Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweANDWPiOS
Okładka Spider-Man: Unlimited (AND)

Spider-Man: Unlimited

Oparta na licencji Marvela gra zręcznościowa, należąca do gatunku endless runnerów. Kontrolując postać Spider-Mana poruszamy się nieustannie do przodu zbierając specjalne fiolki, omijając przeszkody i wykonując skoki, wślizgi oraz efektowne ewolucje z użyciem pajęczej sieci.

Zręcznościowe | TPP | zagraj za darmo | komiksy | auto-runner

Okładka Spider-Man: Unlimited (AND)

producent: Gameloft

wydawca: Gameloft

Strona oficjalna

data premiery gry:

10wrz2014

iOS AND WP

Spider-Man: Unlimited to wyprodukowana na licencji koncernu Marvel trzecioosobowa gra zręcznościowa, należąca do popularnego gatunku tzw. endless runnerów. Za powstanie tytułu odpowiedzialna jest firma Gameloft, posiadająca wyłączność na gry mobilne z Człowiekiem-Pająkiem w roli głównej.

Zgodnie z regułami gatunku, podczas zabawy kontrolując postać Spider-Mana podążamy nieustannie do przodu starając się omijać napotkane przeszkody oraz kolekcjonować rozrzucone na trasie biegu specjalne fiolki. W porównaniu z większością endless-runnerów wachlarz ruchów jest tu znacznie szerszy: podczas gry nie tylko walczymy z rozmaitymi przeciwnikami, ale także wykonujemy efektowne skoki i ewolucje wykorzystując pajęczą sieć, wystrzeliwaną przez naszego bohatera. Celem zabawy jest uzyskanie podczas każdego z etapów możliwie jak najlepszego wyniku punktowego, który odnotowywany jest w specjalnym internetowym rankingu.

Ważnym elementem Spider-Man: Unlimited jest tryb fabularny, w którym nasz bohater stawia czoła jednemu ze swych odwiecznych wrogów: Zielonemu Goblinowi, który otworzył on w Nowym Jorku specjalny portal, przez który ściąga z alternatywnych światów przeróżnych złoczyńców. Zamieniają się oni w bossów, z którymi musimy stoczyć walkę na końcu każdego z rozdziałów gry. Wraz z postępami rozgrywki odblokowujemy szereg alternatywnych kostiumów – zarówno dla samego Spider-Mana jak i dla jego przeciwników, co stanowi swoistą atrakcję dla wszystkich fanów popularnego uniwersum.

Gra cechuje się wysokiej jakości oprawą graficzną 3D, utrzymaną w charakterystycznym komiksowym stylu. W przeciwieństwie do poprzednich gier Gameloftu z Człowiekiem-Pająkiem, Spider-Man: Unlimited korzysta z popularnego modelu free-to-play z mikropłatnościami, za pomocą których możemy obejść narzucone przez twórców ograniczenia. W tym wypadku jest to złożony z 5 części pasek energii, którego każde ogniwo regeneruje się w czasie 5 minut.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Gry podobne do Spider-Man: Unlimited

Wymagania wiekowe Spider-Man: Unlimited

12+

Inwazja kosmitów na Vegas oraz inne najlepsze aktualizacje mobilne
Inwazja kosmitów na Vegas oraz inne najlepsze aktualizacje mobilne

wiadomość25 października 2016

Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Angry Birds Seasons, Bridge Constructor, Gangstar Vegas, Masquerade: The Faceless i Spider-Man Unlimited.

Symbionty, nowe poziomy oraz inne najlepsze mobilne aktualizacje
Symbionty, nowe poziomy oraz inne najlepsze mobilne aktualizacje

wiadomość14 września 2016

Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Angry Birds POP!, Candy Crush Saga, Crusaders Quest, Pathfinder Adventures oraz Spider-Man: Unlimited.

Samochodowa postapokalipsa i noc w Karazhanie – najlepsze mobilne aktualizacje
Samochodowa postapokalipsa i noc w Karazhanie – najlepsze mobilne aktualizacje

wiadomość15 sierpnia 2016

Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Crossy Road, Hearthstone: Heroes of Warcraft, Looty Dungeon, Pako: Car Chase Simulator oraz Spider-Man Unlimited.

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Kung Fury, Rayman Adventures i Fantasy War Tacticst)
Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Kung Fury, Rayman Adventures i Fantasy War Tacticst)

wiadomość1 stycznia 2016

Witajcie w nowej odsłonie serii omawiającej najciekawsze aktualizacje, jakie w minionym tygodniu otrzymały gry mobilne. Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Dash Quest, Fantasy War Tactics, Kung Fury: Street Rage, Rayman Adventures i Spider-Man Unlimited.

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Spider-Man Unlimited, Boom Beach)
Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Spider-Man Unlimited, Boom Beach)

wiadomość13 maja 2015

Witajcie w następnej odsłonie serii omawiającej najciekawsze aktualizacje, jakie w minionym tygodniu otrzymały gry mobilne. Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Spider-Man Unlimited, Bubble Witch 2 Saga, Boom Beach, Paper Dungeon czy Devious Dungeon 2.

iOS
AND
WP