Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweiOSANDWP
Okładka Spider-Man: Unlimited (AND)
OkładkaSpider-Man: Unlimited (AND)

Spider-Man: Unlimited

Oparta na licencji Marvela gra zręcznościowa, należąca do gatunku endless runnerów. Kontrolując postać Spider-Mana poruszamy się nieustannie do przodu zbierając specjalne fiolki, omijając przeszkody i wykonując skoki, wślizgi oraz efektowne ewolucje z użyciem pajęczej sieci.

Zręcznościowe | TPP | zagraj za darmo | komiksy | auto-runner

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Spider-Man: Unlimited Premiera

10wrz2014

AND iOS WP

producent: Gameloft wydawca: Gameloft Strona oficjalna

Spider-Man: Unlimited to wyprodukowana na licencji koncernu Marvel trzecioosobowa gra zręcznościowa, należąca do popularnego gatunku tzw. endless runnerów. Za powstanie tytułu odpowiedzialna jest firma Gameloft, posiadająca wyłączność na gry mobilne z Człowiekiem-Pająkiem w roli głównej.

Zgodnie z regułami gatunku, podczas zabawy kontrolując postać Spider-Mana podążamy nieustannie do przodu starając się omijać napotkane przeszkody oraz kolekcjonować rozrzucone na trasie biegu specjalne fiolki. W porównaniu z większością endless-runnerów wachlarz ruchów jest tu znacznie szerszy: podczas gry nie tylko walczymy z rozmaitymi przeciwnikami, ale także wykonujemy efektowne skoki i ewolucje wykorzystując pajęczą sieć, wystrzeliwaną przez naszego bohatera. Celem zabawy jest uzyskanie podczas każdego z etapów możliwie jak najlepszego wyniku punktowego, który odnotowywany jest w specjalnym internetowym rankingu.

Ważnym elementem Spider-Man: Unlimited jest tryb fabularny, w którym nasz bohater stawia czoła jednemu ze swych odwiecznych wrogów: Zielonemu Goblinowi, który otworzył on w Nowym Jorku specjalny portal, przez który ściąga z alternatywnych światów przeróżnych złoczyńców. Zamieniają się oni w bossów, z którymi musimy stoczyć walkę na końcu każdego z rozdziałów gry. Wraz z postępami rozgrywki odblokowujemy szereg alternatywnych kostiumów – zarówno dla samego Spider-Mana jak i dla jego przeciwników, co stanowi swoistą atrakcję dla wszystkich fanów popularnego uniwersum.

Gra cechuje się wysokiej jakości oprawą graficzną 3D, utrzymaną w charakterystycznym komiksowym stylu. W przeciwieństwie do poprzednich gier Gameloftu z Człowiekiem-Pająkiem, Spider-Man: Unlimited korzysta z popularnego modelu free-to-play z mikropłatnościami, za pomocą których możemy obejść narzucone przez twórców ograniczenia. W tym wypadku jest to złożony z 5 części pasek energii, którego każde ogniwo regeneruje się w czasie 5 minut.

Ostatnia modyfikacja 9 grudnia 2014

Tryb gry: single / multiplayer  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe Spider-Man: Unlimited: 12+

iOS
AND
WP