Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościoweANDiOS
Okładka Angry Birds Stella POP! (AND)
OkładkaAngry Birds Stella POP! (AND)

Angry Birds Stella POP!

Wyprodukowana przez zespół Rovio Mobile hybryda gry zręcznościowej i logicznej, osadzona w uniwersum bestsellerowej serii Angry Birds. Fabuła gry obraca się wokół tytułowej bohaterki Stelli, której Złe Prosiaki ukradły magiczną różdżkę, strzelającą bąbelkami.

Zręcznościowe | casual | 2D | bust-a-move

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Angry Birds Stella POP! Premiera

12mar2015

iOS AND

Gry podobne do Angry Birds Stella POP!

Angry Birds: Star Wars II

Cut the Rope

Angry Birds Stella

Angry Birds Stella POP to gra zręcznościowo-logiczna, zainspirowana klasycznym Bust-a-Move. Produkcję opracowało fińskie studio Rovio i korzysta ona z modelu darmowego z mikropłatnościami.

Fabuła obraca się wokół tytułowej ptaszycy imieniem Stella, której Złe Prosiaki ukradły magiczną różdżkę strzelającą bąbelkami. Wieprze zaszalały z tą zdobyczą i wyspy zamieszkiwane przez Wściekłe Ptaki zostały wręcz zalane bąbelkami. Naszym zadaniem staje się oczyszczenie plansz z kolorowych baniek i pokonanie prosiaków.

Wszystkiego tego dokonujemy wystrzeliwując różnokolorowe bąbelki tak, aby trafiały w te o identycznych kolorach. W ten sposób tworzymy ciągi, które następnie pękają, oczyszczając fragment planszy. Poza sprytem i umiejętnością planowania kilku posunięć naprzód potrzebne jest także dobre oko, aby zawsze trafić bańką w odpowiednim miejscu.

O różnorodność rozgrywki dba system wyzwań, wymuszających osiąganie konkretnych rzeczy na danych poziomach. Ponadto na mapach często znajdują się prosiaki i istnieje szansa na ich zaatakowanie, co zwiększa dynamikę akcji i pozytywnie wyróżnia grę na tle innych klonów Bust-a-Move.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Angry Birds Stella POP!: Odpowiednia dla każdego wieku.

iOS
AND