Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneiOSANDWP
Okładka Angry Birds Stella (iOS)
OkładkaAngry Birds Stella (iOS)

Angry Birds Stella

Kolejna odsłona kultowej serii Angry Birds firmy Rovio, stanowiąca po wielu zróżnicowanych spin-offach swoisty powrót do korzeni cyklu. W porównaniu do poprzednich części serii, Angry Birds Stella oferuje jednak całkiem rozbudowaną warstwę fabularną.

Logiczne | zagraj za darmo | 2D | elementy zręcznościowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Angry Birds Stella Premiera

4wrz2014

iOS AND

16gru2014

WP

Gry podobne do Angry Birds Stella

Angry Birds

Bubble Witch 2 Saga

Bad Piggies

Angry Birds Stella stanowi jedenastą pozycję z cyklu Angry Birds, który został zapoczątkowany pod koniec 2009 roku przez fińską firmę Rovio i cieszy się od tamtego czasu ogromną popularnością.

Po rozmaitych eksperymentach, jakimi były produkcje w rodzaju Angry Birds Go! i Angry Birds Epic, Stella wraca do korzeni. Ponownie mamy do czynienia z grą polegającą na wystrzeliwaniu z procy tytułowych Wściekłych Ptaków w taki sposób, aby trafiły w konstrukcje wzniesione przez złe świnie i zawaliły je. Początkowo na przejście czekało grubo ponad sto poziomów o rosnącym poziomie trudności, a liczba ta ulegała zwiększeniu wraz z kolejnymi aktualizacjami gry. Omawiana pozycja wprowadza grupę zupełnie nowych postaci (z tytułową Stellą na czele), dysponujących nieznanymi dotąd umiejętnościami specjalnymi.

Różnicę względem poprzednich odsłon serii można dostrzec także w warstwie fabularnej – twórcy chcieli przedstawić nieco bardziej rozbudowaną historię niż dotychczas, a także wyrazistsze postacie. Stella i jej przyjaciele spędzają wakacje na Złotej Wyspie, na którą pada cień złej czarownicy, prowadzącej armię bezmyślnych prosiaków. Dzielni bohaterowie postanawiają stanąć do walki z nikczemnikami.

Tak jak większość dotychczasowych odsłon serii, Angry Birds Stella oferuje estetyczną i barwną dwuwymiarową oprawę graficzną. Warto też wspomnieć, że gra oferuje wsparcie dla telepodów, czyli figurek oblokowywujących nowe postacie po zbliżeniu do urządzenia, na którym gramy.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe Angry Birds Stella: Odpowiednia dla każdego wieku.

iOS
AND
WP