Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePCANDiOS
Okładka Hearthstone: Mean Streets of Gadgetzan (PC)

Hearthstone: Ciemne zaułki Gadżetonu

Hearthstone: Mean Streets of Gadgetzan

Kolejny dodatek fabularny do niezwykle popularnej karcianki free-to-play Hearthstone: Heroes of Warcraft firmy Blizzard Entertainment.

To jest dodatek do gry Hearthstone.

Logiczne | fantasy | zagraj za darmo | karciane | multiplayer | na 2 osoby

Hearthstone: Ciemne zaułki Gadżetonu to kolejne rozszerzenie do gry karcianej free-to-play Hearthstone: Heroes of Warcraft, przeznaczonej dla użytkowników platformy PC, AND i iOS. Dodatek wprowadza do zabawy nowe karty, wykorzystywane w potyczkach z innymi graczami i komputerowymi przeciwnikami.

Fabuła

Historia zawarta w dodatku Hearthstone: Ciemne zaułki Gadżetonu opowiada o walkach gangów, które rozpanoszyły się w Gadżetonie. Ta niegdyś zwykła wioska w skutek szybko rozwijającego się handlu przemieniła się w tętniącą życiem metropolię. Tłum nadciągających ze wszech stron kupców i poszukiwaczy przygód, oprócz wielu korzyści, sprowadzi też sporo problemów związanych z bandziorami pragnącymi dorobić się na bogacącym się mieście. Po wielu bitwach rodzin przestępczych, na placu boju zostały tylko trzy najsilniejsze.

Mechanika

Rozgrywka w Hearthstone: Ciemne zaułki Gadżetonu na platformę PC, AND i iOS różni się nieco od tego, co znajduje się w „podstawce” oraz w poprzednich DLC. Deweloperzy ze studia Blizzard Entertainment wprowadzili do zabawy nowe, trzyklasowe karty – mogą one być używane nie przez jedną, a przez trzy różne klasy. Ponadto pojawiły się trzy frakcje, w których znajduje się tyle samo klas bohaterów. W przypadku Posępnych Zbirów są to Łowca, Paladyn i Wojownik. Konfraternia podzielona jest na Magów, Kapłanów oraz Czarnoksiężników, a Nefrytowy Lotos reprezentują Druidzi, Łotry i Szamani.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 9,5 / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Gry podobne do Hearthstone: Ciemne zaułki Gadżetonu

Klasyfikacja PEGI Hearthstone: Ciemne zaułki Gadżetonu

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra może przestraszyć młodsze dzieci. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Hearthstone: Ciemne zaułki Gadżetonu

PC Windows

Rekomendowane: Intel Core 2 Duo E6600 2.2 GHz/AMD Athlon 64 X2 2.6 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 512 MB GeForce 8800 GT/Radeon HD 4950 lub lepsza, Windows 7/8
Minimalne: Intel Pentium D 2 GHz/AMD Athlon 64 X2 2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB GeForce 6800/Radeon X1600 Pro lub lepsza, Windows XP/Vista/7/8

Premiera dodatku Hearthstone: Ciemne zaułki Gadżetonu
Premiera dodatku Hearthstone: Ciemne zaułki Gadżetonu

wiadomość2 grudnia 2016

Od wczoraj fani mogą wejść w Ciemne zaułki Gadżetonu, innymi słowy sprawdzić najnowszy dodatek do popularnej karcianki Hearthstone. Do ich dyspozycji oddano 132 nowe karty, zorientowane wokół trzech przestępczych frakcji.

Hearthstone: Ciemne zaułki Gadżetonu z datą premiery
Hearthstone: Ciemne zaułki Gadżetonu z datą premiery

wiadomość29 listopada 2016

Firma Blizzard Entertainment ujawniła datę premiery gry Hearthstone: Ciemne zaułki Gadżetonu, kolejnego dodatku do darmowej karcianki Hearthstone.

Ciemne zaułki Gadżetonu kolejnym dodatkiem do Hearthstone: Heroes of Warcraft
Ciemne zaułki Gadżetonu kolejnym dodatkiem do Hearthstone: Heroes of Warcraft

wiadomość4 listopada 2016

Firma Blizzard Entertainment ujawniła Ciemne zaułki Gadżetonu - kolejny dodatek do karcianki Hearthstone: Heroes of Warcraft. Tytuł wprowadzi m.in. karty trzyklasowe i ukaże się w grudniu bieżącego roku.

Gadgetzan nowym dodatkiem do Hearthstone: Heroes of Warcraft?
Gadgetzan nowym dodatkiem do Hearthstone: Heroes of Warcraft?

wiadomość25 października 2016

Firma Blizzard opublikowała pocztówkę z pozdrowieniami z fikcyjnego miasta goblinów Gadgetzan na oficjalnym kanale gry Hearthstone: Heroes of Warcraft. Wraz z zarejestrowaniem stosownej witryny może to świadczyć, że ósme rozszerzenie do karcianki w świecie Azeroth powróci do tematyki wybuchowej twórczości tej rasy.

PC
AND
iOS