Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 sierpnia 2016, 14:15

Dziś premiera Hearthstone: Pewnej nocy w Karazhanie

Dziś zadebiutuje Hearthstone: Pewnej nocy w Karazhanie - siódmy dodatek do popularnej karcianki firmy Blizzard. Już o północy polscy gracze zapoznają się z przygodą w wieży Medviha oraz 45 nowymi kartami.

Zgodnie z zapowiedzią, wkrótce zadebiutuje Hearthstone: Pewnej nocy w Karazahnie – siódme duże rozszerzenie do arcypopularnej gry karcianej Hearthstone: Heroes of Warcraft. W Europie dodatek zostanie udostępniony równo o północy, ale stosowne pliki wprowadzono już w ramach wczorajszej aktualizacji. Wraz z Pewnej nocy w Karazhanie pojawi się 45 nowych kart: 18 neutralnych oraz 27 klasowych (po 3 dla każdej klasy), jak również 12 tzw. uncollectibles – kart, których nie można zebrać, ale da się je otrzymać w trakcie gry w pewnych okolicznościach. Największą atrakcją jest nowa przygoda, pozwalająca nam wziąć udział w imprezie organizowanej przez wielkiego czarodzieja Medviha. Pierwszy rozdział – Prolog – zostanie udostępniony za darmo dla wszystkich graczy, zaś dostęp do czterech skrzydeł tytułowej wieży (Salonu, Opery, Menażerii, Iglicy) tradycyjnie wymusi skorzystanie z wirtualnej waluty. W trakcie przygody zmierzymy się z dwunastoma bossami, a rozgrywkę urozmaicą portale, przyzywające losowych stronników na pole gry.

Do rozpoczęcia balangi w Karazhanie zostało niecałe 10 godzin. - Dziś premiera Hearthstone: Pewnej nocy w Karazhanie - wiadomość - 2016-08-11
Do rozpoczęcia balangi w Karazhanie zostało niecałe 10 godzin.

Oprócz tego rozszerzenie zaoferuje dziewięć dodatkowych wyzwań klasowych (ukończenie ich pozwoli nam na zdobycie specjalnych kart), nową planszę do pojedynków (wieżę Karazhanu) oraz trzy kolejne rewersy: Zaproszenie Medviha (wymaga osiągnięcia 20. poziomu w trybie rankingowym w tym miesiącu), Noce Karazhanu (za zakupienie całej przygody Pewnej nocy w Karazhanie) i Błękitny portal (nagroda za ukończenie wszystkich skrzydeł Karazhanu na poziomie heroicznym). Sama aktualizacja z 10 sierpnia wprowadziła też pewne poprawki, na przykład z kopiowaniem złotych stronników przez Beztwarzowego manipulatora, czy też wyłączaniem się gry po szybkim dobraniu i zagraniu stronnika. Dostęp do całego dodatku kosztuje 18 euro (ok. 77 zł), zaś za pojedynczy rozdział zapłacimy 6 euro (ok. 26 zł) bądź 700 sztuk złota.