Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 lipca 2016, 11:24

autor: Góral

Zapowiedziano Hearthstone: Pewnej nocy w Karazhanie

12 sierpnia ukaże się kolejne rozszerzenie do popularnej karcianki studia Blizzard Entertainment - Hearthstone: Heroes of Warcraft. Dodatek zatytułowany Pewnej nocy w Karazhanie wprowadzi nową przygodę, kolejne karty, wyzwania klasowe itd.

Studio Blizzard Entertainment zapowiedziało kolejny dodatek do karcianki Hearthstone: Heroes of Warcraft, zatytułowany Pewnej nocy w Karazhanie. Ma to być nowa przygoda, w której zostaniemy zaproszeni przez Medivha na „balangę tysiąclecia”. Oczywiście przełoży się to na rozmaite misje i karty, z których prolog będzie darmowy, a za jego rozegranie otrzymamy po dwa egzemplarze kart Zaklęty kruk i Portal Krainy Ognia. Poza tym deweloperzy oddadzą w DLC 43 inne jednostki, w tym np. legendarną kartę Morios. Ponadto dostępne będą portale, dzięki którym wyzwolimy magię i przywołamy na pole bitwy losowych stronników, a dodatkowo nie zabraknie nowych wyzwań klasowych, po ukończeniu których otrzymamy kolejne karty.

Pewnej nocy w Karazhanie w skrócie:
  • nowy dodatek do karcianki Hearthstone: Heroes of Warcraft;
  • ukaże się 12 sierpnia;
  • wprowadzi kolejną przygodę, nowe karty, wyzwania klasowe i nie tylko.

Pewnej nocy w Karazhanie ukaże się 12 sierpnia i dostępne będzie w rozmaitych wariantach. Wszystkie cztery skrzydła nabędziemy za 17,99 euro (około 79 zł), ale będzie można także kupować je osobno za 5,99 euro (około 26 zł) lub 700 sztuk złota. Poza tym gdy skusimy się najpierw na pierwsze skrzydło, czyli Salon, to pozostałe zgarniemy za 13,99 euro (około 61 zł), a jeżeli wydamy pieniądze na Salon i Operę, to resztę dokupimy za 8,99 euro (około 39 zł). Dodatkowo firma poinformowała, że nabywając wszystkie skrzydła w ciągu tygodnia od premiery, otrzymamy „odjazdowy rewers Pewnej nocy w Karazhanie”.

Pewnej nocy w Karazhanie to nowe karty, kolejna plansza, wyzwania klasowe oraz oczywiście wielka impreza w wieży Karazhan. - Zapowiedziano Hearthstone: Pewnej nocy w Karazhanie - wiadomość - 2016-07-29
Pewnej nocy w Karazhanie to nowe karty, kolejna plansza, wyzwania klasowe oraz oczywiście wielka impreza w wieży Karazhan.

Hearthstone: Heroes of Warcraft to darmowa karcianka stworzona przez amerykańskie studio Blizzard Entertainment. Produkcja dostępna jest na komputerach osobistych od marca 2014 roku. Kilka tygodni później trafiła do posiadaczy urządzeń mobilnych firmy Apple, a od grudnia tego samego roku cieszą się nią również użytkownicy Androida. Tytuł doczekał się już kilku rozszerzeń, w tym Gobliny vs Gnomy, Czarna Góra, a ostatnio DLC zatytułowanego Przedwieczni Bogowie.