Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 3 lutego 2016, 10:41

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Bad Piggies, Metal Slug Defense i Mr Jump)

Witajcie w nowej odsłonie serii omawiającej najciekawsze aktualizacje, jakie w minionym tygodniu otrzymały gry mobilne. Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Angry Birds POP!, Bad Piggies, Cat Physics, Metal Slug Defense czy Mr Jump.

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych naszym zdaniem aktualizacji gier mobilnych, jakie pojawiły się w zeszłym tygodniu w usługach App Store i Google Play.

Angry Birds POP!

Zaczynamy od Angry Birds POP! studia Rovio, które kontynuuje swoją godną pochwały tradycję wspierania gier przez długie lata aktualizacjami z dodatkową zawartością. Najnowszy patch przynosi dwadzieścia poziomów, które tym razem nawiązują do tematyki karnawałowej.

Bad Piggies

Angry Birds POP! nie było jedyną grą studia Rovio, która w minionym tygodniu otrzymała godną uwagi aktualizację. Sporego patcha dostała także gra Bad Piggies. Przyniósł on piętnaście nowych poziomów, które kończą sagę opowiadającą o wyprawie do mitycznego miasta El Porkado.

Cat Physics

Bardzo miłą niespodziankę sprawili nam autorzy gry logicznej Cat Physics. Ta wydana w 2010 r. produkcja już od dłuższego nie otrzymała żadnych aktualizacji, więc spodziewaliśmy się, że autorzy porzucili ją na rzecz nowszych projektów. Na szczęście rzeczywistość okazała się inna i najnowszy patch przyniósł czterdzieści nowych poziomów, podbijając łączą liczbę dostępnych w grze wyzwań do dwustu.

Metal Slug Defense

Autorzy Metal Slug Defense pracują już nad kontynuacją, ale wcale nie zamierzają jeszcze porzucać pierwowzoru. Najnowsza aktualizacja wprowadziła tryb kooperacyjny, w którym wraz z kolegą lub koleżanką musimy stoczyć bitwy zbyt trudne dla jednej osoby. Wygrane są sowicie nagradzane, a ich wyniki trafiają do specjalnych rankingów.

Mr Jump

Ostatnią aktualizacją, o której chcemy opowiedzieć jest ta, jaką otrzymała platformówka Mr Jump. Łatka dodała do kampanii dwanaście poziomów. Wszystkie one są oparte na nowym gadżecie oddanym do dyspozycji gracza, którym jest technologia teleportacji. Sprawia to, że plansze mocno odbiegają od standardowych wyzwań, do jakich przyzwyczaili się fani tej gry.