Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 30 kwietnia 2015, 12:20

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Agent Dash, Real Racing 3, World of Tanks Blitz)

Witajcie w następnej odsłonie serii omawiającej najciekawsze aktualizacje, jakie w minionym tygodniu otrzymały gry mobilne. Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Angry Birds Stella POP!, Agent Dash, Real Racing 3, World of Tanks Blitz czy Kingdom Rush Origins.

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych naszym zdaniem aktualizaji gier mobilnych, jakie pojawiły się w zeszłym tygodniu dla produkcji dostępnych w usługach App Store oraz Google Play.

Agent Dash

Zaczynamy od Agent Dash. Gra ukazał się w 2012 roku i stała się jednym z najpopularniejszych endless runnerów, zdobywając ponad 20 mln użytkowników. Sporym zaskoczeniem był więc brak jakiegokolwiek sequela. Teraz autorzy postanowili przypomnieć tę projekt i wypuścili potężną aktualizację, która mocno odmienia kształt produkcji. Przede wszystkim przerobiono cały silnik graficzny i modele, zarówno postaci, jak i lokacji, dzięki czemu tytuł prezentuje się wyraźnie ładniej. Dodano także dwie postacie w postacie oraz sporo nowych wdzianek, a wszystkie poziomy zostały zmodyfikowane tak, aby oferowały nowe przeszkody i zagrożenia. Pojawiły się także nowe misje i gadżety, a autorzy wprowadzili również spore ulepszenia do systemu rankingów.

Obecnie łatka dostępna jest tylko na iOS, ale ma się na dniach pojawić także w wersji na Androida.

Angry Birds Stella POP!

W przeglądzie musiała oczywiście pojawić się jakaś gra Rovio, gdyż prawie nie trafiają się tygodnie, w których fiński zespół nie wypuściłby aktualizacji do przynamniej jednej ze swoich produkcji. Tym razem patcha otrzymała gra logiczna Angry Birds Stella POP!. Łatka wprowadza dwadzieścia nowych poziomów oraz poprawia integrację z serwisem społecznościowymi Facebook.

  

Kingdom Rush Origins

Fanów strategii typu tower defense zainteresować powinna informacja o sporej aktualizacji, jaką otrzymała gra Kingdom Rush Origins. Wprowadza ona dwa nowe poziomy, które przenoszą gracza jeszcze głębiej na terytorium Twilight i pozwalają zmierzyć się z bossem w postaci wataszki imieniem Baj'Nimen. Ponadto do dostępnych bohaterów dołączyła wojowniczka Lynn, specjalizująca się w rzucaniu klątw i szermierce.

Real Racing 3

Firma Electronic Arts i studio Firemonkeys kontynuują wzbogacanie Real Racing 3 o nowe element. W minionym tygodniu ten chyba najlepszy mobilny symulator wyścigów otrzymał sporą aktualizację, której największą atrakcją jest dodanie legendarnego niemieckiego toru Nürburgring. Ponadto lista dostępnych samochodów rozszerzyła się o kilka modeli produkcji Renault - Clio Cup, DeZir Concept oraz R.S. 01. Natomiast tryb multiplayer otrzymał nowy system zespołów wyścigowych, pozwalających graczom łączyć się w grupy i wspólnie rywalizować z innymi drużynami.

World of Tanks Blitz

Ostatnią aktualizacją, o której chcemy wspomnieć jest ta, jaką otrzymało World of Tanks Blitz. Tym razem nie dostaliśmy niestety żadnych nowych czołgów, ale za to autorzy dodali tzw. misje bitewne. W ich ramach podczas starć otrzymujemy unikalne dodatkowe zadania do wypełnienia, dopasowane do naszych profili. Ich zrealizowanie jest sowicie nagradzane różnorodnymi bonusami i osiągnięciami. Ponadto twórcy poprawili interfejs, wprowadzili nowy system rejestracji, a samouczek wzbogacił się o nowy segment koncentrujący się na potyczkach.