Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 14 września 2016, 12:34

Symbionty, nowe poziomy oraz inne najlepsze mobilne aktualizacje

Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Angry Birds POP!, Candy Crush Saga, Crusaders Quest, Pathfinder Adventures oraz Spider-Man: Unlimited.

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych aktualizacji gier mobilnych, jakie pojawiły się niedawno w usługach App Store i Google Play.

Angry Birds POP!

Zaczynamy od Angry Birds POP!. Jak zwykle w przypadku gier studia Rovio, najnowsza aktualizacja to przede wszystkim dodatkowe poziomy. Tym razem jest ich dwadzieścia, a autorzy zapowiadają, że drugie tyle dodanych zostanie w najbliższych tygodniach. Ponadto wprowadzono zadania do wypełniania podczas rozgrywki oraz starcia z bossem w postaci króla świń.

Angry Birds POP! w App Store

Angry Birds POP! w Google Play

Candy Crush Saga

Dodatkowe poziomy dostało także popularne Candy Crush Saga. Jest ich piętnaście i łącznie tworzą nowy epizod dla trybu dla pojedynczego gracza. Tematycznie cała dodatkowa zawartość powiązana jest ze sklepem z egzotycznymi przyprawami.

Candy Crush Saga w App Store

Candy Crush Saga w Google Play

Crusaders Quest

Warto także zwrócić uwagę na patcha wydanego do gry RPG Crusaders Quest. Wzbogaca on kampanię o siódmy epizod, pełen nowych wyzwań i przygód. Ponadto lista bohaterów rozszerzyła się o sześciu herosów, a lista bogiń o jedną. Listę nowości zamykają cztery skórki oraz poprawki interfejsu.

Crusaders Quest w App Store

Crusaders Quest w Google Play

Pathfinder Adventures

Wypuszczony w zeszłym tygodniu patch do Pathfinder Adventures jest mały i zmienia tylko jedną rzecz, a mimo to zdecydowanie zasługuje na obecność w zestawieniu. Łatka wprowadziła wreszcie do tej wyśmienitej produkcji możliwość rozgrywki na smartfonach, podczas gdy wcześniej tym przebojem studia Obsidian Entertainment mogli się cieszyć tylko posiadacze tabletów.

Pathfinder Adventures w App Store

Pathfinder Adventures w Google Play

Spider-Man Unlimited

Ostatnią aktualizacją, o której chcemy wspomnieć, jest ta, którą otrzymało Spider-Man Unlimited. Wprowadza ona do gry długo wyczekiwane symbionty, wśród których znalazł się takie grywalne postacie jak She-Venom, MJ Venom, All-New Agent Venom, Symbiote Spider-Man oraz oczywiście także sam Venom, który również zasilił szeregi bossów.

Spider-Man Unlimited w App Store

Spider-Man Unlimited w Google Play