała specjalne wydarzenie z wieloma bonusami, promocjami oraz nowymi misjami. Jedną z takich atrakcji jest zdobywanie złota w grze za samo tylko uczestnictwo w walkach (wiążą się z tym pewne warunki, które znajdziecie w opisie poszczególnych misji). To oczywiście nie koniec niespodzianek. O pozostałych przeczytacie w dalszej części niniejszej informacji. Dodatkowo warto także zajrzeć do sklepu premium, gdzie czekają na Was różnego rodzaju zestawy urodzinowe. Promocje obowiązywać będą do godziny 7:00 we wtorek, 15 kwietnia.

Trzecia rocznica gry World of Tanks w Europie. - World of Tanks obchodzi trzecią rocznicę. Przygotowano rożne promocje i bonusy - wiadomość - 2014-04-12
Trzecia rocznica gry World of Tanks w Europie.

Urodzinowe oferty World of Tanks:

  • pięciokrotnie więcej doświadczenia za pierwsze zwycięstwo dnia,
  • 50% zniżki na wyposażenie,
  • 50% zniżki na sprzęt eksploatacyjny,
  • 50% zniżki na szkolenie i przeszkolenie załogi,
  • 50% zniżki na miejsca w garażu,
  • zniżki na dostęp do kont premium: 1 rok – 15% zniżki, 6 miesięcy – 15% zniżki, 7 dni – 680 zamiast 1250 sztuk złota oraz 3 dni – 350 zamiast 650 sztuk złota.

Dodatkowo przygotowano jeszcze promocję na pojazdy premium, która przedstawia się w następujący sposób:

World of Tanks obchodzi trzecią rocznicę. Przygotowano rożne promocje i bonusy - ilustracja #2

Po więcej informacji odsyłam na oficjalną stronę wydarzenia, gdzie znajdziecie także opis nowych misji. Do zobaczenia na polu bitwy!

World of Tanks obchodzi trzecią rocznicę. Przygotowano rożne promocje i bonusy - ilustracja #3World of Tanks to jedna z najpopularniejszych gier MMO opartych na modelu biznesowym free-to-play (darmowa rozgrywka z opcjonalnymi mikropłatnościami). Tytuł, wyprodukowany przez firmę Wargaming zadebiutował na rosyjskim rynku w sierpniu 2010, by dotrzeć do Europy w 12 kwietnia 2011 roku. Warto także wspomnieć, że od niedawna produkcja dostępna jest również na konsoli Xbox 360.

Aby skorzystać z tej promocji od Wargaming.net, developera World of Tanks, zapraszamy do działu Multigier, gdzie znajdziecie więcej informacji na temat tej i wielu innych gier, na przykład World of Warplanes, czy War Thunder – największego konkurenta World of Tanks.