Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 15 sierpnia 2016, 19:31

Samochodowa postapokalipsa i noc w Karazhanie – najlepsze mobilne aktualizacje

Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Crossy Road, Hearthstone: Heroes of Warcraft, Looty Dungeon, Pako: Car Chase Simulator oraz Spider-Man Unlimited.

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych aktualizacji gier mobilnych, jakie pojawiły się niedawno w usługach App Store i Google Play.

Crossy Road

Zaczynamy od Crossy Road, które po dłuższej przerwie wreszcie dostało nową aktualizację. Jak zwykle główną atrakcją są dodatkowe grywalne postacie. Tym razem jest ich dwanaście i wszystkie związane są z klimatem arktycznym.

Crossy Road w App Store

Crossy Road w Google Play

Hearthstone: Heroes of Warcraft

Z kolei karcianka Hearthstone: Heroes of Warcraft dostała dodatek zatytułowany Pewnej nocy w Karazhanie. Wprowadza on 45 nowych kart oraz nową przygodę, pozwalającą nam wziąć udział w imprezie organizowanej przez wielkiego czarodzieja Medviha. Pierwszy rozdział dostępny jest za darmo dla wszystkich graczy, zaś dostęp do pozostałych tradycyjnie wymaga skorzystania z wirtualnej (lub prawdziwej) waluty.

Hearthstone: Heroes of Warcraft w App Store

Hearthstone: Heroes of Warcraft w Google Play

Looty Dungeon

Warto także zwrócić uwagę na patcha do Looty Dungeon, który dodał do gry sporo nowych postaci. Co jednak ciekawe, nie są to przypadkowi bohaterowie i zamiast tego pochodzą z innych mobilnych przebojów, takich jak Crossy Road, Canabalt czy Crashlands.

Looty Dungeon w App Store

Pako: Car Chase Simulator

Rozwijanie swojego dzieła kontynuują również autorzy wyśmienitej zręcznościówki samochodowej Pako: Car Chase Simulator. Wypuszczona w zeszłym tygodniu aktualizacja dodaje nową mapę utrzymaną w klimatach postapokaliptycznych, ekstremalny tryb pakocalypse oraz trzy samochody. Ponadto auta wyposażono w opcję strzelania z działka.

Pako - Car Chase Simulator w App Store

Pako - Car Chase Simulator w Google Play

Spider-Man Unlimited

Ostatnią aktualizacją, o jakiej chcemy wspomnieć jest ta, którą otrzymała gra Spider-Man Unlimited. Rozszerzyła ona kampanię o nowy rozdział zawierający 40 etapów. Pojawiły się także dodatkowe postacie oraz jeden boss. Ponadto mechanika rozgrywki wzbogaciła się o system dialogów.

Spider-Man Unlimited w App Store

Spider-Man Unlimited w Google Play