Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 3 kwietnia 2015, 14:16

autor: Adrian Werner

Najlepsze mobilne aktualizacje tygodnia (m.in. Cut the Rope, Spider-Man Unlimited i WWE Immortals)

Witajcie w trzeciej odsłonie naszej serii omawiającej najciekawsze aktualizacje, jakie w minionym tygodniu otrzymały gry mobilne. Tym razem polecamy wypróbowanie patchy do takich tytułów jak Cut the Rope, Spider-Man Unlimited, World of Warriors, Subway Surfers i WWE Immortals.

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych naszym zdaniem aktualizaji gier mobilnych, jakie pojawiły się w zeszłym tygodniu produkcjach dostępnych w usługach App Store oraz Google Play.

Cut the Rope

Zaczynamy od jednego z największych mobilnych przebojów w historii, czyli gry logicznej Cut the Rope. To godne pochwały, że pomimo pięciu lat na karku i wielu następców obecnych na rynku, produkcja wciąż może liczyć na aktualizacje. Najnowsza przynosi mechaniczne pudełko, w ramach którego otrzymujemy dwadzieścia pięć dodatkowych poziomów o bardzo wysokim poziomie trudności oraz kilka nowych zabawek pomocnych przy rozwiązywaniu łamigłówek.

Spider-Man Unlimited

Kolejną produkcją, która otrzymała w minionym tygodniu godną uwagi aktualizację jest Spider-Man Unlimited, czyli udany endless runner studia Gameloft ze słynnym superbohaterem w roli głównej. Patch rozszerza tryb fabularny o piąty odcinek, którego gwiazdą jest Dr. Otto Octavius. Ten superłotr występuje w kilku wersjach jako boss oraz jako grywalna postać w formie tzw. Superior Spider-Mana, czyli ciała Petera Parkera, do którego przeniesiona została dusza Octaviusa. Możemy także pokierować kilkoma innymi osobami, w tym Venomem. Dodano również spory zestaw świeżych misji oraz wyzwania drużynowe. Ponadto lista lokacji wzbogaciła się o podwodne laboratorium. Obecnie łatka dostępna jest tylko na iOS i Androida. Wersja na Windows Phone pojawi się wkrótce.

Subway Surfers

Otrzymaliśmy także koleją aktualizację Subway Surfers w ramach wielomiesięcznego eventu opowiadającego o podróży wokoło świata. Tym razem patch wprowadza dodatkową lokację w postaci ulic Paryża. Mapy są tradycyjnie wyśmienicie wykonane i oferują całkiem wysoki poziom trudności. Dodano także nową postać, kostium dla Coco oraz kilka świeżych eventów. Warto pilnować tej gry, gdyż ostatnio rozbudowywana jest ona o nowe elementy co dwa-trzy tygodnie.

World of Warriors

Wydane jakiś czas temu World of Warriors okazało się zaskakująco udaną pozycją. W uproszczeniu można ją opisać jako nietypową wariację Pokemona, w którym zamiast potworów gromadzimy największych wojowników z ludzkiej historii, szkolimy ich, a następnie wystawiamy do efektownych bitew. Największym problemem tej produkcji był brak trybu multiplayer i nowa aktualizacja to naprawia, wprowadzając sieciowe rozgrywki PvP, w ramach których gracze mogą rywalizować na specjalnie zaprojektowanych do tego celu arenach.

WWE Immortals

Ostatnią aktualizacją z minionego tygodnia, którą chcemy polecić Waszej uwadze jest ta, która spotkała bijatykę WWE Immortals. Dodała ona dwóch nowych wojowników w postaci słynnego Macho Mana i równie popularnego Stone Cold Austina. Oboje posiadają oczywiście własne zestawy ataków i umiejętności specjalnych. Ponadto autorzy wprowadzili kilka nowych wyzwań.