Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 października 2016, 11:40

autor: Entelarmer

Gadgetzan nowym dodatkiem do Hearthstone: Heroes of Warcraft?

Firma Blizzard opublikowała pocztówkę z pozdrowieniami z fikcyjnego miasta goblinów Gadgetzan na oficjalnym kanale gry Hearthstone: Heroes of Warcraft. Wraz z zarejestrowaniem stosownej witryny może to świadczyć, że ósme rozszerzenie do karcianki w świecie Azeroth powróci do tematyki wybuchowej twórczości tej rasy.

Sukces wydanego w 2014 roku Hearthstone: Heroes of Warcraft – karcianki firmy Blizzard, opartej na uniwersum serii Warcraft – przełożył się na sporą liczbę dodatków do tej popularnej gry f2p, zarówno tych dużych, jak i pomniejszych przygód. Po imprezie w wieży czarnoksiężnika Medivha przyszła pora na kolejne pełnoprawne rozszerzenie w stylu kwietniowych Przedwiecznych Bogów. Co prawda, na razie nie doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi, ale parę dni temu użytkownik serwisu Reddit o pseudonimie BillHicksBoii zauważył, że Blizzard zarejestrował witrynę gadgetzan.com. Dziś zaś oficjalny kanał Hearthstone na Twitterze opublikował obrazek (pocztówkę?) z pozdrowieniami z Gadgetzanu, będącego w świecie Warcrafta centrum handlu najróżniejszymi wynalazkami, zdominowanego przez gnomy oraz – rzecz jasna – gobliny. Najwyraźniej ósme rozszerzenie pójdzie śladami drugiego dodatku i skupi się na dzikiej myśli technicznej Azeroth, o czym świadczy drobny druk na wspomnianej grafice, wymieniający przeróżne „wypadki”, za które nie odpowiadają władze miasta (dokładniej – burmistrz Noggenfogger).

Nowy dodatek może kontynuować rywalizację między dwiema najmniejszymi rasami Azeroth. - Gadgetzan nowym dodatkiem do Hearthstone: Heroes of Warcraft? - wiadomość - 2016-10-25
Nowy dodatek może kontynuować rywalizację między dwiema najmniejszymi rasami Azeroth.

Niestety, nie mamy żadnych konkretnych informacji czy też „przecieków” na temat potencjalnego dodatku. Niewykluczone, że – jak przypuszczają niektórzy – wspomniana lista nieszczęśliwych zdarzeń zdradza nazwy nowych kart, ale są to czyste spekulacje. Jakkolwiek by nie było, zapewne więcej dowiemy się na tegorocznej edycji imprezy Blizzcon, która rozpocznie się w piątek 4 listopada.

Źródło: Twitter. - Gadgetzan nowym dodatkiem do Hearthstone: Heroes of Warcraft? - wiadomość - 2016-10-25
Źródło: Twitter.