Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneANDPCiOS
Okładka Hearthstone: One Night in Karazhan (AND)

Hearthstone: Pewnej nocy w Karazhanie

Hearthstone: One Night in Karazhan

Kolejne rozszerzenie do przebojowej karcianki Hearthstone: Heroes of Warcraft firmy Blizzard. Dodatek zatytułowany Pewnej nocy w Karazhanie (ang.

To jest dodatek do gry Hearthstone.

Logiczne | fantasy | zagraj za darmo | karciane | sieciowe

Okładka Hearthstone: One Night in Karazhan (AND)

data premiery gry:

11sie2016

PC AND iOS

Hearthstone: Pewnej nocy w Karazhanie (Hearthstone: One Night in Karazhan) to kolejny dodatek do karcianki Hearthstone: Heroes of Warcraft na platformę PC, AND i iOS. Rozszerzenie zostało stworzone oczywiście przez studio Blizzard Entertainment, odpowiedzialne za „podstawkę” oraz wszystkie wcześniejsze DLC. Dodatek wprowadza do produkcji nową przygodę, w której trafiamy do wieży Karazhan, na wielką imprezę, organizowaną przez czarodzieja Medivha. Dodatek podzielono na pięć części: prolog, salon, operę, menażerię i iglicę. Dostęp do pierwszej z nich każdy otrzymuje za darmo, natomiast kolejne miejscówki musimy nabyć za prawdziwą walutę (mikrotransakcje), lub też za złoto zdobywane w grze. W czasie zabawy poznajemy rozmaite osobistości ze świata WarCrafta (np. majordomusa Moriosa), z którymi oczywiście musimy stoczyć bój. Wszystko po to, by odnaleźć organizatora, który już na początku balangi zaginął bez śladu.

Mechanika

Hearthstone: Pewnej nocy w Karazhanie na PC, AND i iOS nie wywraca do góry nogami znanej już formuły i wprowadza przede wszystkim pakiet nowych kart. Łącznie deweloperzy przygotowali 45 egzemplarzy, z których dwa – Zaklętego kruka i Portal Krainy Ognia – można zdobyć za przejście darmowego prologu. Oprócz tego pojawiła się niewidziana wcześniej plansza – tytułowa wieża Karazhan. Ponadto rozgrywka urozmaicana jest przez portale zakrzywiające strukturę czasu i przestrzeni, dzięki czemu podczas bitwy da się przywołać losowych stronników. Oprócz tego pojawiły się nowe wyzwania klasowe, pozwalające zdobyć karty klasowe.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Gry podobne do Hearthstone: Pewnej nocy w Karazhanie

Klasyfikacja PEGI Hearthstone: Pewnej nocy w Karazhanie

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra może przestraszyć młodsze dzieci. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Hearthstone: Pewnej nocy w Karazhanie

PC Windows

Rekomendowane: Intel Core 2 Duo E6600 2.2 GHz/AMD Athlon 64 X2 2.6 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 512 MB GeForce 8800 GT/Radeon HD 4950 lub lepsza, Windows 7/8
Minimalne: Intel Pentium D 2 GHz/AMD Athlon 64 X2 2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB GeForce 6800/Radeon X1600 Pro lub lepsza, Windows XP/Vista/7/8

Dziś premiera Hearthstone: Pewnej nocy w Karazhanie
Dziś premiera Hearthstone: Pewnej nocy w Karazhanie

wiadomość11 sierpnia 2016

Dziś zadebiutuje Hearthstone: Pewnej nocy w Karazhanie - siódmy dodatek do popularnej karcianki firmy Blizzard. Już o północy polscy gracze zapoznają się z przygodą w wieży Medviha oraz 45 nowymi kartami.

Zapowiedziano Hearthstone: Pewnej nocy w Karazhanie
Zapowiedziano Hearthstone: Pewnej nocy w Karazhanie

wiadomość29 lipca 2016

12 sierpnia ukaże się kolejne rozszerzenie do popularnej karcianki studia Blizzard Entertainment - Hearthstone: Heroes of Warcraft. Dodatek zatytułowany Pewnej nocy w Karazhanie wprowadzi nową przygodę, kolejne karty, wyzwania klasowe itd.

PC
AND
iOS