Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 25 października 2016, 12:03

Inwazja kosmitów na Vegas oraz inne najlepsze aktualizacje mobilne

Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Angry Birds Seasons, Bridge Constructor, Gangstar Vegas, Masquerade: The Faceless i Spider-Man Unlimited.

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych aktualizacji gier mobilnych, jakie pojawiły się niedawno w usługach App Store, Google Play i Windows Store.

Angry Birds Seasons

Studio Rovio nigdy nie zawodzi jeśli chodzi o aktualizowanie Angry Birds Seasons z okazji różnych świąt. Na tegoroczne Halloween przygotowano dużego patcha, który wprowadza do gry 24 nowe poziomy standardowe plus trzy bonusowe. Dodano także świeży zestaw wyzwań.

Angry Birds Seasons w App Store

Angry Birds Seasons w Google Play

Bridge Constructor

Podobnie prezentuje się aktualizacja do Bridge Constructor. Tu również dostaliśmy patcha utrzymanego w klimatach Halloween, którego główną atrakcją jest dodatkowa zawartość. W tym przypadku otrzymaliśmy pięć nowych poziomów zlokalizowanych w krainie dyń i mgły. Ich poziom trudności jest wysoki, a do tego zostały one świetnie wykonane.

Bridge Constructor w App Store

Bridge Constructor w Google Play

Gangstar Vegas

Studio Gameloft już pracuje nad kolejną odsłoną swojego sandoksowego cyklu, ale nie oznacza to, że deweloperzy zapomnieli o Gangstar Vegas. Nowa aktualizacja wprowadza do gry specjalny event, w którym tytułowe miasto staje się celem inwazji kosmitów. Walka z nimi odbywa się w pięciu odmiennych etapach – poczynając od odparcia ofensywy na ulicach aż po szturm na statek obcych. W walce pomaga nam nowy gadżet w postaci plecaka odrzutowego.

Gangstar Vegas w App Store

Gangstar Vegas w Google Play

Masquerade: The Faceless

Warto także zwrócić uwagę na aktualizację do Masquerade: The Faceless. Wprowadziła ona do kampanii siódmą planszę, pełną nowych potworów, misji i lokacji. Dodano także zestaw specjalnych eventów, a lobby zostało przystrojone w halloweenowym stylu.

Masquerade: The Faceless w App Store

Masquerade: The Faceless w Google Play

Spider-Man Unlimited

Ostatnią aktualizacją, o której chcemy wspomnieć jest ta jaką otrzymało Spider-Man Unlimited. Dodała ona nowe wyzwania i potężnego bossa, którym jest sam Carnage. Dołączył on również do możliwych do odblokowania grywalnych postaci wraz z kilkoma innymi bohaterami.

Spider-Man Unlimited w App Store

Spider-Man Unlimited w Google Play