Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 14 września 2016, 12:34

autor: Adrian Werner

Symbionty, nowe poziomy oraz inne najlepsze mobilne aktualizacje

Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Angry Birds POP!, Candy Crush Saga, Crusaders Quest, Pathfinder Adventures oraz Spider-Man: Unlimited.

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych aktualizacji gier mobilnych, jakie pojawiły się niedawno w usługach App Store i Google Play.

Angry Birds POP!

Zaczynamy od Angry Birds POP!. Jak zwykle w przypadku gier studia Rovio, najnowsza aktualizacja to przede wszystkim dodatkowe poziomy. Tym razem jest ich dwadzieścia, a autorzy zapowiadają, że drugie tyle dodanych zostanie w najbliższych tygodniach. Ponadto wprowadzono zadania do wypełniania podczas rozgrywki oraz starcia z bossem w postaci króla świń.

Angry Birds POP! w App Store

Angry Birds POP! w Google Play

Candy Crush Saga

Dodatkowe poziomy dostało także popularne Candy Crush Saga. Jest ich piętnaście i łącznie tworzą nowy epizod dla trybu dla pojedynczego gracza. Tematycznie cała dodatkowa zawartość powiązana jest ze sklepem z egzotycznymi przyprawami.

Candy Crush Saga w App Store

Candy Crush Saga w Google Play

Crusaders Quest

Warto także zwrócić uwagę na patcha wydanego do gry RPG Crusaders Quest. Wzbogaca on kampanię o siódmy epizod, pełen nowych wyzwań i przygód. Ponadto lista bohaterów rozszerzyła się o sześciu herosów, a lista bogiń o jedną. Listę nowości zamykają cztery skórki oraz poprawki interfejsu.

Crusaders Quest w App Store

Crusaders Quest w Google Play

Pathfinder Adventures

Wypuszczony w zeszłym tygodniu patch do Pathfinder Adventures jest mały i zmienia tylko jedną rzecz, a mimo to zdecydowanie zasługuje na obecność w zestawieniu. Łatka wprowadziła wreszcie do tej wyśmienitej produkcji możliwość rozgrywki na smartfonach, podczas gdy wcześniej tym przebojem studia Obsidian Entertainment mogli się cieszyć tylko posiadacze tabletów.

Pathfinder Adventures w App Store

Pathfinder Adventures w Google Play

Spider-Man Unlimited

Ostatnią aktualizacją, o której chcemy wspomnieć, jest ta, którą otrzymało Spider-Man Unlimited. Wprowadza ona do gry długo wyczekiwane symbionty, wśród których znalazł się takie grywalne postacie jak She-Venom, MJ Venom, All-New Agent Venom, Symbiote Spider-Man oraz oczywiście także sam Venom, który również zasilił szeregi bossów.

Spider-Man Unlimited w App Store

Spider-Man Unlimited w Google Play